Искам да преживея 1 изневяра, но не ми се получава

  • 11 886
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,сигурно ви е омръзнало от такива теми.Пиша тук защото имам проблем,с който явно сама не мога да се справя.Преди 2 месеца случайно стана така,че разбрах,че мъжът ми ми е изневерил преди 2г и половина.От 10 години имаме връзка и то много силна според мен поне,смятах че се обичаме,разбираме и т.н. Една единствена вечер за тези години беше без мен и е намерил начин да се свърже с някаква приятелка от преди 20г. и да ми изневери.Като всеки нормален човек преди него съм имала и други връзки,но за мен това беше голямата любов,толко много съм го обичала а сега всичко се срути.За него това е просто една грешка и толкова.
Не искам да скъсвам с него,защото наистина ми е било много добре във връзката ни и много го обичах,но не мога да преживея факта.Опитвам с излизания с приятелки,фитнес,хобита,нищо не ми се прави.Не мога да му простя,че отне щастието на връзката ни.Преди 2 години ми откриха рак на гърдата,в начална фаза,преживях го изключително силно,дори близките ми не разбраха (въпреки терапиите) за да не ги притеснявам.Той ме подкрепяше разбира се.Сега ми е много по тежко от тогава.

# 1
  • BG
  • Мнения: 2 458
За 7-8 години една единствена вечер е бил без теб? Това ме впечатли повече от всичко и донякъде обяснява постъпката му. Много бих могла да поразсъждавам по проблема ти, но не виждам с какво това ще ти помогне. Ако искаш и се опиташ, ще го преживееш. Ако ли не, каквото сабя покаже!

# 2
  • Мнения: 11 566
Минало- заминало. Аз бих дала втори шанс, всеки го заслужава, но ти си знаеш как и какво да предприемеш. Няма безгрешни хора. Но има такива, които си вземат поука и не повтарят грешката.

# 3
  • Мнения: 10
Бенисима,разбирам какво искаш да кажеш,но какво правят двойките,които живеят заедно,единия ходи някъде на хотел ли за да не са всяка вечер заедно,спи при приятел или..Просто така се е случило,работите ни не са с командировки..Плюс това и след 10 години аз съм изпитвала тръпка всяка вечер след работа като се видим,явно за хората е странно..

# 4
  • BG
  • Мнения: 2 458
Бенисима,разбирам какво искаш да кажеш,но какво правят двойките,които живеят заедно,единия ходи някъде на хотел ли за да не са всяка вечер заедно,спи при приятел или..Просто така се е случило,работите ни не са с командировки..Плюс това и след 10 години аз съм изпитвала тръпка всяка вечер след работа като се видим,явно за хората е странно..

Така са се стекли явно нещата при вас. Няма смисъл да изреждаме поради какви причини двойките се случва да не спят заедно някоя нощ. Въпросът е, че при вас е станало така и предполагам, само предполагам, че яко му се е приискало да се поразвихри. Човешко е! А и е било преди толкова време... Няма да те питам как така толкова те е заболяло от минали неща. Заболяло те е! Факт! Сега просто трябва да решиш дали ИСКАШ да му простиш и нататък ще ти е по-лесно!

# 5
  • Мнения: 2 850
Дай си време, изживей си болката, обидата. С времето ще разбереш можеш ли да забравиш или не. Но ако си решила,  че връзката с този човек е най-важното нещо за теб, не оставяй твоето огорчение да вгорчи и семейния ви живот. Просто се научи да живееш с мисълта, че това е минало.

# 6
  • Мнения: 8 883
Е, разбрала си преди 2 месеца и още си във филма. Спокойно, ще ти мине, ако искаш да дадеш шанс на връзката ви. За мен би било безумно да развалиш всичко заради нещо мимолетно в миналото. Такива неща се случват постоянно - хората не са моногамни поне в множеството си.

# 7
  • Мнения: 280
Щом искаш да го превъзмогнеш,не може ли просто да си наложиш да не мислиш за това?Щом до преди да разбереш сте си имали пълноценен и щастлив живот-правете си същите щастливи неща и сега!Другия вариант е да зациклиш в тая въртележка и......ще си отровите живота и двамата.А за повода-то е свирено вече,не може да се върне назад.Ама и тия мъже.....защо си споделят грешките?И то след толкова време-резултата е,че те вкарва във филм теб.

# 8
  • Мнения: 10
Мерси за съветите!На мен това ми е проблема,влезла съм във въртележката както казваш,имам проблясъци за няколко часа,ден,казвам си какво пък толкова,прощавам му,заблуждавам го и него и на следващия ден болката ме връхлита с още по голяма сила,мисля си ,че щом го е направил значи не държи на мен достатъчно и не ме обича както аз него и така вече два месеца,а отгоре на всичко осъзнавам,че така само ще ме намрази накрая!Честно казано ви звуча като тиин сигурно,а съм зряла жена,досега поне бях такава,но сега не мога да се позная!

# 9
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
......мисля си ,че щом го е направил значи не държи на мен достатъчно и не ме обича както аз него и така вече два месеца...

Едното няма нищо общо с другото. Защо винаги любов и секс се слагат на един кантар?
А, ти как разбра? Щом е случайно, значи не си е признал... той. Което според мен е о.к. , обратното е супер тъпо.
Два месеца не са много... Ще те боли..... Peace
Някои така и не го превъзмогват. Дано не си от тях. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 35 098
Искаш да го накажеш, да се разкайва, да те моли. И аз бих го искала.
Амиии, грешка беше -окей, но този отговор не те устройва.
Цялата болка идва от това, не от факта, че се е подхлъзнал с друга.

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
То и аз щях да зацикля  Crazy
един ден да не са заедно и тоЙ оП  Mr. Green  как скорострелно пичока нагласил нещата.


Доверие лесно се губи , всичко зависи сега от мъжа , другото е време .......




В этом мире я ценю только верность. Без этого ты никто и у тебя нет никого. В жизни это единственная валюта, которая никогда не обесценится.

© В. Высоцкий

Последна редакция: ср, 21 май 2014, 23:57 от Desss

# 12
  • Мнения: 1 726
Това , че е бил до теб в един толкова труден момент, трябва да остави на заден план другата случка според мен.  Peace

# 13
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Не че нещо, ама...какво  толкова  се е  случило?
Било е много  отдавна, изневярата е била физическа и еднократна, не   са поддържали връзка  оттогава...
Разбираемо е  да те боли, преживявала  съм го,  знам.Но вие явно имате  хармонични отношения  и  не  си  струва  заради   някакъв елементарен  физически  акт  на  сексуално  облекчение  да губиш човек, когото  обичаш и  който  те обича.
Грешка, не- грешка, случило  се  е. Отдавна. Обадил се на приятелка  да  се видят, пийнали  са, налегнали  са  ги стари  спомени  и  айде, белята станала. Не е  безобидно, никак  даже, но  колкото  и  да ровиш  и да  се  изъчваш, полза няма.
Или  го  приеми и  продължи  нататък или сложи край  и  пак  продължи нататък.
Но , дори  да срещнеш друг мъж, дори  да го обичаш  пак  със  същата сила, трябва да си наясно, че  не  си  застрахована  от  втора  подобна  случка. Никой не е застрахован.
Ако  останете  заедно, изкарай му  тази  грешка през  носа, но  после   спри да натякваш.

# 14
  • Мнения: 2 650
Не разбирам как така си преживяла шока от една толкова страшна диагноза и той е бил човекът, който те е подкрепял, а не можеш да преживееш нещо  съвсем различно като степен шокиращо от някаква"изневяра"... И при положение, че  това е било преди   болеста..Не ми се връзва. Значи диагнозата, за която не си могла да кажеш на никого  и после борбата с болестта,при която  той е бил до теб  (Честно да ти кажа , съвсем не е е "естествено" обикновено) си я  преживяла някак, ама на,   това  с изневярата преди това не можеш... Наистина , нищо не ми се връзва.

# 15
  • Мнения: 11 340
E, голямо неразбиране неразбирате!  Crazy

Чувства се момичето излъгано, предадено, чувства, че това, което е смятала, че има между тях не е било точно така ... такива ми ти работи.

Това, че е било отдавна няма никакво значение. Тя СЕГА е разбрала и сега изпитва всичко негативно от изневярата.

Мисля си, че бих го изживяла по същия начин. Даже бих зациклила и задълбала по-надълбоко.

Ако неговото отношение е :свъркай си беше грешка  Whistling то май няма смисъл много да си губиш времето да му прощаваш...

Разкажи повече той как се опитва да ти помогне да го преодолееш?

# 16
  • Мнения: 10
Благодаря ви за съветите,наистина във всеки има голяма доза истина!
Не ми е много приятно,че ми се налага пред толко хора да разкривам толко лични неща,но искам да ви попитам и за още нещо като странични,не ефектирани,отстрани как изглежда!
По принцип той в самото начало каза колко съжалява за случката и т.н.,били пили с приятел много и не знае как му е хрумнало въобще да я търси,по фейсбук я е намерил,няма обяснение как въобще е решел,не я харесва(всъщност като я видях как изглежда е 100% сигурно това) и т.н.бля бля както се казва,колко е съжалил после и го е било страх да не разбера и да не ме загуби.Но аз разбрах като случайно отворих във фейсбука му чат с нея като единия беше от януари тази година от рода: Честита Нова Година,какво става в (града),гаджета има ли?,тя му беше отговорила нещо от рода: еми нищо.А предишния чат от преди 2.5 години беше издайническия.
Та въпроса ми е според вас човек който се разкайва за постъпката си ще тръгне ли да пише даже и обикновенни чатове на човек,за който според мен не би трябвало да иска да се подсеща?
Според него отново няма обяснение защо й е написал,но със сигурност не е за да има нещо с нея!Бил се разписал след нова година на приятели във фейсбук!Донякъде може би да е така,но на моменти си мисля че е ненормално!?

Последна редакция: пт, 23 май 2014, 12:26 от milla.v

# 17
  • Мнения: 11 566
Ах, колко познато. Човекът иска да поддържа социални контакти, сега така му викат.
Не мисля че има нещо страшно, ето и той не може да ти отговори защо е писал пак. Не го оправдавам. За мен не е нормално да пише пак, ама тук ще те обвинят в потъпкване на личното пространство и че няма нищо по- нормално от това мъжът ти да си чати с разни фусти.
Ти попретръпна ли малко?

# 18
  • Мнения: 10
Ами явно има нещо неморално в това да си чати след като чата веднъж вече се е превърнал в нещо друго.Всъщност тази е от родния му град,в който принципно ходим заедно,но не знам това един вид вратичка ли е било?

# 19
  • София
  • Мнения: 23 096
Прекрасно знам какво е да се чувстваш предаден от човека, в когото си имала непоклатима вяра и доверие. Много е трудно и знам, че ужасно боли; че не можеш да си намериш място от въпроси, но повярвай ми - няма смисъл да дълбаеш. Станалото - станало. Не прави грешката да започнеш да го ревнуваш, да го следиш, да си мнителна по отношение на всичко, което ти каже. Преживей станалото и смело напред.  Hug

# 20
  • Мнения: 46 515
До човек е. Не всеки може. Това не се учи и не става насила.
И не е въпроса в това, че е спал с някоя, а в лъжата. Просто има хора, които не могат да продължат напред и да градят някакво бъдеще с човек, който е факт, че ги мами.

Разбира се, щом има сили, длъжна е да опита, пък каквото стане.
Въпросът е крайна сметка опира и до това какво иска той. Онова с продължаването на контактите ми е малко странно.

# 21
  • София
  • Мнения: 23 096
Човече, айде сега да си разбие жената семейството, заради нещо, случило се преди години. Ако не се беше ровила във фейса, нямаше и да разбере. И да няма сили, ще намери, ако мъжът си заслужава и щом го обича.
А голяма работа, че човекът й писал и задал един въпрос след Нова година. Аз пък си пиша редовно с бивше гадже и какво от това?! Говорим си за децата, за работата (дори си правим служебни услуги), припомняма си случки от студентските години... Мъжът ми знае.

# 22
  • Мнения: 46 515
Написах, че е длъжна да опита. Но за разлика от вас, смятам че трябва да следи фейса. Щом някаква пикла има място там, то и тя има. Много преигравате с тия лични пространства. Човек трябва навреме да разбере кой е до него, не след като е вече късно.

И не сравнявай неща с бивши гаджета, разликата е огромна.

# 23
  • София
  • Мнения: 23 096
Но за разлика от вас, смятам че трябва да следи фейса.
О, ами хубаво. Първа крачка към разбитите нерви и успокоителните хапчета. Но все от някъде трябва да се започне, нали. Следенето, ровичкането и мнителността е грозна работа. То направо си е унизително за онзи, който го извършва.

