Още малко и ще гушка вече всяка мама своето ЮНСКО човече - TEMA 17

  • 22 152
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • в Кошера
  • Мнения: 2 233
Мерси, момичета!   bouquet

# 721
  • Мнения: 49
Няма радост по - голяма, Юнче малко се задава! за заглавие ако ви харесва

# 722
  • Мнения: 4
Момичета, моля ви обединявайте постовете си и вмъквайте в цитат само изречението, което коментирате, излишно се разтяга темата  ooooh! !

Честито на всички нови мамчета   bouquet и късмет на тези тръпнещи в очакване  Peace

# 723
  • Мнения: 2 485
Намерих някакъв сайт, където може да е провери колко е вредна дадена съставка в козметичен препарат. Проверявах тези на Себамед и ми се изправи косата. Това е сайтът: http://www.ewg.org/skindeep/search.php?query=sebamed&h=Search. Мисля да пробвам с кокосово масло или мас в началото. Мажа себе си с кокосовото масло, за да не получа стрии и съм доволна. Но против подсичане и за къпане ще ползвам козметика.

Интересно, ще разгледам сайта  Peace
Таня, на мен ми харесва предложението ти за заглавие  Peace

# 724
  • Мнения: 2 599
Tyra честито бебче- живо и здраво и много хубави мигове заедно   bouquet
Относно козметиката - купила съм на Бюбхен мляко за тяло, шампоан за тяло и коса и кремче против подсичане засега.
На мен също ми харесва предложеното заглавие  Peace

# 725
  • Мнения: 11 587
Аз 100 пъти го казах това за цитирането, никой не ми обърна внимание......
Tyra, да ви е живо и здраво новото попълнение в семейството, на теб бързо възстановяване   bouquet
И на мен ми допада предложеното заглавие.

# 726
  • Мнения: 790
Здравейте,
извинявам се, че нахлувам в темата, но имам въпрос. Приятелка е в 36 г.с., но за последните две седмици бебето е качило само 100 гр. Има ли повод притеснение? Тя мисли, че е малко

# 727
  • Мнения: 50
Честито Tyra-да ти е много здраво бебчето,а на теб бързо влизане в ритъм и възстановяване  bouquet

# 728
  • Мнения: 369
Честито, Tyra! Да е живо и здраво малкото мъжле, много хубави моменти с него!  Hug

# 729
  • Германия
  • Мнения: 170
Честито на всички нови мами. Да са ви живи и здрави бебчетата и бързо възтановяване.   bouquet

За заглавие - Започна вече юнския бебевалеж, всички мами тръпнат от вълнение и копнеж.

# 730
  • Мнения: 206
Досега писах и всичко се изтри  Twisted Evil
Днес ми правиха запис на тоновете за първи път. Оказа се, че бебето има тахикардия.Пулсът варираше от 140 до 180-190. След една седмица ме викат пак.И моят пулс е все висок,около 90.Знам,че влияе на бебето,но не знам как да го контролирам.....
Сега стана още по-зле като се притесних,сигурно ми е над 100
Някоя мама има ли е подобен проблем?

# 731
  • Мнения: 219

За заглавие - Започна вече юнския бебевалеж, всички мами тръпнат от вълнение и копнеж.
  newsm10

Tyra честито момченце!!!!! Много да ви радва!

# 732
  • Мнения: 1 175
И аз харесвам предложеното заглавие  Grinning

Tyra - честито бебче!  Hug

addy1 - страх ме е да давам акъл, но знам че магнезият по принцип успокоява пулса...

Здравейте,
извинявам се, че нахлувам в темата, но имам въпрос. Приятелка е в 36 г.с., но за последните две седмици бебето е качило само 100 гр. Има ли повод притеснение? Тя мисли, че е малко
Не мисля, че можем да се изкажем със сигурност, много зависи как е наддавало до сега и още хиляди неща имат значение. Докторът какво ви каза?

Определено съм ЗА мляко, а не олио за мазане през лятото.

# 733
  • Мнения: 471
katrin77, честито бебче!

evita1717, купила съм шампоан и мляко за тяло на Себамед. Крем п/в подсичане на Судокрем.
Предният път и сега ще раждам в София, иначе живея в Русе. От болницата ми дадоха мляко за пътя, но аз кърмех и не съм го ползвала. Не мисля че ще ти откажат да ти приготвят шишета.

Tyra, да Ви е живо и здраво бебчето!

Оф, какво ли ще ми мине през главата още - опитах от всичко, сега пък висока кръвна захар и днес се забавлявах с натоварване с глюкоза  Mr. Green (сега съм +3 пресни убождания от днес, синина от последното вземане на кръв и 2 възпалени вени от абокати, след седмица е секциото, а вени не останаха  #Crazy ).
Поне резултатът е долу-горе добре, но трябва да спазвам диета - хубавото е че тя съвпада с навиците ми за хранене - месо и зеленчуци и без сладко и тестено.

# 734
  • Мнения: 781
Мъничко остана до радост най-голяма за всяка юнска мама

Tyra, честито бебче. Да ви е жив и здрав   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт