изневяра

  • 4 491
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте Simple Smile искам да  задам въпрос , който ме тормози... От известно време се  занимавам с  мъж , бо е  само по интернет . Отначало всичко започна  съвсем невинно и нямаше  нищо сериозно . Аз не  се  чуствах обвързана  , а и той не беше  заявил такива  намерения  само си споделихме  , че искаме сериозни връзки . След това имах интимен контакт с друг мъж , но все още си пишехме  . След това още известно време  си писахме и се  харесахме   , при което решихме  да  проверим дали нещата  ще  се получат между нас .. Той е  в чужбина  и ще  се  прибере в Бг след няколко месеца . Каза ,че  не  иска други жени и ще  се  пази за  мен и аз  казах същото . Това  си казахме  след  като бях спала  с  другия  мъж. Аз му  казах кога е бил последния ми сексуален контакт. И всъщност  въпроса  ми е  трябва  ли да  се  чуствам по някакъв  начин виновна? Да започна ли наистина  сериозна  връзка  с  него ? И възможно ли е  това според  вас? Много го харесвам , но не  бих желала  във  връзката  ми да  има  вина въпреки че  не  съм скрила  от  него за  това  кога  съм била  за  последно с  мъж ?

# 1
  • Мнения: 4 270
Ти сериозно ли питаш дали да се чувстваш виновна? Извинявай, но едното писане с какво те ангажира? Занимаването с мъж по интернет връзка ли е в представите ти?

# 2
  • Мнения: 2 658
Каза ,че  не  иска други жени и ще  се  пази за  мен и аз  казах същото .

От какво ще се пазите?

# 3
  • Мнения: 851
Не се вкарвай във филми...Освен, ако и двамата не сте толкова наивни, което няма как да знаеш. Въобще не навлизай в подробности, че накрая ще те накара да се чувстваш виновна, че си пила кафе, без да му кажеш.

# 4
  • Мнения: 780
За каква изневяра изобщо говориш? Не знаеш как ще се развият нещата, след като се прибере в БГ, затова живей си живота, а след това ще му мислиш струва ли си наистина. Ти от къде знаеш той дали си няма някоя там, където се намира? Не изпадай в такива филми. Друга на твое място даже нямаше да му каже! Щял да се пази...това след като му призна, че си спала с друг ли ти го каза?  Peace

# 5
  • Мнения: 7
Моля Ви за помощ!За пореден път имам проблеми със съпруга .Хванах в разпечатката на телефона му стотици есемеси и позвънявания към един номер по всяко време на денонощието.Позвъних на този номер и от там ми отговори женски глас.Попитах с кой говоря и казах за есемесите и името на съпруга.Нагло ми отговориха,че не познават такъв и да питам него.Разбира се попитах го ...но познайте какви лъжи и какъв скандал ми вдигна.Излагала съм го...щели да го помислят за мъж под-чехъл...Много моля ако някой от Вас работи в глобул да ми пише на лични.Помогнете да разбера на кой е този номер за да взема решение за развод. Praynig Praynig smile3518 Weary Weary Weary

# 6
  • София
  • Мнения: 23 112
gossip_girl828, ще ти отговоря накратко.
Не, няма за какво да се тормозиш, не си му изневерила. Чудя се защо изобщо си му давала отчет кога за последно си правила секс. Това не му влиза в работата. Естествено, че може да се получат нещата между вас. В 21-ви век сме и имам чувството, че вече 1/3 от връзките са започнали от интернет. Желая ти всичко най-хубаво и много любов!

kati-p, ти сериозно ли? Изхвърляй му багажа на тоя наглец и лъжец. Какви по-големи доказателства търсиш.

# 7
  • Мнения: 18 605
kati-p, дори да разбереш кой е титуляра на картата, може да се окаже, че картата в момента е в друг човек. Твоят човек е от най-наглите...

# 8
  • Мнения: 3 805
Katy-p,какво ще промени едно име?!Нищо!

# 9
  • Мнения: 7
Просто искам да знам след 25 години брак,пиянски истории,отвличания,поставени бомби,арести,обиски,съд,продаване и залагане на всичко,палежи ...което продължава и в момента коя е тази личност по-луда от мен да се захване с него.Той няма доблест да си признае.Измисля такива лъжи ...Много отдавна не му вярвам за нищо.Много е лошо да живееш в лъжа,недоверие и отчаяние.Сега съм решила най-накрая да предприема стъпки към развод но искам да му покажа,че скрито покрито няма.Все някой ще се смили над мен и ще ми даде информацията.С жената изобщо не мисля да се разправям.Не ми се иска отново да тръгвам по психиатрии и да се тъпча с тон хапчета за успокояване.Не искам отново да попадам в дупката на отчаянието и отказа от живот...Имам дете...голяма е но все пак ще съм и нужна Weary smile3518

# 10
  • София
  • Мнения: 1 178
Просто искам да знам след 25 години брак,пиянски истории,отвличания,поставени бомби,арести,обиски,съд,продаване и залагане на всичко,палежи ...което продължава и в момента коя е тази личност по-луда от мен да се захване с него.
Тъкмо ти е дал повод вече да си тръгнеш. Остави го да се радва на новата любов.

# 11
  • Мнения: 349
kati-p
Всички онези ужасни неща не са те накарали да си тръгнеш, а сега ще имаш ли смелост за развод? Дано! Не е поводът едно име и един телефон, а всичко изброено от теб по-горе. Просто недоумявам как си се примирявала досега и явно още търпиш.

# 12
  • София
  • Мнения: 23 112
А аз все пак да напомня, че темата е на gossip_girlPeace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 178
А аз все пак да напомня, че темата е на gossip_girlPeace

Тя темата е нейна, но както всички писаха, там няма изневяра. Мен пък ме притесни, че г-на, с който е виртуалната връзка от сега иска да контролира живота й - кога имала последен сексуален акт, да обещава да го чака и т. н. Аз лично ще намеря повод и начин да не контактувам повече с този човек.

# 14
  • На десетия....
  • Мнения: 371
gossip_girl828  не си му изневерила, пък и изобщо не знаеш той какви ги върши някъде си, та даже и в БГ да е пак не знаеш. вие реално не сте заедно, като се видите не е ясно дали ще се получи. Хич не си мисли, че си изневерила и имаш вина за каквото и да е.
kati-p според мен няма никакво значение името на жената. Ти нали имаш доказателства, разведи се и започни спокоен живот. Щом не е признал до сега, няма и да признае.

Общи условия

Активация на акаунт