# 24
  • Мнения: 280
До човек е. Не всеки може. Това не се учи и не става насила.
И не е въпроса в това, че е спал с някоя, а в лъжата. Просто има хора, които не могат да продължат напред и да градят някакво бъдеще с човек, който е факт, че ги мами.

Разбира се, щом има сили, длъжна е да опита, пък каквото стане.
Въпросът е крайна сметка опира и до това какво иска той. Онова с продължаването на контактите ми е малко странно.
Ако въпроса не е в това,че е спал с някоя,а в лъжата....То като е станало това с изневярата-какво е трябвало да направи,че да няма лъжа.веднага да и сподели ли?По-добре да не беше разбирала въобще

# 25
  • Мнения: 46 515
tonkabonka, всеки има право на мнение, не казвам, че е правилно. Просто с човек, който е явно, че те е измамил, не може да живееш като с такъв, който не се е издънил.

Скрит текст:
Моят мъж си е запаметил паролата на фейса на моя компютър, но не чета какво пише. Ама ако заподозра нещо, дали пък няма да изровя всичко? А познай.

eli koeva, станалото-станало, 2 положения са - има лъжа и няма лъжа. Няма значение дали е казал или не.
На мен обаче ми е супер странно, че 1 нощ не са били заедно и той на секундата го е направил  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 23 096
Скрит текст:
Моят мъж си е запаметил паролата на фейса на моя компютър, но не чета какво пише. Ама ако заподозра нещо, дали пък няма да изровя всичко? А познай.
То е ясно какво ще направиш. Но смяташ ли, че би бил такъв глупак да не си трие хисторито?  Wink

# 27
  • Мнения: 10

На мен обаче ми е супер странно, че 1 нощ не са били заедно и той на секундата го е направил  Crazy
[/quote]

Това точно много ми пречи,и дори като го прочета така и си казвам мога ли въобще да съм с този човек повече?

# 28
  • Мнения: 280
tonkabonka, всеки има право на мнение, не казвам, че е правилно. Просто с човек, който е явно, че те е измамил, не може да живееш като с такъв, който не се е издънил.

Скрит текст:
Моят мъж си е запаметил паролата на фейса на моя компютър, но не чета какво пише. Ама ако заподозра нещо, дали пък няма да изровя всичко? А познай.

eli koeva, станалото-станало, 2 положения са - има лъжа и няма лъжа. Няма значение дали е казал или не.
На мен обаче ми е супер странно, че 1 нощ не са били заедно и той на секундата го е направил  Crazy
И на мен ми е странно....ама като се замисля,скъсал е синджира човека. Wink Винаги съм си мислила,че ако хората имат малко време самостоятелно,няма да бързат в първия момент ,когато са без половинката да скачат в джаза.

# 29
  • BG
  • Мнения: 2 458
Оф! Кога, бе, кога? Кога най-после съфорумката ще разбере, че не се ровичка във фейса, телефона, пощата, скайпа и тефтера на другарчето?!!! Нито другарчето в тези на съфорумката! Кога съфорумката ще разбере, че ако ще да е най-готината и велика мадама на света, на другарчето в един момент му се прищява нещичко настрани. Което изобщо не значи, че другарчето не обича съфорумката, вече не я желае или ще я зареже на мига. На съфорумката също и се случва да и се случи някоя тръпка, ама си трае и се прави на света водица ненапита. Все другите лоши! Ай стига моля ви се с това доверие, взаимност, любов до смърт и вярност до откат! Всички сме хора, на всеки му се иска и не винаги може да даде логично обяснение за постъпките си. Точно снощи мъжът ми си оставил фейса включен и си легна, чух пуша от изпратено съобщение и без дори да погледна в монитора, затворих лаптопа му, за да заспи. Преди години така ровнах веднъж в телефона и съжалих, не повторих. Което не значи, че не живеем великолепно вече 20 години. Съвсем щастливо при това. Айде моля ви, две деца имаме, кой къде ходи, какво прави вече само се информираме, за да се поеме ангажимента към малкото. Ходете, дебнете се, ревете като разпрани и се чувствайте на върха на сладоледа! Това от мен!

П.П. Направо ми писна от шпионки, раздърпани домакини и сълзливи лиготии!

# 30
  • Мнения: 280

На мен обаче ми е супер странно, че 1 нощ не са били заедно и той на секундата го е направил  Crazy

Това точно много ми пречи,и дори като го прочета така и си казвам мога ли въобще да съм с този човек повече?
[/quote]
Можеш,разбира се!Една грешка.....щом всичко друго ви е наред,не си ли струва да се забрави?Всички мъже рано или късно го правят.И не само мъже де Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 23 096
Оф! Кога, бе, кога? Кога най-после съфорумката ще разбере, че не се ровичка във фейса, телефона, пощата, скайпа и тефтера на другарчето?!!!
Ни-ко-га! За съжаление. Не всички са като теб и мен. Преди много години прочетох, каквото прочетох, но тогава нещата бяха ескалирали и без да прочета, изходът щеше да е край на връзката.

# 32
  • Мнения: 46 515
....ама като се замисля,скъсал е синджира човека. Wink Винаги съм си мислила,че ако хората имат малко време самостоятелно,няма да бързат в първия момент ,когато са без половинката да скачат в джаза.

Не. До човек е. Ние също досега не сме намирали повод да не излезем заедно, дори не е обсъждано, нито има синджири.

То е ясно какво ще направиш. Но смяташ ли, че би бил такъв глупак да не си трие хисторито?  Wink

Не съм много на ти с фейса, но предполагам може да ги засече в момента на писането или да види съобщение от нея, преди той да се е добрал до него и прочел.

milla.v, говори с него. Обясни му, че не ти е приятно и не искаш да контактува повече с нея. Не че е гаранция, но поне ще видиш реакцията му.

Оф! Кога, бе, кога? Кога най-после съфорумката ще разбере, че не се ровичка във фейса, телефона, пощата, скайпа и тефтера на другарчето?!!!

Аз пък от хора, които са изритани знам, че се рови. Защото е доста тъпо да планирате дете, всичко да е светло и розово и да те зареждат в 9 месец, защото иска друга, а всичко е било налично, там в компютъра. Човек може да си спести много неща, ако е наясно със ситуацията.

