изневяра

  • 4 494
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Извинете ме!Като прочетох заглавието на темата "изневяра"и реших ,че мога да пиша тук за моят проблем.Съжалявам!

# 16
  • Мнения: 2 658
Мен пък ме притесни, че г-на, с който е виртуалната връзка от сега иска да контролира живота й - кога имала последен сексуален акт, да обещава да го чака и т. н.

Той нищо не е искал от нея, тя сама е казала, че също ще се пази (каквото и да означава това) и е споделила за сексуалния акт.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 901
Ще се пазят, значи ще правят безопасен секс с други.  Mr. Green Или ще се пазят до брака.  Twisted Evil gossip_girl, я не се вкарвай във филми. Първо, още дори не знаеш с какво впечатление ще останеш от него на първата реална среща и дали ще ти се прави секс с него, да не говорим дали ще ти хареса, дали ще продължите и т.н. Връзката ви още не е започнала. До тук то й е един виртуален диалог.

kati-p, не се задълбавай повече, за да търсиш доказателства за накой, който дори доказателството за разпечатката не признава. Ваня Иванова се казва, и какво променя този факт. Помисли какво ще правиш със себе си от тук нататък със себе си и детето си. Този просто го пусни да се оправя сам. Не те заслужава.

# 18
  • Мнения: 2
Благодаря Ви за вниманието и разбирането.За съжаление така съм устроена,че все не искам да притеснявам  никого с проблемите си.Не съм свикнала да ми се обръща внимение ,да ме подкрепят и да се интересуват аз как съм ,какво искам ,здрава ли съм,лошо ли ми е ....Винаги съм на разположение на другите...да се съобразявам с настроенито им,да говоря и правя това което им харесва.Така е от детството ми...цял живот е така.Оценявам това ,че сте отделили от времето си да прочетете и отговорите на това което съм написала.  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 145
KATI-P- два профила ли имате?

# 20
  • Мнения: 2 850
Авторке, не си изневерила - ти даже не си се срещнала с момчето, сккоето си говориш. Изобщо такива обещания, че ще се пазите, ми идват наивни и инфантилни. Ако сте на 16-19, ок. Ама пак си е наивно Crazy Едно е да имате връзка,  той да замине и ти да си му вярна, но да не сте се виждали и да си мислиш, че си изневерила - а, не!

# 21
  • Мнения: 2 658
От известно време се  занимавам с  мъж , бо е  само по интернет . Отначало всичко започна  съвсем невинно и нямаше  нищо сериозно .

Те имат връзка, само че е по интернет. Sunglasses

# 22
  • Мнения: 4 270
От известно време се  занимавам с  мъж , бо е  само по интернет . Отначало всичко започна  съвсем невинно и нямаше  нищо сериозно .

Те имат връзка, само че е по интернет. Sunglasses

Т.е. те нямат връзка!

# 23
  • Мнения: 2
KATI-P- два профила ли имате?

Да.В единият от доста време на можех да вляза след преинсталация на компа.Сега когато пиша от служебният излиза един а от вкъщи друг пофил.И аз не знам как става това Rolling EyesЗабелязах го по-различните картинки на Майкъл Джексън.

Общи условия

Активация на акаунт