The Originals/Древните - В очакване на сезон 2 (Тема2)

  • 92 133
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Да има го в замунда, но  ако ти трябват субтитри- още няма.


Мерси  Hug Аз не можах да го намеря сега, но довечера ще имам повече време  Mr. Green

# 46
  • London
  • Мнения: 612
Имам само един коментар:
Oh My Dear Lord!

# 47
  • София
  • Мнения: 3 581
Имам само един коментар:
Oh My Dear Lord!
Клаус да не се е събличал? Mr. Green

# 48
  • Мнения: 113
Само на мен ли ми се струва, че нещо заформят нещата пак между Клаус и Хейли?  newsm78
Мен ми се иска да гледам Илайджа в любовна афера, много е галантен, изтупан, стойка всичко  Heart Eyes

# 49
  • London
  • Мнения: 612
Имам само един коментар:
Oh My Dear Lord!
Клаус да не се е събличал? Mr. Green
В тая батална простотия поне да се беше съблякъл!
Скрит текст:
Като видях каста на майката, Кол и Фин и щях да припадна! Не знам дали ще мога да понеса цял сезон. Той и баща им е там.Остава само да ги сдобрят като семейство.

# 50
  • Мнения: 16 938
Аз си мисля че нещо заформят между Хейли и Клаус ама нали знаете че хибридите са подчинени на Клаус.
Скрит текст:
Като за начало на сезона не е лошо.Само не знам Ками с Клаус ли ще е в крайна сметка.Тъй като спи с Марсел или той е за ей така. Това завръщане на Естер,Фин и Кол дано не ни разочароват.

# 51
  • Мнения: 2 775
След 12 е, не ме интересува.

КОООООООООЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Не знам как ще завъртят нещата с уеб епизодите, който обещаха с Нейт, ама някакси ще трябва да го върнат в неговото си тяло.

# 52
  • Мнения: 4 594
И аз за Кол! newsm18 newsm18

И за Клаус и Хейли, семейство хибриди. newsm18

# 53
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Готин епизод  Mr. Green Едва ли Ками ще е с Клаус. Какъв  е смисъла от един вампир на друг. Не ви ли се струва , че Давина някак си е пораснала ?  Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 3 581
Оу, Кол се разхубавил бря. Heart Eyes. Трябва да им се признае на тези сериали, че имат най-хубавите мъжове.

На мен ми хареса епизода, епично беше, пък и откога чакам нещо такова.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 902
Обичам го тоз сериал Mr. Green

# 56
  • Германия
  • Мнения: 170
Запис Simple Smile
Аз си мисля че нещо заформят между Хейли и Клаус ама нали знаете че хибридите са подчинени на Клаус.

Хибридите бяха подчинение на Клаус, защото той им е създател, а Хейли се превърна от кръвта на бебето в системата и, значи ако е подчинена на някой то ще е на малката Хоуп. Simple Smile  И аз съм за семейство хибриди, харесва ми и Клаус като защитнически настроен тати! Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 6 219
Нельо, епичен беше! Супер!

# 58
  • София
  • Мнения: 5 828
Хейла к`во се тръшка толкова, детето й е живо?!
Да си вдигне чукалата и да ходи да си го гледа при Клеър. Или другаде където поиска.
Битка ще води! Нещо не й разбирам мотивацията   Tired

# 59
  • София
  • Мнения: 3 581
Я да ви подхраня малко.







Общи условия

Активация на акаунт