# 33
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Оф! Кога, бе, кога? Кога най-после съфорумката ще разбере, че не се ровичка във фейса, телефона, пощата, скайпа и тефтера на другарчето?!!!
Ни-ко-га! За съжаление. Не всички са като теб и мен. Преди много години прочетох, каквото прочетох, но тогава нещата бяха ескалирали и без да прочета, изходът щеше да е край на връзката.

Е , значи и ти си чела  Sunglasses


Значи в личното пространство има място за всеки друг но не и за жената  Sunglasses


Споделям мненията на НСЧ по този въпрос  Peace




Една мислА на Висоцки


«Сильнее, чем измен, я боюсь только не узнать об изменах. Ужасно любить человека, который этого уже не заслуживает.»

Последна редакция: пт, 23 май 2014, 16:24 от Desss

# 34
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Аз пък от хора, които са изритани знам, че се рови. Защото е доста тъпо да планирате дете, всичко да е светло и розово и да те зареждат в 9 месец, защото иска друга, а всичко е било налично, там в компютъра. Човек може да си спести много неща, ако е наясно със ситуацията.

Единият вика че не е наясно що си пише и щО го прави нали ?!  Mr. Green

Именно нека другата страна поне да е на ясно   Peace

# 35
  • Мнения: 10
не се сърди човече,аз съм 100% убедена че няма да й напише повече,той не я харесва или нещо подобно.Не е проблема че иска да поддържа някаква връзка с нея,проблема е в другото нещо

# 36
  • Мнения: 8 883
не се сърди човече,аз съм 100% убедена че няма да й напише повече,той не я харесва или нещо подобно.Не е проблема че иска да поддържа някаква връзка с нея,проблема е в другото нещо

В кое друго нещо е проблемът?
А, ти какво очакваш да ти каже, че я харесва ли?

# 37
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На мен ми е интересно как само за едно денонощие е сколасал всичкото това да го натвори  Mr. Green  Ей ,  така случайно  Whistling

# 38
  • Мнения: 10
Еми Desss,явно лесно,след като има жени,които са готови някой от ученическите им години в 12ч.вечерта пиян да им напише да се видят и те веднага...

# 39
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не знам  Rolling Eyes
ако търсиш виновен , вината не е само в жената  Sunglasses увИ ......

Той е бил инициатора , той е търсил

а дали ще е тази или друга , да такива жени има  Sunglasses

# 40
  • Мнения: 10
А това,че той е виновникът ми е ясно,просто ти обяснявам защо е лесно

# 41
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ще го надживееш с времето  Hug
не ти е лесно предполагам  hug


# 42
  • Мнения: 482
 Мисля, че ми е ясно къде е проблемът. Ти искаш да разнищиш старата история, за да създадеш такава стратегия, че в бъдеще да не се повтори. Тебе те боли не от миналото, а от това, как лесно е станало всичко - и неговата изцепка, и продължаването по старому, без дори да разбереш, без да усетиш нещо. Страх те е, че по същия начин може да се случи и в бъдеще.
 Също така мисля, че няма вариант да изградиш такава стратегия, без да си разбиеш здравето. А и да си го разбиеш, какво - вечно ще висиш до него, ще го пазиш всяка нощ да не съгреши, всеки ден ще следиш телефони, фейсбуци и други?
 Нека разсъждаваме логически -щом твоят за толкоз години е кривнал веднъж ( веднъж е известно), и да допуснем, че е имало още нещо, което не си разбрала (това е само, за да си подсигурим логиката), то като цяло, на фона на останалите мъже, ти е верен. И то много. Няма продължителни авантюри, само простотии на пияна глава. Това означава, че за още 10 години вероятно нищо сериозно няма да се случи. Приеми, че може да направи още някоя единична изцепка и ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ПОБОЛЯВАЙ ОТ НЕРВИ. И го направи от грижа за себе си - вместо само да се терзаеш от ревност, си кажи - моят горе-долу върви в правия път. аз ще покривам млякото, да не го лочат котките, но няма само за това да мисля.
 Може да звуча студенокръвно, но според мен най-важното е да се съхраниш, да не се разболяваш  заради това, че съпругът ти е направил някоя глупост.

# 43
  • Мнения: 311
Много мухи ти вкарват в главата .
Не рови , не слухти , не падай толкова ниско - недостойно е ...

# 44
  • София
  • Мнения: 23 096
Е , значи и ти си чела  Sunglasses
Толкова ми е бил акълът тогава, въпреки че имах сериозни подозрения, за да го направя.

# 45
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ми те хората го правят когато имат съмнения/подозрения  Wink

Другото е когато се натъкнеш случайно , тогава е па още по гадно  Crazy

# 46
  • Мнения: 1 726
Това , което виждам аз като проблем е , че тази жена , дори и грозна му е тръпка. Доказателство за това е ,че след 2 години пак я търси ( как е станала задявката в единствената вечер извън дома - също не е ясно). Ако искаше , хубостникът , можеше да си изтрие писаниците във фейса и всичко щеше да си остане тайна, но за него може да е важно да си ги препрочита....И все пак ,това че е с теб в най-тежкия ти момент , а не е избягал и явно те подкрепя изкупва вината му. Казвам го защото също имам рак и знам какво преживява мъжът ми.

# 47
  • Мнения: 408
Към авторката: мъжът ти коя зодия е?

Прости му и си намери другарче да се позабавляваш и ти малко.

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
milla.v - ти си преживяла нещо далеч по-страшно и тягостно, за да си дадеш сметка, че не си струва да се терзаеш за нищо друго...
Моля, не си причинявай излишен стрес... Имунната ти система няма нужда от това.
Помисли първо за себе си и затова, дали е важно ТИ да си на този свят. А с кого ще си, също е в твоите ръце, стига да си емоционално стабилна.
Късмет   bouquet

# 49
  • Мнения: 11 566
Това , което виждам аз като проблем е , че тази жена , дори и грозна му е тръпка. Доказателство за това е ,че след 2 години пак я търси ( как е станала задявката в единствената вечер извън дома - също не е ясно). Ако искаше , хубостникът , можеше да си изтрие писаниците във фейса и всичко щеше да си остане тайна, но за него може да е важно да си ги препрочита....И все пак ,това че е с теб в най-тежкия ти момент , а не е избягал и явно те подкрепя изкупва вината му. Казвам го защото също имам рак и знам какво преживява мъжът ми.
Едва ли му е тръпка, не мисля. А че пишат и не трият е факт. Сега прочетох последното ти изречение- стискам палци да се оправиш. Hug

# 50
  • Мнения: 10
Здравейте отново,имам нужда от помощта ви ако можете да ми помогнете въобще.Искам да споделя още 1 детайл от изневярата.По принцип той ми беше казал,че му е направила свирка,не са правили секс и това донякъде ми беше по-лесно да го преживея,даже мисля че го бях преживяла и гледах напред до миналия понеделник.Тогава ми хрумна отнякъде да го попитам дали и той й е правил френска любов и той не можа да излъже и каза да.Е това преобърна всичко в мен.Искам и да поясня че откакто сме заедно на мен никога не е правил и не е изявявал желание.
За мен това от свирка която бих могла да преживея преобърна нещата.За него тази вечер е просто пиянска изцепка,мен обаче ме отврати.Как да го преживея?

# 51
  • BG
  • Мнения: 2 458

Здравейте отново,.......Как да го преживея?


И двамата не сте наред, честно!  ooooh! Ти, че си стигнала да ровиш дотам, той - че си е признал!

# 52
  • Мнения: 10
Аз мисля че той не е наред защото го е правил!

# 53
  • BG
  • Мнения: 2 458

Аз мисля че той не е наред защото го е правил!


Напротив, сигурно 98 % от мъжете го правят, независимо със своята или чужда жена. Ти, след като не можеш да се справиш с неизбежната истина, какво ти трябваше да търсиш избежната? И питаш сега как да го преживееш... Ми трудно!

# 54
  • Мнения: 10
Ами питала съм го защото не съм допускала че отговора ще е положителен.Не че съм някаква моралистка заклеймила френската любов,просто понеже никога на мен не ми е,не съм допускала че с някаква напълно непозната ще го направи.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 096
Аз да ти кажа, че мъжът ти е пълен имбецил, за да ти обяснява какво е правил на оная женица.
Мен би ме заболяло от самия факт, че е целувал друга... Все ми е тая дали й е правил разни френски мурафети или там каквото и да е друго.

И аз не мога да проумея защо продължаваш да ровиш в историята. Олеква ли ти? Не. Мазохистична работа.

# 56
  • BG
  • Мнения: 2 458
Ами питала съм го защото не съм допускала че отговора ще е положителен.Не че съм някаква моралистка заклеймила френската любов,просто понеже никога на мен не ми е,не съм допускала че с някаква напълно непозната ще го направи.

След като задаваш въпрос, трябва да си в готовност да получиш разнородни отговори. Искала си да си начешеш егото, да ти докаже, че не е правил нищо по-така с нея, да те опровергае, да започне да се кълне колко невинно е било всичко. Той пък, за беда, се оказва до болка откровен, тъпанарът му с тъпанар! В такъв случай задаваш въпроса така, че да подсказва отговора: Ти на нея нали не си правил френска? И потърси в себе си причината за това на теб да не ти е. Макар че това сега едва ли е важно...

# 57
  • Мнения: 10
Ако имаш в предвид че темата е пързалка не е така за съжаление.Това ми е историята.И аз искам да се събудя и всичко да е измислица но не е.Честно казано като се регистрирах във форума беше заради темите за рак на гърдата,постепенно спрях да ги чета и се прехвърлих на темите за обзавеждане защото колкото и нелепо да е си купихме апартамент,който обзавеждаме или поне до преди 2 месеца,сега съм в този раздел защото ми е безкрайно тежко

# 58
  • Мнения: 3 231
ПЪР

ЗАЛ

КА

!!!

# 59
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Joy
мухахахах
правил сех ама малко , не съвсем  Laughing и ич не му харесало
фУ блЯк противна работа  Joy

Добреееее  Laughing

Авторката  как си го оправдава само хиихии

 
За него тази вечер е просто пиянска изцепка,мен обаче ме отврати.Как да го преживея?

# 60
  • Мнения: X
Пързалка-мързалка, аз не мога да разбера как всеки път минават тия истории с "беше един път, аз не я харесвам хич, забравил съм вече" и тн. А тя кима отсреща и е съгласява по-бързо отколкото оня си е свалил панталоните  Laughing

# 61
  • Мнения: 10
Пързалка-мързалка, аз не мога да разбера как всеки път минават тия истории с "беше един път, аз не я харесвам хич, забравил съм вече" и тн. А тя кима отсреща и е съгласява по-бързо отколкото оня си е свалил панталоните  Laughing


В това в кавичките съм 100% убедена.Това което ми е проблема е,че не мога да се справя с отвращението което изпитвам,че е правил това на някаква никаква за него непозната по-скоро.Просто не го чувствам вече като моя мъж.Наясно съм че ме обича много но това не ми помага.

# 62
  • София
  • Мнения: 23 096
Убедена съм на 100 %, че мъжът на авторката не счита свирката за изневяра.  Peace

# 63
  • Мнения: X

В това в кавичките съм 100% убедена...
А точно там трябва да се усъмниш  Peace
С каква лекота само вярваш!

Знам един такъв хубостник, тръгва за работа и звъни на "обичта" да си говорят (после трие конкретния last call, оставя останалите), вижда се с нея през обедната почивка, пише и редовно (и пак трие съобщенията) и на жена си ще каже същите неща като твоя... А, да - и спи всяка вечер при жена си. Ама да не е луд да си признава каквото и да е!

# 64
  • Мнения: 10
Убедена съм на 100 %, че мъжът на авторката не счита свирката за изневяра.  Peace

Не,не е така.Може би като е бил на 20 не я е считал но сега е на 40 и много добре осъзнава какво е направил.

# 65
  • Мнения: 52
В същата гадна история съм и аз! С моя мил съпруг сме заедно от 21 години заедно /тинейджърска любов/ ...сега тук усещам как някои се смеят до уши, но да, наивно си вярвах в любовта, ей така, че всичко ще е наред forever. За мен беше най-добър приятел, любовник, съпруг и мъж, но сега е никой...Ще кажете, че съдя жестоко, нееее, просто вече му нямам никакво доверие, а освен това съм пълна с гняв, отмъщение и злоба, отвори лошата ми страна/половина и съм звяр. Докато бях бременна се задяваше с колежката си и правеше някакви жалки опити да се крие, но тези неща се усещат. Спи с телефон, събужда се с телефон в ръка, стои перманентно във ФБ, излиза на непредвидени разходки вечер и като изчезне все заето му дава телефона и още много други издайнически грешки, защото когато е глупав човек е сляп...за останалите.

