WIZZ AIR 13

  • 43 195
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • До морето
  • Мнения: 7 063
2 до Барселона за 410 лв. в началото на юни добра цена ли е? Направих резервация, но още се чудя...

Ако е само в едната посока не е ок, ако е в двете става  Peace

ПП. Аз се оправих, ама ме държаха 15 мин на телефона  Hug

# 46
  • софия
  • Мнения: 9 590
нищо не разбирам, отдясно си ми смята пълната цена за двама, да не би при плащане да смята намалението

# 47
  • София
  • Мнения: 6 675
2 до Барселона за 410 лв. в началото на юни добра цена ли е? Направих резервация, но още се чудя...

Ако е само в едната посока не е ок, ако е в двете става  Peace

ПП. Аз се оправих, ама ме държаха 15 мин на телефона  Hug
В двете посоки, обща е цената. Simple Smile

shhh... отдясно ти дава цената, която ще платиш. Не е точно наполовина намалението, не махат административната такса.

# 48
  • Мнения: 2 550
Аз мислех да не купувам билети този път, обаче...не издържах, намерих много добри цени за Малта и Тел Авив и вече е букнато и платено  Mr. Green

# 49
  • софия
  • Мнения: 9 590
не, смята си ми точно пълната цена за двама, без никакво намаление
колкото си пише, толкова ми смята и за двамата

# 50
  • Мнения: 1 030
shhhh...
и при мен е така!  Cry
Дори продължих напред, уж да плащам, като мислех, че ще ми намали цената в последствие, но не.
Хайде тези, които купиха вече билети да разяснят

# 51
  • софия
  • Мнения: 9 590
в магеланци пишеше да се изтрие хисторито, ми пет пъти го трих и пак същото

# 52
  • Мнения: X
Задрасканата цена е цената преди намаление на 1 билет
Новата цена е след намалението за 1 билет

# 53
  • Мнения: 2 550
Най-лесно ще видите намалението, ако първо изберете цена за 1 билет и видите тотала, после изберете за два билета /примерно/ и сравнете двата тотала.
На мен 1я билет за Тел Авив ми излиза така 30лв, което са си административните такси само.

# 54
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
При мен нямаше никакъв проблем, избрах си датите и като дадох за двама, цените намаляха. Ще пътуваме двама до Малта за 260 лв, другия месец  Peace

# 55
  • Мнения: 43
Аз мислех да не купувам билети този път, обаче...не издържах, намерих много добри цени за Малта и Тел Авив и вече е букнато и платено  Mr. Green

Здравейте и от мен.Много се чудя и аз за Малта.
Имате ли набелязани хотели,програми за разглеждане..и изобщо как стоят нещата за Малта?
Някой който е бил да помага.Благодаря.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 841
Най-лесно ще видите намалението, ако първо изберете цена за 1 билет и видите тотала, после изберете за два билета /примерно/ и сравнете двата тотала.
На мен 1я билет за Тел Авив ми излиза така 30лв, което са си административните такси само.
Да, точно така е PeaceСега го видях newsm78
Лошото е, че днес с намалението и промоцията 2 билета до Дубай и обратно за 25 ноември 4 декември ми излизат с 28лв. повече и то сутринта в 6,30 отколкото в петък без да има промоция за рождения ден. Сега в 15,30ч. двата билета са със 100лв. повече отколкото ако ги бях резервирал в петък.
Тия са пълни наглеци Mr. Green

# 57
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
малко тъп въпрос, но кога освен днес си намаляваха билетите, имаше ли нещо есента или аз съм се объркала  newsm78

# 58
  • Мнения: 23
Време е да се похваля с билет до Барселона за 120 лв. отиване и връщане, не знам защо всички казват, че няма намаление  Grinning Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 6 675
За кои дати е 120 за Барселона, и това за 1 човек ли е - отиване и връщане? На мен ми даде в началото на юни цена 410 лв. за двама, двупосочни билети.

Общи условия

Активация на акаунт