Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 269

  • 37 620
  • 719
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 966


Чудесен колаж.

Добре, че вече е понеделник вечер. Simple Smile) Остават 48 часа гадание... Simple Smile

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227


https://twitter.com/gulnemakengin/status/468438043519483904/photo/1

Голям телефонист стана Енгин. С кого ли? Марта, да не е с теб "международно".
..........................
Нова снимка от Гюлнем.

Последна редакция: пн, 19 май 2014, 20:18 от mariana51

# 47
  • Мнения: 2 293


https://twitter.com/gulnemakengin/status/468438043519483904/photo/1

Голям телефонист стана Енгин. С кого ли? Марта, да не е с теб "межденародно".
..........................
Нова снимка от Гюлнем.

  Някой коментираше,че бил много отслабнал.Много си ни е готино момчето.Най-красивия мъж на света.Благодаря за новата снимка Марианка.

# 48
# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227


Прекрасен колаж - луди фенове, като нас.

# 50
  • Мнения: 917



НУШЕHug какво става с теб? Само надничаш от балкончето, а не влизаш. 
Сили ли нямаш да скочиш?
Да ти помогна...Grinning Heart Eyes

Скрит текст:

# 51
# 52
# 53
  • Мнения: 23 354


https://twitter.com/gulnemakengin/status/468438043519483904/photo/1

Голям телефонист стана Енгин. С кого ли? Марта, да не е с теб "международно".
..........................
Нова снимка от Гюлнем.


Боже, боже ... признавам си веднага - НЕ!

Тануша  Two Hearts  

Да сложа моето парченце.





Йомер носи от първия миг в сърцето си - Сибел. "Нося те в сърцето си от мига в който те видях..." Той само преди няколко дена / по моите сметки / и носи вода от фонтана на влюбените. "Каза" и, че е видял Рим "през" нейните очи / от това което непрекъснато му е разказвала/.

Но ... точно тук ще настъпи драмата, защото той не е безразличен към Елиф. И е редно да да го "сподели" със Сибел.




Ще има и разговор с Елиф, и ще продължи разследването. "...не ме оставяй по средата на пътя." Тя трябва да му помогне да открие истината. Всъщност Елиф също не е открита към него - толкова лъжи му каза.



Интересно ми е какво "решение" ще вземе спрямо нея. Толкова тежко преглъщаше тук. Ще има "борба" между разум и чувства ...  

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227


Да не забравяме подсказките - "Това което е открил за Сибел засилва възхищението на Елиф към него, но дали след време това ще се превърне в отмъщение или любов?"
....................
Дали Йомер ще отмъщава, дали Йомер ще познае отново любовта. Или и двете. А може и Елиф да реши същото - да отмъщава и да е влюбена. Приемам варианта с Йомер, защото Елиф вече е влюбена.

# 55
  • Мнения: 917



МАРТИЧКА,  Hug сложи парченцето си, че доста фурни хляб ще изядем,
докато сценаристките решат да видим ЙОМЕР и ЕЛИФ, като на горните кадри...  Grinning Joy Two Hearts

Последна редакция: пн, 19 май 2014, 21:03 от Tanusha_

# 56
  • Мнения: 23 354
Скрит текст:


МАРТИЧКАHug сложи парченчето си, че доста фурни хляб ще изядем,
докато сценаристките решат да видим ЙОМЕР и ЕЛИФ, като на горните кадри...  Grinning Joy Two Hearts


Въобще не се и настройвам за нещо подобно. Любовта / такава каквато ни обещаха / ще е от "невъзможните" ... От сега си мисля, че накрая въпреки всичко ... няма да са заедно / като сватба и заживели щастливо / - то дано да  има "реална" /физическа / любов, че да не си останем само с въздишки и погледи ...

# 57
  • Мнения: 2 293
Мартичка много са хубави парченцата,които слагаш и си права.Йомер все още не е готов за нова любов.А на мен все любов ми се привижда между Йомер и Елиф И един поглед м/у тях ми е достатъчен за да запърхат пеперуди.Неставам нито за криминалистка,защото нищо не разбирам от подсказки и половин дума,нито за сценаристка,защото любовта ще я сложа още в първи епизод и така страстно и безмерно ще си се обичат до края и няма да имат никакви проблеми и ядове.  

# 58
# 59
  • Мнения: 23 354
Скрит текст:
Мартичка много са хубави парченцата,които слагаш и си права.
Йомер все още не е готов за нова любов.
Скрит текст:
А на мен все любов ми се привижда между Йомер и Елиф И един поглед м/у тях ми е достатъчен за да запърхат пеперуди.Неставам нито за криминалистка,защото нищо не разбирам от подсказки и половин дума,нито за сценаристка,защото любовта ще я сложа още в първи епизод и така страстно и безмерно ще си се обичат до края и няма да имат никакви проблеми и ядове.   

Ами логиката, разумът така  казват - не е готов.

Ама сърцето прави друго - влюбва се.

Общи условия

Активация на акаунт