Та, Мила, и аз не мога да му простя и мен ме гложди и ме дразни, и не гняв, а се чувствам като вулкан който може да унищожи света, защото тези които силно обичат и силно мразят. Сега слушам глупости по цял ден, колко ме обичал, не можел без мен, хахаха, най-вероятно, защото онази му е била....или ...дори да е истина, вече не вярвам!!!

# 66
  • Мнения: 1 726
Защо ще прави френска на някаква почти непозната, а на теб - не? Ти ли не му даваш?

# 67
  • Мнения: 10
Господарка на мрака,ти ще останеш ли с него,как смяташ че ще се справиш с проблема,явно и ти си го обичала много?При моя случай всичко е било за една нощ,но за мен е голямо особено като знам подробностите.Сега съм решила че може би ще се опитам да запазя връзката ни защото беше хубава и ще потърся помощ от психоаналитик,ако и това не помогне незнам

# 68
  • Мнения: 52
Опитах, Мила, но не се получава! Защото непрекъснато пред очите ми е долната му постъпка. Ходя и на психолог и впечатленията са ми, че само жени стоят на опашка там, с разхлабени нерви. Има хора, които прощават изневери, а има и такива, които никога не могат да простят. Разликата в тях, че едните могат да се посветят на един човек, а за другите е убийство да не разнообразяват връзката си! А, аз вярвах, че мога да се посветя на един човек, защото съм жена за един мъж, но Достоен!

Когато има авантюра, тя никога не свършва, щом пише и я търси, ще продължи. Всяка вечер мъжът  "ми" проверява във ФБ какво прави, какво й харесва, какви снимки е сложила, за да ги хареса, коментира. Иначе пред мен аз съм жената, която обича, просто се забавлявал, да, ама, когато държиш на някой, това не се случва----да търсиш други забавления!

# 69
  • Мнения: 596
 milla.v,деца имате ли,четох,но не видях да си писала,че имате-ако нямате и наистина имаш енергията да започнеш начисто,може би ще се почустваш много по-добре,отколкото да се пречупваш да прощаваш и да забравяш.

# 70
  • Мнения: 10
Господарка на мрака във вашия случай само фейсбук авантюра ли е без физически контакт,секс и т.н.?Струва ми се,че може би наистина не е кой знае какво това,не че е хубаво де.
Моля те да споделиш къде ходиш на психотерапевт,колко струва и помага ли,ако искаш и на лични

# 71
  • Мнения: 609
Голям мъж е ,носи си отговорността.Ако не е искал е нямало да се случи дори и половин път.Аз бих се отделила за известно време от него,за да се изясня сама със себе си и да достигна окончателно решение,т.е. дали да оставам с него или не.Времето и чувствата сами ще ти покажат. Успех!  Peace

# 72
  • Мнения: 10
hope,нямаме.Мислих да спра хапчетата за рака и да имаме,но сега ...
По принцип и аз мисля като теб но има и 1 друга мисъл която е нещо от рода 10г.щастлива връзка срещу една вечер.Ясно ми е,че той е трябвало да си каже същото в онази вечер и да се спре но не го е направил.
Не знам какво очаквам от 1 психоаналитик,може би да е факир Cry

# 73
  • Мнения: 596
Да,10 г щастие,но то не ти дава нужното спокойствие вече,нали,а тази само 1 вечер те трови и не можеш да я надмогнеш?Тогава,когато 10-те години надделеят,би трябвало болката от едната вечер да е много намаляла и избледняла,само тогава ще можеш да продължиш със същият човек.

# 74
  • Мнения: 682
Господарка на мрака във вашия случай само фейсбук авантюра ли е без физически контакт,секс и т.н.?Струва ми се,че може би наистина не е кой знае какво това,не че е хубаво де.
Моля те да споделиш къде ходиш на психотерапевт,колко струва и помага ли,ако искаш и на лични

Колко струва зависи от града, в който живеете, както и от самия психолог. Най-общо - от 20 до 150 лв на час.  Някои психолози предлагат и сесии от 1 час и 30 минути. Дали на нея й помага няма никакво значение. Първо подходът към двама клиенти може да е коренно различен. Второ определени поведения подлежат на промяна повече или по-малко, в зависимост от характера на конкретния човек. Така че при един процесите може да се случват по-бързо, а на друг трябват повече посещения.

# 75
  • Мнения: X
 milla.v а има ли значение дали даден мъж го е направил 1 или 4 пъти? Решаващо ли е? Здраво си се хванала в самоубеждаването, че е било само веднъж и че е нелогично да не му простиш (ти си го повтаряш непрекъснато).

Ако е толкова лесно и ако наистина е било еднократно, досега да си го преодоляла.

Ако искаш, всички тук можем да седнем да ти повтаряме нещата които искаш да чуеш. Например: ама той сигурно е бил пиян, ама това няма да се повтори, ама и моя мъж така направи, но сега съм му простила и сме много щастливи; от един път не бива да се притесняваш, разбира се че обича тебе, разбира се, че другата не му харесва, той се е подвел просто...

и като ти повтаряме това постоянно, ти ще се успокоиш и ще преодолееш кризата.
Ами ако реалността е, че обича другата жена, а тя е решила да не му пуска и това да го задържа при теб? А ако за да се стигне до оная вечер той е общувал с нея 5-6 месеца преди това в пълна откровеност за теб и за напр. досадата във вашата връзка?

Какво предпочиташ? да те утешаваме или да разбереш истината?

# 76
  • Мнения: X
Оф! Кога, бе, кога? Кога най-после съфорумката ще разбере, че не се ровичка във фейса, телефона, пощата, скайпа и тефтера на другарчето?!!! Нито другарчето в тези на съфорумката! Кога съфорумката ще разбере, че ако ще да е най-готината и велика мадама на света, на другарчето в един момент му се прищява нещичко настрани. Което изобщо не значи, че другарчето не обича съфорумката, вече не я желае или ще я зареже на мига. На съфорумката също и се случва да и се случи някоя тръпка, ама си трае и се прави на света водица ненапита. Все другите лоши! Ай стига моля ви се с това доверие, взаимност, любов до смърт и вярност до откат! Всички сме хора, на всеки му се иска и не винаги може да даде логично обяснение за постъпките си. Точно снощи мъжът ми си оставил фейса включен и си легна, чух пуша от изпратено съобщение и без дори да погледна в монитора, затворих лаптопа му, за да заспи. Преди години така ровнах веднъж в телефона и съжалих, не повторих. Което не значи, че не живеем великолепно вече 20 години. Съвсем щастливо при това. Айде моля ви, две деца имаме, кой къде ходи, какво прави вече само се информираме, за да се поеме ангажимента към малкото.
А ти защо не приемеш, че има хора, които не искат да го "играят" глупака в семейството?    Laughing

