бременна на матури

  • 2 993
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте!На 20 години съм и утре ми предстои матура,а съм в средата на 7 месец,притеснявам се,защото не знам дали не е  опасно за бебчо,понеже ще съм притеснена,страхувам се,защото искам да ги взема,но най-вече искам детето ми да е добре.Моля ви посъветвайте ме!

# 1
  • Мнения: 8 242
Здравейте!На 20 години съм и утре ми предстои матура,а съм в средата на 7 месец,притеснявам се,защото не знам дали не е  опасно за бебчо,понеже ще съм притеснена,страхувам се,защото искам да ги взема,но най-вече искам детето ми да е добре.Моля ви посъветвайте ме!
Нищо му няма на бебето ти Simple Smile

Какви са тия матури на 20 години  newsm78

# 2
  • Мнения: 64
Здравейте!На 20 години съм и утре ми предстои матура,а съм в средата на 7 месец,притеснявам се,защото не знам дали не е  опасно за бебчо,понеже ще съм притеснена,страхувам се,защото искам да ги взема,но най-вече искам детето ми да е добре.Моля ви посъветвайте ме!
Нищо му няма на бебето ти Simple Smile

Какви са тия матури на 20 години  newsm78
Миналата година завърших,но поради лични  причини не можах да се явя.Мислите ли,че е срамно?

# 3
  • Мнения: 8 242
Животът си е твой, кое да е срамно Simple Smile

Взимай си изпитите и леко раждане  Hug

# 4
  • Мнения: 1 310
Спокойно, аз цяла сесия изкарах преди 25 години. Ти срамуваш ли се от нещо, че питаш? Просто беше зададен въпрос за изясняване. Явявай си се на матурите и успех.

# 5
  • Мнения: 24
Споко не си болна, а бременна.
Нищо му няма да бебето и аз съм била на изпити бременна в края на 8 месец, няма страшно.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нищо му няма на бебето. По-добре сега да ги вземеш, когато си без дете, отколкото после, когато няма да имаш време да четеш.
Аз също съм ходила бременна на изпити, когато бях студентка и то в топло време - нищо не ми стана, взех ги всички.

# 7
  • Мнения: 64
Животът си е твой, кое да е срамно Simple Smile

Взимай си изпитите и леко раждане  Hug
Ами всички ще ме гледат странно и ще си шушукат ... просто съм много напрегната заради това

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Ами всички ще ме гледат странно и ще си шушукат ... просто съм много напрегната заради това
И какво от това?

# 9
  • Мнения: 8 242
Брей, като се замисля и аз защитавах магистратура бременна с баткото  Blush

Ами всички ще ме гледат странно и ще си шушукат ... просто съм много напрегната заради това
Напрегната можеш да си, ако си извършила престъпление. Доколкото знам бебето не е такова нещо Simple Smile ... а и си достатъчно голяма да отговаряш сама за действията си - не да зависят от шушуканията на който и да е..

Споко, ще се справиш  Peace

# 10
  • Мнения: 1 604
Не мога да повярвам, че човек, от който се очаква да бъде родител, може да има такива грижи и притеснения. Жалко наистина. Явно след като се притесняваш, че хората ще шушукат те е срам от положението ти в момента.
На бебето нищо няма да му стане. Не се тревожи сега за него- поне не докато се роди.

# 11
  • Мнения: 64
Брей, като се замисля и аз защитавах магистратура бременна с баткото  Blush

Ами всички ще ме гледат странно и ще си шушукат ... просто съм много напрегната заради това
Напрегната можеш да си, ако си извършила престъпление. Доколкото знам бебето не е такова нещо Simple Smile ... а и си достатъчно голяма да отговаряш сама за действията си - не да зависят от шушуканията на който и да е..

Споко, ще се справиш  Peace
Така е просто хората са лоши,а не знам защо се притеснявам от тях!Благодаря ви!

Не мога да повярвам, че човек, от който се очаква да бъде родител, може да има такива грижи и притеснения. Жалко наистина. Явно след като се притесняваш, че хората ще шушукат те е срам от положението ти в момента.
На бебето нищо няма да му стане. Не се тревожи сега за него- поне не докато се роди.
Знаеш ли как ме дразнят ей такива тъпи изказвания като твоето,много обичате да нападате,чувствителна съм и съм притеснена , а ако се срамувах,нямаше да си задържа детето.Мисли малко като пишеш Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 май 2014, 15:54 от AnMary

# 12
  • Мнения: 1 604
хахаха аз ли да мисля, преди да пиша  Laughing ?! Я виж каква тема си пуснала първо. Вземи се в ръце и се стегни, защото както казах от теб се очаква да си родител. Ако майка се притеснява от това как ще я гледат хората, не знам тогава какво ще правиш с това дете.
И такива оправдания като чувствителна и притеснена съм са типични за 20 годишна девойка Simple Smile. Така че си помисли дали не трябва бързо да пораснеш.

# 13
  • Мнения: 15
 ,,И такива оправдания като чувствителна и притеснена съм са типични за 20 годишна девойка ."
Е 20 годишните не са ли хора?Този коментар наистина ме заби в земята!

# 14
  • Мнения: 1 604
,,И такива оправдания като чувствителна и притеснена съм са типични за 20 годишна девойка ."
Е 20 годишните не са ли хора?Този коментар наистина ме заби в земята!

Ако за теб "девойка" не означава "човек", тогава проблемът си е лично твой Simple Smile. Ще падна  Laughing. Да не попаднах в някой тийн подфорум  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт