Булките на Пловдив

  • 163 728
  • 498
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 72
Фотографа много правилно ви е ориентирал, че е малко тясно,но от страни може да се направи. За Лейди Ди три пъти по-скъпо едно и също нещо. А и доста начинаеща като украса. Тя е цветарка и плащате тройно заради име. Св. Марина е прекрасен храм, но с паркирането е доста трудно.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Здравейте,

Моята сватба също ще бъде в Пловдив през 2017г.
Хотелът, на когото се спрях е Империал - Бална Зала. Атмосферата и обслужването са на ниво и има прекрасна градина за изнесен ритуал.
Що се отнася до Dj, фото и видео - всичко съм запазила, благодарение на насоките на фотографа - Денис Василев, който по нищо не отстъпва на Яков и много от уж големите имена. Взимам лично мнение, защото съм запозната с работата му и сме ползвали услугите му с мъжа ми.

Иначе, някой да може да препоръча добър фризьор?

# 92
  • Мнения: 1
Здравейте! И на нас ни предстои сватба през 2017та година Simple Smile
Засега имаме само запитвания към различните услуги.
Някой, ако знае нещо и има препоръки за видео Зани-Димитър Зангаров, за DJ-знаем само трима-Георги Петров(dj jeryco),  DJ Ар-Джи и   още две момчета, които работят заедно-DJ Станислав и DJ Янко. Много ще съм благодарна, ако споделите кой каквото знае за тях. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Благодаря предварително, ще се радвам да споделяме всичко по организацията Simple Smile Успех на всички от нас! Simple Smile

# 93
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Здравей,

моята сватба беше 2014, но миналата година бях на 2 сватби, които ги води Dj Jerico и с чисто сърце мога да кажа, че ако беше на моята сватба щях да го изгоня със все колоните. То не спря да занимава гостите станете-седнете, пя, прави се на остроумен по едно време се чудих дали съм на сватба или на one man show...Това разбира се е мое мнение, но просто исках да го кажа, защото като чуя за него и тръпки ме побиват. Двете сватби бяха водени по единтичен начин, как едно нещо не промени...

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Здравейте! И на нас ни предстои сватба през 2017та година Simple Smile
Засега имаме само запитвания към различните услуги.
Някой, ако знае нещо и има препоръки за видео Зани-Димитър Зангаров, за DJ-знаем само трима-Георги Петров(dj jeryco),  DJ Ар-Джи и   още две момчета, които работят заедно-DJ Станислав и DJ Янко. Много ще съм благодарна, ако споделите кой каквото знае за тях. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Благодаря предварително, ще се радвам да споделяме всичко по организацията Simple Smile Успех на всички от нас! Simple Smile

Мога да препоръчам DJ Миро и DJ Дидо.

# 95
  • Мнения: 230
Здравейте! И на нас ни предстои сватба през 2017та година Simple Smile
Засега имаме само запитвания към различните услуги.
Някой, ако знае нещо и има препоръки за видео Зани-Димитър Зангаров, за DJ-знаем само трима-Георги Петров(dj jeryco),  DJ Ар-Джи и   още две момчета, които работят заедно-DJ Станислав и DJ Янко. Много ще съм благодарна, ако споделите кой каквото знае за тях. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Благодаря предварително, ще се радвам да споделяме всичко по организацията Simple Smile Успех на всички от нас! Simple Smile
Аз съм за ЗАНИ. Не веднъж съм писала, че съм много доволна и ако сега трябва да избирам, пак бих се доверила на тях Simple Smile

# 96
  • Мнения: 171
Dj станислав и янко, много са готини весели, на нашата сватба измислихме цял куп щуротии за да е забавно, танцови надпревари, колички и автомонтьори, жартиери,торти, всичко беше весело и незабравимо.
За видео препоръчвам студио 1 Димитър Димитров.
За цветя препоръчвам Гардения- Надето е страхотна.
Шивачка за шаферски рокли на центъра на малката главна, срещу магазин вега, има модна къща "Diamond" , шивачката е елена, шила ми абитуриентската рокля, на сестра ми също, работя си с нея от години, тя може да ушие както булчинска и официална рокля, така и шаферски. Но аз лично се доверих на princess fashion софия, малко по-скъпичко излиза, но те са си класа.

Последна редакция: вт, 24 яну 2017, 09:33 от penny2208

# 97
  • Мнения: 276
Здравейте,

И нашата сватба ще е тази година Simple Smile И започвам да ви следя с интерес.
Запазили сме Garden Weddings - някакви отзиви? И най-вече за храна?

Иначе доста сме напреднали (поне според мен  Laughing) ... Имаме:
- фотограф
- dj
- видео
- водещ
- както и 2 запазени (Плаза и Метропол) хотела, тъй като не сме от гр. Пловдив

Поздрави Simple Smile)

Последна редакция: пт, 10 фев 2017, 10:46 от Whisskas

# 98
  • Мнения: 9
Здравейте, обещах да ви пиша за впечатленията си от Ресторанта на Лайпциг - добре ми се стори, ремонт са направили. Любезни изглеждаха всички, само че да ви питам някой има ли впечатления от там, че май с милото към там сме се насочили. Моля ви пишете ми, един от най-вайните дни в живота ни ще е, а не искам да оставам разочарована.

Кате,здравей, аз лично искам градинска сватба и съм се спряла на Garden Weddings§Мавруда- но те са само ресторанти, дори търсех да наема градина под наем с кетъринг и харесах Приказната градина в село Елин Пелин, също в село Житница мои колеги се жениха с хотелска част и градина.Вила Екатерина е уникално, но малко по-скъпо(и не е около Пловдив), а за хотел Екзотик(Марково) на мен лично изобщо не ми хареса менюто там- бях на сватба там и определено не бих се оженила там, но всичко е въпрос на вкус.

# 99
  • Мнения: 276
Ох и ние там резервирахме, без никакви отзиви, та да видим.....  Rolling Eyes
Иначе за Елин Пелин, не е лошо, но наемът на мястото е около 1600лв и от там насетне агенции + храна и т.н.....
Ние сме наели агенция от София за декорация + цветя.
Фото + дж + видео - пак София.
Само хотелите са ни пловдивски  Simple Smile

Сега се чудя от къде да пускам покани, имаме дизайн, но не можем да намерим добър дизайнер, за да ни осъществи идеята Grinning Ако имате предложения - чакам ги Simple Smile

# 100
  • Мнения: 9
Whiskass, ти в Garden Weddings Пловдив ли се жениш? Не те ли задължиха да полазваш тяхна украса, тъй като Нина Стайл е тяхна агенция?
При мен фотограф,дж са от София също.

# 101
  • Мнения: 276
Не, няма проблем да използваш друга агенция, ако искаш може да е тя, ако искаш може и друга - не ми направиха проблем Simple Smile

Обаче не дават вкарване на заря, пушек машина и осветление + храната.

# 102
  • Мнения: 1
Здравейте,

Моля ви за малко помощ, тъй като с годеницата ми ударихме на камък.
Решили сме сватбата да е в Пловдив, но в доста семеен кръг, говоря за тържество не повече от 20-25 човека.
Изглежда най-голям проблем е намирането на ресторант, тъй като искаме да сме си само ние в заведението и да няма външни лица. От статиите във форума засега успях да се спра само на един ресторант:
"Филипополис" - http://www.philippopolis.com/
Ако имате мнения или други предложения  ще съм ви много благодарен.
Като цяло куверта е без значение стига да не е космическа цената.
ПС: Сватбата ще е през лятото (юни, юли), дневна 14:00 - 19:00 часа, може и да е градина ресторант.

Благодаря Предварително,
Росен
 

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Здравейте,

Моля ви за малко помощ, тъй като с годеницата ми ударихме на камък.
Решили сме сватбата да е в Пловдив, но в доста семеен кръг, говоря за тържество не повече от 20-25 човека.
Изглежда най-голям проблем е намирането на ресторант, тъй като искаме да сме си само ние в заведението и да няма външни лица. От статиите във форума засега успях да се спра само на един ресторант:
"Филипополис" - http://www.philippopolis.com/
Ако имате мнения или други предложения  ще съм ви много благодарен.
Като цяло куверта е без значение стига да не е космическа цената.
ПС: Сватбата ще е през лятото (юни, юли), дневна 14:00 - 19:00 часа, може и да е градина ресторант.

Благодаря Предварително,
Росен
 
Задравей,
В Кичука има един ресторант -Кадифе.Доста добри отзиви съм.чувала.До колкото знам работят само по поводи на сватби,кръщенета,рожденни дни,в нормалните дни май не.Мисля,че няма градина,но е обновен и имали хубава украса,но може и агенция да си наемете.За по-сигурно провери за инфо в нета и при интерес вижте на място.

# 104
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Малкият ресторант на хотел Марица, на последния етаж също е много хубав за малка сватба

Общи условия

Активация на акаунт