Да, човек НЕ ровичка, НЕ търси, НЕ души наоколо като питбул, когато ИМА доверие в другия, и като цяло в двойката.Породи ли се веднъж съмнение и повод,  да си затваряш очите и да се правиш на луд, за мен е чиста глупост.
Ако искам да ме правят на глупачка, навън има сигурно хиляди хора, които с кеф ще се възползват.
Но от човека до мен нито го очаквам, нито го искам.Ако ще ме третира като залюхана идиотка, за да си прави каквото си иска, значи не е човекът за мен.

milla.v , еднозначен отговор просто няма.Или можеш да простиш и да забравиш и продължавате напред, или не можеш.И съответно трябва да вземеш решение.Такъв ужас без край не е донесъл полза никому.

# 77
  • Мнения: 280

А ти защо не приемеш, че има хора, които не искат да го "играят" глупака в семейството?    Laughing

Да, човек НЕ ровичка, НЕ търси, НЕ души наоколо като питбул, когато ИМА доверие в другия, и като цяло в двойката.Породи ли се веднъж съмнение и повод,  да си затваряш очите и да се правиш на луд, за мен е чиста глупост.
Ако искам да ме правят на глупачка, навън има сигурно хиляди хора, които с кеф ще се възползват.
Но от човека до мен нито го очаквам, нито го искам.Ако ще ме третира като залюхана идиотка, за да си прави каквото си иска, значи не е човекът за мен.

milla.v , еднозначен отговор просто няма.Или можеш да простиш и да забравиш и продължавате напред, или не можеш.И съответно трябва да вземеш решение.Такъв ужас без край не е донесъл полза никому.

Щом не искат да го играят глупака в семейството и ровичкат и душат наоколо,трябва да са подготвени как ще постъпят,когато намерят нещо.Имаш смелост да търсиш нещо= имаш смелост да понесеш последствията.Щото последствията не са за сметка на прегрешилия.

# 78
  • София
  • Мнения: 23 096
Да, човек НЕ ровичка, НЕ търси, НЕ души наоколо като питбул, когато ИМА доверие в другия, и като цяло в двойката.Породи ли се веднъж съмнение и повод,  да си затваряш очите и да се правиш на луд, за мен е чиста глупост.
Това е абсолютно вярно. И аз съм на мнение, че не се ровичка в чуждите вещи, пък били и на мъжа до теб. Но породи ли се някакво съмнение, а ние жените си имаме шесто чувство за някои неща, няма начин да не се опитам да разбера, защото мъжът ми надали чистосърдечно би си признал каквото и да било.  Peace

Nesiha, не знам дали прочете, че мъжът на авторката не бил правил секс с въпросната госпойца, а само френска любов.  Wink А драмата се засилва най-вече от факта, че мъжът й е казвал, че не си пада по тези изпълнения спрямо жените, а на другата е правил каквото е правил.

Аз вече не знам да плача ли, да се смея ли...

# 79
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз не мога да си представя, че си минала през такова тежко изпитание като рака и си седнала да драматизираш, че мъжа ти една вечер, преди две години, се заиграл с някаква жена. Бил е с нея, не можеш да се върнеш времето назад. Най-вероятно няма да повтори като гледам как не може да те излъже. А и какво очакваш да ти каже, беше страхотен секс? Гледай си спокойствието и не се занимавай с това. Колкото повече се вторачваш в случката, толкова ще се настройваш срещу него. Ако стоиш цял ден и си спредставяш как я е целувал,как я е докосвал и т.н., ти ще се подлудиш сама.  Помисли си кое е по-важно за теб, забежката му за една вечер или това, че е бил до теб в най-трудния ти момент.

# 80
  • Мнения: X


Nesiha, не знам дали прочете, че мъжът на авторката не бил правил секс с въпросната госпойца, а само френска любов.  Wink А драмата се засилва най-вече от факта, че мъжът й е казвал, че не си пада по тези изпълнения спрямо жените, а на другата е правил каквото е правил.

Аз вече не знам да плача ли, да се смея ли...
Четох аз, четох, обаче мъжа не е виновен, него са го подвели, ти това не разбра  Laughing Laughing и са го подвели само за една нощ, жена която не харесва  Laughing

# 81
  • Мнения: 10
Вижте няма защо да ме иронизирате.Ако някоя от вас е минала през такова нещо и може да даде съвет добре дошъл.
Няма защо да обяснявам защо не я обича.Въпросния ден когато е бил без мен в града й щеше да й се обади още през деня ако е обмислял да е с нея,а не в 12ч. през нощта

# 82
  • Мнения: X
Съжалявам, ако съм звучала иронично milla.v. Желая ти успешно справяне с проблема и дано отношенията ви се оправят напълно  Peace

# 83
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Вие на всякъде ли заедно като скачени съдове ?  Rolling Eyes

Ти откъде си сигурна че само един път се е случило подобно нещо ?

Какво сега мъжа ти до теб ли е залепен , за да ти 'спокойно' ?


Иронията на  Nesiha си е на място  Peace
виж това че е на твой гръб и ти си знаеш какво ти и т.н.
Проблема си е твой , даже не знам дали е на мъжа ти  Mr. Green на дали той се терзае така като теб , замисли се  Whistling

# 84
  • София
  • Мнения: 23 096
Ако някоя от вас е минала през такова нещо и може да даде съвет добре дошъл.
Виж сега milla, хората преживяват и много по-тежки драми и ти би трябвало сама да го знаеш.  Peace
Аз съм преминала през изневяра, приключила с развод. Прекрасно знам какво е чувството, още повече, когато мъжът ти заявява в очите, че е влюбен в друга и то почти веднага след сватбата. Нищо, че после онази пикла го изрита скоропостижно. Плакала съм до несвяст, бях изпаднала в жестока депресия, едва се мъкнех до работа и обратно, имам бели петна от онзи период, не се сещах да ям и отслабнах близо 20 кг за 3 месеца, но добре, че тогава имах излишен материал по себе си, че иначе щях да се затрия от лицето на Земята. Обаче знам и друго - падаш, страдаш, ставаш и продължаваш напред.

