Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 89 Болката от раздялата...

  • 15 085
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 105
Сега й влязох в профила в туйтър  на Я.,явно си е изтрила фаворитванията,защото последния гледам е от 22 март  Laughing

# 691
  • Мнения: 7 162
стресна се нещо  Mr. Green или Керем и сви перките  Whistling Whistling Whistling

# 692
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
стресна се нещо  Mr. Green или Керем и сви перките  Whistling Whistling Whistling
Нали и той благодареше снощи на поздравленията  newsm78 кво стана ,а Mr. Green

# 693
  • Мнения: 6 105
Не знам,не вярвам да съм се объркала,ама толкова фаворитвания да изтриеш,странно е.  newsm78

# 694
  • Мнения: 33 428
Сега й влязох в профила в туйтър  на Я.,явно си е изтрила фаворитванията,защото последния гледам е от 22 март  Laughing
Някой май й насви сърмите  Joy Joy Joy Joy Joy
Братовчедка/ Братовчед били фаворитвали. Айде бе...

# 695
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аз продължавам да не вярвам в тая предполагаема връзка межде Керем и Яамур.
Целувката им не е кой знае какво,че той Керем и Ханде засмука на яхтата на Нова година.
Тръпката от сериала не съм я изгубила и да се надявам че няма да я изгубя
И аз,нали съм тъпо и упорито ще си твърдя до край  Naughty
А да кажа,че не ви сложих за да защитя ,Кирето.А просто видях логиката ,и виждам че има и други,които споделят моето мнение,за това ви преразказах,това което прочетох.
Като ви я няма магията ,смятате ли да ги гледате,питам защото ако на мен ми изчезне това ,което само гледам сериала ,не бих си правила труда да гледам  Peace

# 696
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Ади бе Яамурката иска да си вдигне активите,че артък севгили била с Керем.Как пък не.Тя на всички се натиска  ooooh!

# 697
  • Мнения: 2 804
  Катя,миличка,какво да кажа-аз го казах преди доста време.Когато зрителите прекалено започнат да живеят във филма /при тези възможности,които предлага мрежата/,накрая се губи очарованието  от него.Навирането в личните отношения на изпълнителите не води до добро-Човекът е субективно същество и не може безпристрастно вече да оцени изпълнението на актьорите-смесват се сериала с реала и се получава  /както аз казвам/ манджа с грозде!Ако си забелязала,от известно време не влизам много във форума,защото не искам да чета дълбокомислените разсъждения на момичетата върху  личните отношения -просто искам да си запазя впечатленията от началото на сериала до края му.

   А на теб ти благодаря,че потърси моето мнение-беше много мило!Лека нощ,миличка!
  П.П.Дано детенце да се е предствило отлично-от сърце ти го пожелавам!

                    

# 698
  • Мнения: 6 105
Тери тя ли е казала,че нейни братовчед/братовчедка били фаворитвали  ooooh!

# 699
  • Мнения: 33 428
Не виждам, защо да ми изчезва магията. ЗейКер са си ЗейКер от преди. Аз разлика не виждам, даже са ми по-сладки. Връзката с Ямур не е от вчера. Както виждаме не е повлияла по никакъв начин досега, не вярвам и за в бъдеще да повлияе. В крайна сметка Керем и Ханде са професионалисти. Няма да си оставят коня в калта  Peace
В тоя ред на мисли, игнорирам факта за ЯКер и си гледам сериала с кеф  Peace

# 700
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Ирче лично аз чакам с нетърпение неделя и новата серия  Peace
Даже ако сезона свърши на 55 серия от сега се ядосвам,че няма да мога да я гледам,че тогава сме на почивка.А там с бисквитка няма да ми стане номера  ooooh!

# 701
  • Мнения: 33 428
Тери тя ли е казала,че нейни братовчед/братовчедка били фаворитвали  ooooh!
Това пишеше в оня туит, дето Ели постна. Не знам дали е реален де.. Много често така правят нещата, че да изглежда като писано от някой, но всъщност не е  Peace

# 702
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 703
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

 Това е за оправяне на вкуса  Peace

# 704
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Керем пак ли ще я носи.Кво се наема отдалеч  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт