За секса и по-точно...

  • 14 658
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте. С моя мъж сме женени от година и няколко месеца вече. Преди това бяхме колеги и приятели. Той е малко по-голям,от обичайното, от мен и може би от там дойде и проблема за който ще ви разкажа. Всичко между нас започна толкова неочаквано...на едно приятелско събиране той просто ме целуна и от там с времето се сближихме. Аз като едно малко момиченце, не толкова опитно/не, че нямам опит, но неговия е далеч по-богат като се има предвид и възрастта/, срамежливо и стеснително може да се каже, че не предприемах кой знае какво. Е нещата се задълбочиха и се стигна до секс. Всичко нормално, всичко прекрасно, но срамежливото момиче си остана в мен. Казах си, че е нормално и че с времето ще се отпусна. Е, да ама не! Нещата между нас вървят добре. Роди ни се прекрасна дъщеричка. Минава време, но аз не се отпускам и това е, а преди не бях такава. Винаги съм се стараела да доставям максимално удоволствие на партньорите си. Не е виновен и той-в това съм сигурна. Проблема е в мен. Сега не сме правили секс от няколко месеца заради мои здравословни проблеми. Сега вече съм добре и се чувствам готова и искам да му се реванширам. Искам да му доставя нови удоволствия-например френска любов/до сега не съм...пак се връщаме на срамежливостта/. Но проблема е, че не знам как да започна. Никога не си е искал, което според мен не значи, че не я харесва. А аз толкова пъти съм имала желание, но пусти притеснения...какво да правя?  Embarassed

# 1
  • Мнения: 35 950
спри лампата, изчерви се тайно в тъмното и го направи  Peace

# 2
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Женени сте, имате и дете, а още не сте стигали до френска любов?
Странно ми е.
На колко години си ти, и на колко той?
Мъж да не поиска с***ка.......аз поне не познавам такъв  newsm78

# 3
  • Мнения: 19
Ами не си е поисквал...не знам  newsm78 и на мен ми беше странно в началото, но след това сякаш свикнах и така си и остана. За това сега ми е така трудно да го направя, а мисля че ще му хареса. Мъж е! Аз съм на 25, той на 35. Да не му харесва ли...  Naughty не вярвам...

# 4
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Със сигурност му харесва. Просто с времето при вас се е получило така, че не правите "това". Сега на него му е неудобно да си поиска, а на теб да му предложиш.

Решението е просто да действаш. В момент на интимност без да го питаш дали иска просто да го направиш. "Небрежно" с целувки да достигнеш до нивото под пъпа и да започнеш.
Ако чак толкова те е срам нека е на тъмно, както е предложила bubanka.

# 5
  • Мнения: 19
И за мен това е единствената възможна причина да стигнем до тук. Може би той в момента се притеснява повече и от мен да си поиска. Ще взема да действам...че и чаша вино за кураж не мога да изпия  Laughing Laughing Laughing 

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 15 546
   Че то, от свирките се почва, бе, душице. Laughing Mr. Green Laughing

# 7
  • Мнения: 1 371
И аз бях като теб срамежлива.Дълго време моя си искаше-мен все ме беше срам и все му се дърпах .Но дойде у мен момент на "творческо вдъхновение" и реших ,че ще го зарадвам.....И така от тогава насам все си му доставям това удоволствие и  човека е много щастлив.

Как да почнеш-вечерна романтика,мека лунна светлина,започваш го с нежни целувки от горе надолу и като стигнеш до "там" настаняваш се удобно в краката му и започваш.....удоволствието ви ще е взаимно.Simple Smile

# 8
  • Мнения: 609
   Че то, от свирките се почва, бе, душице. Laughing Mr. Green Laughing

 Mr. Green bowuu

# 9
  • Мнения: 1 416
Не се назлъндисвай, ами го почвай, щото ще го освиркат някъде извън къщи накрая. В тая джунгла навън предлагане колкото щеш от никак не срамежливи.
Пък и той пък... може ли толкоз време да не си каже!
Нали ти е мъж, какво му е срамотното?
Не, не, не вярвам, че въобще някой се е оженил при тези условия.

# 10
  • Мнения: 46 488
Добре че е бгмамма  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 486
Има една книга, казва се "Мъжът и жената интимно" от Зигфрид Шнабл, издание 1979, мисля, че ще ти бъде от огромна полза ако я прочетеш заедно с мъжа си.
Освен това мисля, че има огромна вероятност мъжа ти да си има любовница/любовници.

# 12
  • София
  • Мнения: 17 258
Не се назлъндисвай, ами го почвай, щото ще го освиркат някъде извън къщи накрая. В тая джунгла навън предлагане колкото щеш от никак не срамежливи.
Пък и той пък... може ли толкоз време да не си каже!
Нали ти е мъж, какво му е срамотното?
Не, не, не вярвам, че въобще някой се е оженил при тези условия.

Ти сериозно ли?  Laughing

- не вярваш, че някой може да се ожени за теб, без да си му правила свирка и
- смяташ, че трябва да се правят свирки, за да не хойка мъжа

Леле, леле  Laughing

# 13
  • Мнения: 46 488
Направо лозунг става: Свирка направи - любовницата пребори!  Joy

Мъжете и те ли по френски се презастраховат с/у любовник?

# 14
  • Мнения: 609
Направо лозунг става: Свирка направи - любовницата пребори!  Joy

Мъжете и те ли по френски се презастраховат с/у любовник?

 Joy Първият абзац ме разби. (Не се сърди,човече,ще ме изгонят от офиса,заради теб.  Grinning   Peace )


Общи условия

Активация на акаунт