За секса и по-точно...

  • 14 664
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 526
                        Защо не накараш жената от някое приятелско семейство на обща среща някак да подхване темата и да се опиташ да разбереш неговото мнение по въпроса?Може пък да не му харесва,хора всякакви....

Направо да я помоли тя да пробва  Joy

# 46
  • Мнения: 35 973
на дневен ред е въпросът кой ще държи фенера

Скрит текст:
Сър Джон бил при милейди да изпълни съпружеските си задължения. Над тях се бил надвесил икономът с фенер в ръка, който им светел. Лордът обаче, нещо не се справял и изведнъж ядосано се обърнал към иконома:

- Ти си виновен, Джеймс, ако обичаш, подай ми фенера и заеми моето място!

Разменили си местата, икономът влязъл бързо в час и успял да задоволи милейди. Тогава сър Джон го потупал по рамото и му казал с усмивка:

- Видя ли, Джеймс? Ето, така се свети!

# 47
  • Мнения: 46 526
Точно на място  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 658
Вкарай го в банята, уж да се изкъпете заедно. Тъкмо ще е и чистичък.

# 49
  • Мнения: 19
Той на мен ми е правил...няколко пъти-може би 2-3 пъти се е случвало. Тогава май е най-удачно да го подхвана и аз  Mr. Green А за опита-не ми се е хвалил той, просто преди да се съберем бяхме приятели и съм наясно с връзките и жените в живота му. Възможно е и подсъзнателно заради това да не мога да се отпусна...като се има предвид последната му приятелка  ooooh!

# 50
  • Мнения: 2 658
като се има предвид последната му приятелка  ooooh!

Факирка ли е била?

# 51
  • Мнения: 19
типичната мръсница от тези, които ги дават по филмите  Laughing

# 52
  • Мнения: 2 658
Нещо такова  Laughing

Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 19
 Laughing Laughing Laughing Чак така предполагам не е можела... както и да е да не говорим за нея   stopuu

# 54
  • Мнения: 1 416

Той на мен ми е правил...няколко пъти-може би 2-3 пъти се е случвало.

Само толкова за повече от година??
Странна работа, но щом са доволни хората така, не е проблем, значи.

# 55
  • Мнения: 19
Честно казано на мен не ми харесва кой знае колко...изпитвам 1000 пъти повече удоволствие, когато аз я правя, отколкото на мен да ми правят. Винаги е било така  Peace Не ми е неприятно, по-скоро безразлично.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Честно казано на мен не ми харесва кой знае колко...изпитвам 1000 пъти повече удоволствие, когато аз я правя ...

   Просто мъжът ти не знае как се прави качествена френска любов, затова ти е безразлично. Mr. Green Ако искаш да го пратиш на курс при моя, свиркай. Whistling hahaha

# 57
  • Мнения: 19
Не, че той не може. Никога не ми е допадала особено...  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 1 375
"....Техника за това няма"....
Аааа,че как така без техника. LaughingТо за всеки инструмент се иска техника,че за този ли няма-иска се близане ,смукане,обиколки с езичето,дълбочина,темпо/ритъм,ала-бала. Peace

Може да потренираш предварително на банан....
Но може и директно ако си по-смела.То винаги първия път ти е малко странно,ама се свиква ...и действай няма да те ухапе змийчето. Joy

И ако вземе пък да ти хареса, после твоя няма да може да се оттърве от теб-ще искаш още.... baby_neutral

# 59
  • Мнения: 812
Lady_b7 тая работа не иска приказки ,а действие
тъй ,че отивай и го почвай,
а и след толкова безценни съвета как човек да не  ги приложи
(всичко си записах аз в тетрадката)
В зората на нашата връзка и на мен ми беше притеснено,защото не знаех дали се справям добре,но пък твърдо бях решила да се изуча

Последна редакция: ср, 09 юли 2014, 21:04 от doroti1

Общи условия

Активация на акаунт