Май е и розите красиво цъфтят,а мамите от ИБ скоро ще поемат ваканционно на път

  • 19 909
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 802
Срам не срам, записвам се в новата тема, без дори да съм изчела старата  Blush
От както се стопли нямам време за компа, а и малкия от няколко дена ми е болен, отново с ангина  ooooh!


Поспаланче  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 4 133
Оххх днес направо незнам какво му става на това моето.
Сутринта стана 8 ч. уж всичко беше Ок през целия ден, спа от 14 до 16:20 ч. излезнахме, дивя навън, прибрахме се, вечеряхме, изпи си млякото. Сложих я в 20:30 ч. да спи и до момента не е заспала и изпада в истерии.  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy ей такова чудо не ми се беше случвало и направо незнам. Дадох и хапчета за зъбите, дадох и и хапче за "сън" ей не заспива и това е.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 47
  • shumen
  • Мнения: 18 119
ОО,Бени при нас действа още това със залъгването.
Меци,аз не съм пробвала в спящо състояние,защото според ММ това си е терор над детето.
Фейт,не си сама.И ние скитосваме по цял ден.
Поспаланче,да се оправя Слав скоро.
Алексче,да не се е превъзбудила нещо през деня малката.
Аз поръчах слипове на Дисни на малчо от продвалника(нови са) и са дошли и утре ще трябва да отидем да ги вземем от еконта.Ако му станат и ми харесат и има още ще му поръчам пак.

# 48
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро!

Снощи след ужасния ден съм ориспала маймунчо чак в 12 и ме събуди в 1:00 и така през 1 час и съм меко казано луднала. Crazy Цялата работа беше защото ака много малко вчера, нещо нетипично за него и се мъчи като при колики. Сутринта напълни пампито богато, но се оказа с много слуз. Какво значи това?

# 49
  • София
  • Мнения: 10 703
Заради лигите може да има слуз в акото.

Ох,дано днес мойта госпойца е по-спокойна,че вчера беше ад след ваксините, два пъти давах нурофен и панадол...и пак трудно се успокои. Tired

Майка ми ме стресна нощеска и така се притесних,че не е истина, криво ми е. Мрън.

danaeka, дай да видя слиповете плс.

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Поспаланчо, благодаря за темата   bouquet
Феичка, и аз смятам, че е от плюнките. Тони също имаше акита със слуз, но напоследък намаляха.
Сандре, и Тони вика, но по-скоро си изучава гласа по този начин, а не да се кара Simple Smile А за по-дългото спане - имай още малко търпение. Тони имаше само една по-дълга пауза от около 4 ч, а после си се будеше на два чАса и половина-три, за да цока. Откакто навърши 4 мес. й стана нещо - заспива към 21.30-22 чАса и спи до 5.30-6.  Hug
Магнитче, дано е по-добре детето  Hug

# 51
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Дани кажи му на мъж ти да си гледа работата, колкото може по-сериозно .. какво терористично има да хванеш внимателно пръстчето и да клъцнеш нокътя .. ако болеше разбирам, ама то няма такова нещо .. дай боже все такъв тероризъм .. ако има начин и косата на Ема ще мия в заспало състояние, ама няма .. в неделя такава истерия ми спретна, че чак се стреснах Whistling

в момента малката пикла се опитва да се  прискрипе на вратата на стаята, щото новата ни мания е да отваряме и затваряме врати Crazy

# 52
  • Северозапада
  • Мнения: 5 475
................не съм пробвала в спящо състояние,защото според ММ това си е терор над детето.
Shocked И според него да хванеш и да стискаш ръката/ крака на будно е по-малък терор?
Яже, случила си на дете  Wink София още се буди по н-найсе пъти на нощ. Ако се събуди 2-3 пъти, на следващия ден съм егати свежарката Mr. Green
Фейчка, дано е период при вас и да спинка по-добре  Praynig. Слузта и аз мисля, че може да е от лигите, ако много се лигави.
Фейт, бързо да оздравява Пламката!
Сигме, Меца беше споделяла наскоро, че ползва силиконова четка за зъби. Що не пробваш?

# 53
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Мравче,иди му разправяй,че това не е терор,а си е по-лесно така.Малчо обаче взе да го гласи и да го рита и май ще се откаже скоро и ще дойде на моето.
Магнитче,ще пробвам да ги кача слиповете,но незнам дали ще успея.
Фейт,да се оправя скоро Пламката.
Меци,как е Ема?Пусна ли е пак на ясла или още не.

# 54
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Маги,не успях да ги кача,че не мога да намеря цифровия.Довечера ще видя като си дойде ММ дали знае къде е и утре ще ги снимам и кача,ако успея.

# 55
  • Мнения: 1 490
Дани дай ни линк към обявата ,не е нужно да ги снимаш чак

# 56
  • Мнения: 2 358
BTW ако ви интересуват слипове в George има памучни 7 бр. за  2.5 паунда, аз като им гледам цените в бг и като си помисля, че трябва да купя поне 20 бр. и лошо ми става

# 57
  • Мнения: 1 167
Здравейте!
Вчера писах,писах от телефона, но какво направих изчезнаха ми писанията.
И ние на нашата кака ноктите  ги режех като спи,а сега на малчо  докато цока.

Ники три дена яде по няколко лъжички морков,а  днес ще добавя и картоф  (ако се събуди чакам го трябваше да хапне в 13:30ч.още спи).
Как не ми се продължава.....със захранването
Скрит текст:
С Рали все нямах търпение да се случват нещата ,а сега ми е едно такова носталгично  Sad. Не че ще спрем да се кърмим,ама почва да ми липстват някои моменти,разбирам че пораства  .......става все по интересен.Като знам какво следва т.е със всяко нещо ново и той расте...... Като е само едно нямаш търпение за предстоящите моменти и сега е така де но .....оф нещо май изперквам.... Mr. Green ,не ми обръщайте внимание   newsm78 май усещам че одъртявам ,да са ми живи и здрави пък ще пораснат разбира се всичко си е с времето

Бюти честита годишнина.

Момичета- моята кака нещо се разболява т.е уж е болна.В неделя нещо се простуди  май.През ноща с/у понеделник едно такова задушаващо почна да диша и кашля т.е изкашляше храчки -тип ларингитен пристъп водих до спешното  ,знаех че не трябваше да ходя ама да не ви занимавам с тукашните светила.......Та заведох я на другия ден на личния ,абсолютно нищо й няма.Чисти гърди ,гърло ок,ушички добре(оплакваше се от тях),без повръщане, без разтройство.Не се е разболявала от година и половина близо, а с/у вторник вдигна и Т и то такава никога не е вдигала 40 градуса   Shocked е еднократно (за 5 мин. я свалих),но все има някаква.Не мога да определя кога да дам температуропонижаващо (т.е давам само над 38,5),но под мишницата -случай днес 38,4,а в дупето 37.8 и изваждайки 0.5 става 37.3,на коя да вярвам  newsm78.И като малка съм установявала такива разлики ама само при двете й подмишнички. Продължава да кашля (дразнещо и давещо),а гледам гърлото пак не е зачервено какво е туй чудо?Досега за 4г сме пили само 2 АБ от които единия беше излишен ама първо разболяване и малко паника.Ще видя до утре как ще е положението и пак ще я заведа на личния.

# 58
  • Мнения: 706
 Сигме - и аз купих такава четка онзи ден, тъкмо се чудех кога да почвам с миенето на зъбите , май ще изчакам още малко  Crazy. Дафчето много силно ме хапе , обикновено по рамото , като я гушна , после се смее.
 Ноктите и при нас са борба , залъгването не помага , слагам я да седне в скута ми и изрязвам поне на едната ръка . Прехласва се чак от рев , но после забравя за секунди . Даже през 3-4 дена ги режа , че станат ли по дълги започва да ги чупи и още по-зле . То при нас и смяната на памперс вече е мъчение , за преобличане да не говорим .
 Ренденце - винаги имаш някой сайт в ръкава  Mr. Green Heart Eyes.
 Като заговорихме за дрешки , на нас ни подариха няколко летни тениски , това значи че трябва да махам бодито . Слагате ли гащички върху памперсите , или направо панталонки / рокля . Много голо ми се вижда  newsm78.
 Яже -  браво на Тонито, каква пауза прави , пупу  Mr. Green Heart Eyes. Ние сме точно като Мравчето , да не я повтарям  Mr. Green.
 Феичке - дано скоро настъпят по-спокойни нощи при вас  Hug.
 Фейтуни - скоро да оздравява Пламката  Hug.
 Лилка - да оздравява и Раличка .
 И все забравям да питам - Дафина много си пипа и чеше ушите , даже на 2-3 пъти ранички си прави . Чистя ги  през 1-2 дена , като я къпя , почнах да си мисля да не би косата да я дразни и гъделичка .
 

# 59
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Пони, миналото лято като обличах Ика с рокли и поли й слагах гащи върху памперса, че се разместваше.

В началото миенето на зъби е по-скоро дъвкане на четката и си зависи от детето, кога то ще позволи да му ги търка мама. Синът ми от самото начало - около годинката, ми даваше да му изтърквам старателно зъбите, а сестра му и до сега рядко ми дава - търка сама, в началото естествено дъвчеше четката. Та, давайте им четките да подъвчат, ще свикнат.

Последна редакция: ср, 21 май 2014, 17:29 от ivap

Общи условия

Активация на акаунт