Така че наистина ти съчувствам, но виждам, че ти имаш нужда да се успокояваш и залъгваш с някакви неща, с някакви детайли, които на мен лично са ми странни. Вариантите са два - избиваш си от акъла това, което е направил мъжа ти или го напускаш. Просто средно положение няма.

# 85
  • Мнения: 46 515
На мен пък ми е странно, че не са правили секс, а само френска. 

tonkabonka   Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 23 096
На мен пък ми е странно, че не са правили секс, а само френска. 
Абе аз не вярвам, но да не дълбаем...  Wink
За мен не би било по-успокояващо, ако са правили само френска. То това за мен е и по-интимно от самия секс.  Crazy

# 87
  • Мнения: 280
На мен пък ми е странно, че не са правили секс, а само френска. 

tonkabonka   Peace
Авторката ако го настъпи още веднъж,дваж да го поразпита,може да се окаже,че и много други неща са правили.Той-грешникът,нали все си признава.....Да си трае поне!

# 88
  • Мнения: 52
Мила, различно взимат психотерапевтите. Някой по-нагоре го бе описал много точно. Ходила съм при двама, единият ми взема по 30 лв. на час, другият по 60 лв. Въпросът е, при кой би се почувствала по-добре ти, този, който харесвам аз, може да не ти допадне и помогне. Затова моят съвет е, вземи направление от ЛЛ за психолог и го попитай за препоръка. Сигурна съм, че няма да съжалиш, а и няма да заплащаш консултацията и прегледа.

А относно решението ти, дали да продължиш с този човек или да сложиш край на връзката, отговорът е в самата теб. Съжалявам, че трябва да те уча на егоизъм, но мисли за себе си, за твоето здраве, за твоя комфорт. Когато е бил с нея е мислил за себе си!!!
И друго, оказа се, че съм много зла, защото не умея да прощавам! Но е хубаво човек да се научи.

# 89
  • Мнения: 682
Мила, различно взимат психотерапевтите. Някой по-нагоре го бе описал много точно. Ходила съм при двама, единият ми взема по 30 лв. на час, другият по 60 лв. Въпросът е, при кой би се почувствала по-добре ти, този, който харесвам аз, може да не ти допадне и помогне. Затова моят съвет е, вземи направление от ЛЛ за психолог и го попитай за препоръка. Сигурна съм, че няма да съжалиш, а и няма да заплащаш консултацията и прегледа.

Да, извън София средно може да се очаква около 30 лв на час, но пак си зависи. Също има и групи по психодрама, но и те са с различен фокус и е добре психотерапевт да прецени коя би била подходяща.

# 90
  • Мнения: 23
мисля че ще му простиш .опитваш се несъзнателно да намалиш вината му.и аз така реагирах...слушай сърцето си

# 91
  • Мнения: 1 416
Благодаря ви за съветите,наистина във всеки има голяма доза истина!
Не ми е много приятно,че ми се налага пред толко хора да разкривам толко лични неща,но искам да ви попитам и за още нещо като странични,не ефектирани,отстрани как изглежда!
По принцип той в самото начало каза колко съжалява за случката и т.н.,били пили с приятел много и не знае как му е хрумнало въобще да я търси,по фейсбук я е намерил,няма обяснение как въобще е решел,не я харесва(всъщност като я видях как изглежда е 100% сигурно това) и т.н.бля бля както се казва,колко е съжалил после и го е било страх да не разбера и да не ме загуби.Но аз разбрах като случайно отворих във фейсбука му чат с нея като единия беше от януари тази година от рода: Честита Нова Година,какво става в (града),гаджета има ли? ,тя му беше отговорила нещо от рода: еми нищо.А предишния чат от преди 2.5 години беше издайническия.
Та въпроса ми е според вас човек който се разкайва за постъпката си ще тръгне ли да пише даже и обикновенни чатове на човек,за който според мен не би трябвало да иска да се подсеща?
Според него отново няма обяснение защо й е написал,но със сигурност не е за да има нещо с нея!Бил се разписал след нова година на приятели във фейсбук!Донякъде може би да е така,но на моменти си мисля че е ненормално!?
Това, което е написал за мен значи, че я проверява дали е свободна /достъпна/ отново. Ясно е какъв тип е тази жена, щом като посред нощ да и се обади някой и тя е готова - сотаджийки им се вика на такива. Та според мен той си я е имал на ум като резерва за правене на кефа, след като я пита 'гаджета има ли".
Човек, който наистина съжалява, срамува се дълбоко от постъпката си и има големи угризения на съвестта, не би се и опитвал дори да поддържа контакт с обекта по какъвто и да било повод. Такива "невинни" поздравчета за празници и т.н. ..... за мен са ясни какво означават.
Странно е, че дори не я е и изтрил и блокирал от фейсбука си, след като съжалява!

Гадно! Но вече са те посъветвали какво да правиш -  престани да ровиш, да питаш подробности, защото наистина няма смисъл, само и единствено се измъчваш мазохистично по този начин, превъртайки в главата си детайлите. От там нататък какво ще правиш ти си преценяваш, но и да се разделите, и да останете заедно - от повече ровене няма смисъл.

# 92
  • Мнения: 11 340
Не мисля, че мъжете възприемат така нещата  Crazy Ако всеки изкръшкал и гузен нивгаш не комуникираше с обекта на изневяра то бая фейсбуци щяха да са празни  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 67
Успех пожелавам, каквото и решение  да вземеш. Според мен мъжете са също толкова непонятни за нас, колкото и ние за тях. В случая е най-важна не толкова изневярата/макар че за всеки усещането е различно.Аз например не бих простила НИКОГА/, а по-скоро предаденото доверие. Времето наистина лекува, но болката от предателството отминава далеч по-бавно. Освен това целият свят се преобръща. Усещанията към човека се променят, отношението също. Да не говорим, че всяка казана от него дума вече има съвсем различно значение. Живота става друг - НАИСТИНА. Сега: Въпросът е доколко го обичаш, доколко уважаваш себе си, убедена ли си че това е мъжа на живота ти? Ако ДА, то тогава продължи напред НАЧИСТО. Няма да стане бързо и веднага, но не е и невъзможно. Ако искаш да дадеш шанс на връзката, трябва да си стабилна, да си силна и да не позволяваш живота ти да стане ад, или да направиш неговия такъв. Успех ти пожелавам отново, все пак да не забравяме, че сме ЖЕНИ, т.е. по-съвършената част от човечеството!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт