Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 432
  • 2 292
  •   2
Отговори
# 2 055
  • Мнения: 12 810
Там е и при мен, с 6цата съм обаче. Пита за сдвояване и после си работи. Има разлики между версиите за различните модели, та не знам на 5 дали трябва да е съвсем същото това.

# 2 056
  • Мнения: 6 556
Благодаря, че провери! Blush
Явно клиповете, от които черпя инфо, не са особено достоверни. Ще потърся из менютата да видя къде може да е.

# 2 057
  • Мнения: 12 810
Виж да пише изрично че е за твоя модел, приложението не е съвсем едно и също за различните. Понеже сменях от 3ка на 6ца и знам колко променено ми изглеждаше, та все ще има разлика и от 5 до 6.

# 2 058
  • Мнения: 400
Има ли приложение за проверка на състава на Козметика, от което сте доволни? Ако може да сканира и баркодове ще е идеално.

Последна редакция: вт, 23 авг 2022, 17:41 от AloveUnreal

# 2 059
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
INCI beauty

# 2 060
  • София
  • Мнения: 1 226
Дали има приложение, което замества дистанционното за управление на приемник на Булсатком?

# 2 061
  • Мнения: 5 255
Дали има приложение, което замества дистанционното за управление на приемник на Булсатком?
Телефонът има ли IR(инфраред)?

# 2 062
  • София
  • Мнения: 1 226
Дали има приложение, което замества дистанционното за управление на приемник на Булсатком?
Телефонът има ли IR(инфраред)?

Има .

# 2 063
  • Мнения: 5 255
Дали има приложение, което замества дистанционното за управление на приемник на Булсатком?
Телефонът има ли IR(инфраред)?

Има .
Пробвай с Zaza Remote. Като го отвориш, избираш OTT-Box > All > и после за всеки бутон ще трябва да го натискаш, когато се окаже, че работи, се преминава на следващия и т.н. В даден момент ще ти зареди автоматично останалите бутони.

# 2 064
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Здравейте! Дали има безплатно приложение , което да ми позволи да насложа лицата ни върху фон? За платените - знам, има

# 2 065
  • Мнения: 1 557
Здравейте, има ли безплатно приложение за Самсунг за следене на местоположението ? Трябва ми ако искам да видя къде се намира даден човек.

# 2 066
  • Мнения: X
Има, но и на двата телефона трябва да има такова приложение и съгласие да бъде откривано местоположението, както и да бъде постоянно включено, иначе изчезва от видимост. Има детски тракери, които показват и движението до сантиметър. Че дори може и да си пуснеш да чуеш околния шум, за да си сигурен, че всичко е наред. Но не са напълно безплатни. След пробен период  екстрите за точност, движение, околен шум, са платени.

# 2 067
  • София
  • Мнения: 7 878
Някой да ми обясни как да изкюча звука на Меденжера на фейса. Айде оставям настрана, че като го пусна ми дава нотикации за пет години назад, ама това писукане на всяко получаване на съобщение ми идва в повече.

Между другото настройки намирам само в лайт версията, в пълната не намирам никъде.

# 2 068
  • Мнения: X
Като отвориш пълната версия на месинджър, цъкни върху снимката си в кръгчето в горния ляв ъгъл. От там надолу Notification & sounds и си избираш кое да ти е активно или никое, също може да смениш дрънкалката с някоя по поносима.

# 2 069
  • София
  • Мнения: 7 878
Като отвориш пълната версия на месинджър, цъкни върху снимката си в кръгчето в горния ляв ъгъл. От там надолу Notification & sounds и си избираш кое да ти е активно или никое, също може да смениш дрънкалката с някоя по поносима.
Скрит текст:
Оправих го долу с опцията „Menage notification“. Не знаех, че настройките се крият зад снимката. Stuck Out Tongue
Сега остава да науча приложението на фейса на пуска автоматично звука на видеоклиповете.

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 09:59 от дядо хаджия

Общи условия

Активация на акаунт