Искам да преживея 1 изневяра, но не ми се получава

  • 11 893
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 23
мисля че ще му простиш .опитваш се несъзнателно да намалиш вината му.и аз така реагирах...слушай сърцето си

# 91
  • Мнения: 1 416
Благодаря ви за съветите,наистина във всеки има голяма доза истина!
Не ми е много приятно,че ми се налага пред толко хора да разкривам толко лични неща,но искам да ви попитам и за още нещо като странични,не ефектирани,отстрани как изглежда!
По принцип той в самото начало каза колко съжалява за случката и т.н.,били пили с приятел много и не знае как му е хрумнало въобще да я търси,по фейсбук я е намерил,няма обяснение как въобще е решел,не я харесва(всъщност като я видях как изглежда е 100% сигурно това) и т.н.бля бля както се казва,колко е съжалил после и го е било страх да не разбера и да не ме загуби.Но аз разбрах като случайно отворих във фейсбука му чат с нея като единия беше от януари тази година от рода: Честита Нова Година,какво става в (града),гаджета има ли? ,тя му беше отговорила нещо от рода: еми нищо.А предишния чат от преди 2.5 години беше издайническия.
Та въпроса ми е според вас човек който се разкайва за постъпката си ще тръгне ли да пише даже и обикновенни чатове на човек,за който според мен не би трябвало да иска да се подсеща?
Според него отново няма обяснение защо й е написал,но със сигурност не е за да има нещо с нея!Бил се разписал след нова година на приятели във фейсбук!Донякъде може би да е така,но на моменти си мисля че е ненормално!?
Това, което е написал за мен значи, че я проверява дали е свободна /достъпна/ отново. Ясно е какъв тип е тази жена, щом като посред нощ да и се обади някой и тя е готова - сотаджийки им се вика на такива. Та според мен той си я е имал на ум като резерва за правене на кефа, след като я пита 'гаджета има ли".
Човек, който наистина съжалява, срамува се дълбоко от постъпката си и има големи угризения на съвестта, не би се и опитвал дори да поддържа контакт с обекта по какъвто и да било повод. Такива "невинни" поздравчета за празници и т.н. ..... за мен са ясни какво означават.
Странно е, че дори не я е и изтрил и блокирал от фейсбука си, след като съжалява!

Гадно! Но вече са те посъветвали какво да правиш -  престани да ровиш, да питаш подробности, защото наистина няма смисъл, само и единствено се измъчваш мазохистично по този начин, превъртайки в главата си детайлите. От там нататък какво ще правиш ти си преценяваш, но и да се разделите, и да останете заедно - от повече ровене няма смисъл.

# 92
  • Мнения: 11 363
Не мисля, че мъжете възприемат така нещата  Crazy Ако всеки изкръшкал и гузен нивгаш не комуникираше с обекта на изневяра то бая фейсбуци щяха да са празни  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 67
Успех пожелавам, каквото и решение  да вземеш. Според мен мъжете са също толкова непонятни за нас, колкото и ние за тях. В случая е най-важна не толкова изневярата/макар че за всеки усещането е различно.Аз например не бих простила НИКОГА/, а по-скоро предаденото доверие. Времето наистина лекува, но болката от предателството отминава далеч по-бавно. Освен това целият свят се преобръща. Усещанията към човека се променят, отношението също. Да не говорим, че всяка казана от него дума вече има съвсем различно значение. Живота става друг - НАИСТИНА. Сега: Въпросът е доколко го обичаш, доколко уважаваш себе си, убедена ли си че това е мъжа на живота ти? Ако ДА, то тогава продължи напред НАЧИСТО. Няма да стане бързо и веднага, но не е и невъзможно. Ако искаш да дадеш шанс на връзката, трябва да си стабилна, да си силна и да не позволяваш живота ти да стане ад, или да направиш неговия такъв. Успех ти пожелавам отново, все пак да не забравяме, че сме ЖЕНИ, т.е. по-съвършената част от човечеството!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт