За секса и по-точно...

  • 14 665
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 098
Ахам. Тя е майка на децата им от преди да забременне и въобще не правят секс преди подписването. Или свирки се стартират само след брака и децата?
Човече, след брака няма секс, бре жено! Какви свирки ви гонят.  Whistling Да сте правили, докато ви е било времето.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 094
Тонче, ти нали ще се жениш?   newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 23 098
Тонче, ти затова ли ще се жениш?
Да, ама след цели 13 години. Демек не съм съвсем от прецаканите.  Wink
А и току-виж сме се прежалили за малко цуни-гуни веднъж месечно.  Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 6 094
Имаш време до август, трупай спомени, а не се мотай по форума.  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 416

Ти сериозно ли?  Laughing

- не вярваш, че някой може да се ожени за теб, без да си му правила свирка и
- смяташ, че трябва да се правят свирки, за да не хойка мъжа

Леле, леле  Laughing

Първото - може и да се ожени преди да е свирено, но това си мисля, че изключва и всякакви други контакти да е имало. Т.е. не си представям да има разни работи преди брака, а без сФирки.

По втората точка - не е гаранция, че като се прави това или онова няма да изневерява някой от двамата, просто защото никога за нищо няма гаранции на тоя свят. Но все е по-добре да бъдат удовлетворени и двамата в отношенията си, отколкото да има вероятност да си го получи извън къщи, от друг/а.

Но аз гледам на това като на удоволствие и предпочитам да посвиря, вместо да готвя и домакинствам примерно  Crazy Laughing

# 35
  • Мнения: 19
Не съм казала, че не знам как се прави-казах, че с него не знам как да стигна до там. По-точно знам, но се притеснявам, незнайно защо...

# 36
  • София
  • Мнения: 17 300
Лейди, разбирам те напълно, не се насилвай, в един момент ще ти дойде отвътре и няма да питаш как и какво  Hug

(аз като цяло не съм голям фен на точно тази част от секса, та мен, честно казано ама хич не ме впечатлява този "проблем")

# 37
  • Мнения: 5 173
Не съм казала, че не знам как се прави-казах, че с него не знам как да стигна до там.
Е, не знаеш. По време на любовната игра, му хваща... хм... близалката и започваш.
Имах гадже, което не обичаше френска, не му доставяше удоволствие или поне така твърдеше. Thinking

# 38
  • Мнения: 2 265
Свирката не е унижение за жената, нито е символ на доминиране над нея. Напротив, като се замислиш, мъжът е в доста деликатна позиция.

В един форум за брачни двойки имаше допитване кой е в доминираща позиция. Повечето жени отговориха, че нито единият не е доминантен, даже те били доминиращи. Отговорите на мъжете пък, бяха напълно противоположни Wink .


Не съм казала, че не знам как се прави-казах, че с него не знам как да стигна до там. По-точно знам, но се притеснявам, незнайно защо...

Бих казала, да се спуснеш надолу и ако няма съпротивление, да действаш, щом толкова ти се иска Mr. Green . Струва ми се, че се притесняваш от това, че е по-възрастен от теб. Дори май сама си си отговорила в първият пост, че проблема идва оттам. Десет години не са чак толкова много Simple Smile .

# 39
  • Мнения: 1 127
Има една книжка на Лу Пажет-  Как да станеш страхотна любовница - глава 7 Как да го подлудите е посветена на това. Полезни неща пише.

# 40
  • Мнения: 3 125
Ти пък що си решила, че трябва да го питаш? "Исташ ли това..., искаш ли онова...". Преди да се целувате питаш ли го "Искаш ли да се целуваме?"
Ти като искаш, направо действай. Той ако не иска ще покаже с поведение. Само дето едва ли съществува мъж, който не иска.
Това е нещо, което се прави когато жената поиска, не мъжа. Така че с тия въпроси се поставяш в странно положение.

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
А той на теб прави ли ? Ако "да", може да се възползваш от този момент. Мисля си, че големият опит е само за пред теб.

# 42
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                        Защо не накараш жената от някое приятелско семейство на обща среща някак да подхване темата и да се опиташ да разбереш неговото мнение по въпроса?Може пък да не му харесва,хора всякакви....

# 43
  • Русе
  • Мнения: 102

[/quote]
Оф божее, не съм и мислила, че ще се разпиша в такава тема. Нито трябва да го питаш, нито трябва да го почваш направо. Ще почнеш с целувки от гърдите, ще се спуснеш към корема и така нататък. Ако не те спре, значи всико е наред и можеш да продължиш да слизаш надолуWink
[/quote]

# 44
  • Мнения: 2 650

lady_b7 , на мен пък ми се струва, че той някак те е подтиснал от към неопитността ти и за това се притесняваш да се отпуснеш, за това и споменаваш Голяяямата възрастова разлика (която всъщност не е никак голяма в  случая) Не е нужно да правиш каквото и да е, ако не се чувстваш спокойна! Семейство сте - няма да го съблазняваш тепърва! Прави това, което ти се прави в дадения момент, най-важното е да се наслаждаваш, а не да спрягаш кое и кога. Ще си усетиш сама кое и как му харесва, защото все пак си познаваш мъжа повече от нас. Техника за това няма - на мъжът му харесва удоволствието , което изпитва жената и желанието, с което прави нещо и стига да няма зъби и нокти по неподходящи места, ще бъде доволен. Hug

Общи условия

Активация на акаунт