Север-Юг по БТВ-тема 14

  • 25 868
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 615
И сега като свърши екшъна с Ферхат, какво ни предстои да гледаме още 30 и няколко серии ?
 newsm78 newsm78 newsm78

Само душевните терзания  на сополивото Джемре ли ще гледаме???
Егати ужаса! smile3555 smile3555 smile3555
Това е пълна гавра с драгият зрител! smile3555 smile3555 smile3555

Ще гледаш как Зейнеп върши гадостите си  Joy Joy Joy Joy
Колко са различни само Джемре и майка и .... едната как се кефи на бижутата, другата изобщо не им обърна внимание ...
Ама и Гюлтен ще поумнее, съвсем скоро ...

# 691
  • София
  • Мнения: 2 992
Видяхме Фйнче, прави се на ощипана госпоИца ни лук яла, ни лук мирисала.
Джема за пореден път му каза, че го обича а той за пореден път мълчеливо и засвидетелства любовта си. Избра нея пред отмъщението в името на Али и ако това не е обич здраве му кажете.

Така е ... ама някои не видяха тази любов до края  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Според мен причината е, че не харесват самата актриса играеща Джемре(напълно ги разбирам, защото аз също не харесвам две от техните актриси, които познавам от екрана и ако, ще да играят ангели с крилца няма да си променя усещанията за тях), защото любовта им е видна и за слепите.



 Neidjal newsm10 newsm10 newsm10

Най-после някой ме разбра!!!
И само ще добавя, че е много слаба актриса. На места е смешна дори с неините бледи актьорски напъни.
Но както обещах утре ще и дойде реда на Тъпото. smile3502 smile3502

# 692
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 431
Много дейна серия,определено ми хареса Hug....

 Джексъна как се беше издокарала за коктейла Mr. Green tooth Като трактористка беше в главата и егати и дизайнерския тоалет -тип плюшена роба:02_grin: лелииии майкоо,само загрози Буракчо ooooh!
Как истимарската е спуснала на пресата новинки и камерата изключила в офиса..опасна маймуна Shocked

На Гюлтенката как не й омръзна да кудкудяка по това Джемре Crazy супер досадна е с това намилане на ухо..

# 693
  • София
  • Мнения: 2 992
И сега като свърши екшъна с Ферхат, какво ни предстои да гледаме още 30 и няколко серии ?
 newsm78 newsm78 newsm78

Само душевните терзания  на сополивото Джемре ли ще гледаме???
Егати ужаса! smile3555 smile3555 smile3555
Това е пълна гавра с драгият зрител! smile3555 smile3555 smile3555

Ще гледаш как Зейнеп върши гадостите си  Joy Joy Joy Joy



Фенче  Hug Hug Hug
Права си! Понеже си падам по гадните героини в филма,ще гледам заради Зейнеб и Хандан!
И ако държиш да съм откровенна,ще ти кажа, че предпочитам да гледам на Зейнеб злобните погледи и номерца, пред стенанията, сълзите и сополите на Джемрето.
На Джемрето страданията изобщо не могат да ме развълнуват.

# 694
  • Мнения: 18 615
Ками  Hug това си е твой проблем  Peace аз не мога да я понасям онази трактористка, дето вика Теди  Heart Eyes и съвсем спокойно можеше да мине филма и без нея , само загрозява пейзажа  hahaha
Вече разбрах, че си падаш по гадините, е, тогава да не те мисля ... има ги в изобилие  Laughing

# 695
  • Мнения: 9 172
Аз само да си кажем репликата,че мнооо изоставам тези дни Laughing
Аз наистина не харесвам самата актриса Йойку,а играта и също.Пак казвам не може да стои до почти двуметров мъж с идеална красота,нисичка и горе-долу симпатична девойка.Просто контраста е огромен.А иначе любовта на Кузи я виждам в очите му,защото той е прекрасен актьор,а в нея не виждам чак такива вълнения.И затова казвах ,че с Зейно ми е по,по защото за мен тя изиграваше много добре любовните тръпки и погледи,а Джема не(пак според мен де:)).Особено когато Зейно го събуждаше в леглото,ама с какъв кеф му каза гунайдън,просто ѝ повярвах Rolling Eyes

# 696
  • София
  • Мнения: 2 992
Ками  Hug това си е твой проблем  Peace аз не мога да я понасям онази трактористка, дето вика Теди  Heart Eyes и съвсем спокойно можеше да мине филма и без нея , само загрозява пейзажа  hahaha
Вече разбрах, че си падаш по гадините, е, тогава да не те мисля ... има ги в изобилие  Laughing


Ами ето,стигнахме до консенсус все пак! Joy Joy Joy Joy
Ти не понасяш Зейнеб защото е злобна, аз не понасям Джемрето защото е лицемерна....
Има за всекиго по нещо в филма. Joy Joy Joy

Фенче
 това и аз си го мисля за Джемрето. Има толкова хубави и талантливи турски актриси,че тази до Къванч е .... нямам думи. До него изпъква колко е некадърна.
За мен Ойкюту  разваля филма.

Последна редакция: вт, 27 май 2014, 22:19 от kamelia741

# 697
  • Мнения: 21 201
Още една йени снимка на Киво.
Лека Ви вечер, Hug отивам да си гледам КСШ. Party

# 698
  • Мнения: 9 172
Аз съм за Дениз Laughing Laughing Laughing много му отива на Кузи,е ама ако ме бяха питали мене newsm78 Joy Joy Joy
Лека и синеока от мен,хубавият ден завършва  Rolling Eyes Hug Heart Eyes

# 699
  • София
  • Мнения: 2 992
Аз само да си кажем репликата,че мнооо изоставам тези дни Laughing
Аз наистина не харесвам самата актриса Йойку,а играта и също.Пак казвам не може да стои до почти двуметров мъж с идеална красота,нисичка и горе-долу симпатична девойка.Просто контраста е огромен.А иначе любовта на Кузи я виждам в очите му,защото той е прекрасен актьор,а в нея не виждам чак такива вълнения.И затова казвах ,че с Зейно ми е по,по защото за мен тя изиграваше много добре любовните тръпки и погледи,а Джема не(пак според мен де:)).Особено когато Зейно го събуждаше в леглото,ама с какъв кеф му каза гунайдън,просто ѝ повярвах Rolling Eyes


Ванче  Точно в десетката мИлИнка  newsm10 newsm10 newsm10
  love001  love001  love001

# 700
  • Мнения: 18 615
Ванче  Heart Eyes че да не би Зейнепка да е по-висока от Джемре  newsm78 Специално сме гледали ръста на актрисите, някакви си 2 см.  hahaha И аз пък не мога да гледам такава противна актриса като Мерве, за мен поне, също до Киво hahahaама не се фукам  Laughing  И изобщо не ме вълнуваха любовните и тръпки ... за мен тя в никакъв случай не е по-добра актриса, напротив. Много еднотипна, бива я да играе само гаднярки, самата и муцуна е много подходяща за такива роли  hahaha За мен каста на сериала е идеален, направо уцелиха в десетката с всички персонажи, а Йойкю си е баш за Джемре! На вас с Ками може да ви е слаба актриса, а за мен е откритие, мноооого я харесвам и като визия и като игра.  Peace Нали така казват руснаците - На вкус и цвет, товарищ нет!Така, че нека си гледаме хубавия сериал и стига сме ги сравнявали двете, няма да стигнем до консенсус, видяло се е  hahaha
Наде  Heart Eyes идвааам! Лека и синеока , дружки!  Hug

# 701
  • Мнения: 1 012
Мацкии!

Честито на празнуващите рожденици!  Hug Heart Eyes



Да ви кажа, не е до ниската девойка, те и други партньорки на Киво са доста по-ниски, ама си стоят перфектно до него  Peace

# 702
  • Мнения: 4 642

  Много, много тенкю!!!  Как го направи не разбирам. Аз се мъчих, ядосах. Дори не успях и да гоизтрия второто.
  Момичета, дали спря филма при вас към края? Или моя доставчик само е имал проблем. Ще си го дотледам.
  Нямам нищо, ама нищо против Джемре и актрисата, но Зейнепчето много ми харесва. И да извинявате, но има много атрактивна визия, не е кукленска. А и роклята беше много ефектна.
  А Хандан как катализира търкулването надолу на любимеца си Гюней!

  Хууубявя вечер!

# 703
  • Мнения: 186
Фенче, неуморима си  newsm51 newsm51 newsm51


Аз отдавна се отказах да убеждавам ...


Обожавам си Йойку, изпитвам истинска наслада от играта й, прекрасно момиче...


За лека нощ - Кузей и Джемре 

# 704
  • Варна
  • Мнения: 276
ами тя " слабата и некадърна" Йойкю има и награди за "актьорските си напъни"!! ама нейсе!!!

какво ли има грозното Мерве обаче??? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт