Извинете дами, но аз ли пропуснах нещо от филма или не дадоха защо Джемре изведнъж си промени мнението и реши да остане с Баръш?

Относно героините във филма, да си кажа, че Зайнеп ми е антипатична от първото си появяване във филма, а тогава дори нямаше причина, защото се държеше като приятно, възпитано и добро момиче - досущ като Джемре, сега вече ми даде и причина  Simple Smile Може би това значи, че е добра актриса, или че има неприятно излъчване, или че просто още с появяването си вече станаха "много маймуни на клона" и ми беше в повече.  Още по невероятно може да се стори на някого, но основният герой, чиято съдба ме вълнува във филма е на Джемре (а не дори на красавеца сърцеразбивач Кузей), която беше най-последователния образ до необмислената си женитба с Баръш, но нищо чудно и тя да почне да ме дразни скоро... Жал ми е как стана жертва последователно и на двамата братя, които си я подхвърлят като вещ,  от честолюбие и за да си разчистват сметките  един с друг, без да им пука за нейните чувства.