Искам да преживея 1 изневяра, но не ми се получава

  • 11 895
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
 milla.v а има ли значение дали даден мъж го е направил 1 или 4 пъти? Решаващо ли е? Здраво си се хванала в самоубеждаването, че е било само веднъж и че е нелогично да не му простиш (ти си го повтаряш непрекъснато).

Ако е толкова лесно и ако наистина е било еднократно, досега да си го преодоляла.

Ако искаш, всички тук можем да седнем да ти повтаряме нещата които искаш да чуеш. Например: ама той сигурно е бил пиян, ама това няма да се повтори, ама и моя мъж така направи, но сега съм му простила и сме много щастливи; от един път не бива да се притесняваш, разбира се че обича тебе, разбира се, че другата не му харесва, той се е подвел просто...

и като ти повтаряме това постоянно, ти ще се успокоиш и ще преодолееш кризата.
Ами ако реалността е, че обича другата жена, а тя е решила да не му пуска и това да го задържа при теб? А ако за да се стигне до оная вечер той е общувал с нея 5-6 месеца преди това в пълна откровеност за теб и за напр. досадата във вашата връзка?

Какво предпочиташ? да те утешаваме или да разбереш истината?

# 76
  • Мнения: X
Оф! Кога, бе, кога? Кога най-после съфорумката ще разбере, че не се ровичка във фейса, телефона, пощата, скайпа и тефтера на другарчето?!!! Нито другарчето в тези на съфорумката! Кога съфорумката ще разбере, че ако ще да е най-готината и велика мадама на света, на другарчето в един момент му се прищява нещичко настрани. Което изобщо не значи, че другарчето не обича съфорумката, вече не я желае или ще я зареже на мига. На съфорумката също и се случва да и се случи някоя тръпка, ама си трае и се прави на света водица ненапита. Все другите лоши! Ай стига моля ви се с това доверие, взаимност, любов до смърт и вярност до откат! Всички сме хора, на всеки му се иска и не винаги може да даде логично обяснение за постъпките си. Точно снощи мъжът ми си оставил фейса включен и си легна, чух пуша от изпратено съобщение и без дори да погледна в монитора, затворих лаптопа му, за да заспи. Преди години така ровнах веднъж в телефона и съжалих, не повторих. Което не значи, че не живеем великолепно вече 20 години. Съвсем щастливо при това. Айде моля ви, две деца имаме, кой къде ходи, какво прави вече само се информираме, за да се поеме ангажимента към малкото.
А ти защо не приемеш, че има хора, които не искат да го "играят" глупака в семейството?    Laughing

Да, човек НЕ ровичка, НЕ търси, НЕ души наоколо като питбул, когато ИМА доверие в другия, и като цяло в двойката.Породи ли се веднъж съмнение и повод,  да си затваряш очите и да се правиш на луд, за мен е чиста глупост.
Ако искам да ме правят на глупачка, навън има сигурно хиляди хора, които с кеф ще се възползват.
Но от човека до мен нито го очаквам, нито го искам.Ако ще ме третира като залюхана идиотка, за да си прави каквото си иска, значи не е човекът за мен.

milla.v , еднозначен отговор просто няма.Или можеш да простиш и да забравиш и продължавате напред, или не можеш.И съответно трябва да вземеш решение.Такъв ужас без край не е донесъл полза никому.

# 77
  • Мнения: 280

А ти защо не приемеш, че има хора, които не искат да го "играят" глупака в семейството?    Laughing

Да, човек НЕ ровичка, НЕ търси, НЕ души наоколо като питбул, когато ИМА доверие в другия, и като цяло в двойката.Породи ли се веднъж съмнение и повод,  да си затваряш очите и да се правиш на луд, за мен е чиста глупост.
Ако искам да ме правят на глупачка, навън има сигурно хиляди хора, които с кеф ще се възползват.
Но от човека до мен нито го очаквам, нито го искам.Ако ще ме третира като залюхана идиотка, за да си прави каквото си иска, значи не е човекът за мен.

milla.v , еднозначен отговор просто няма.Или можеш да простиш и да забравиш и продължавате напред, или не можеш.И съответно трябва да вземеш решение.Такъв ужас без край не е донесъл полза никому.

Щом не искат да го играят глупака в семейството и ровичкат и душат наоколо,трябва да са подготвени как ще постъпят,когато намерят нещо.Имаш смелост да търсиш нещо= имаш смелост да понесеш последствията.Щото последствията не са за сметка на прегрешилия.

# 78
  • София
  • Мнения: 23 098
Да, човек НЕ ровичка, НЕ търси, НЕ души наоколо като питбул, когато ИМА доверие в другия, и като цяло в двойката.Породи ли се веднъж съмнение и повод,  да си затваряш очите и да се правиш на луд, за мен е чиста глупост.
Това е абсолютно вярно. И аз съм на мнение, че не се ровичка в чуждите вещи, пък били и на мъжа до теб. Но породи ли се някакво съмнение, а ние жените си имаме шесто чувство за някои неща, няма начин да не се опитам да разбера, защото мъжът ми надали чистосърдечно би си признал каквото и да било.  Peace

Nesiha, не знам дали прочете, че мъжът на авторката не бил правил секс с въпросната госпойца, а само френска любов.  Wink А драмата се засилва най-вече от факта, че мъжът й е казвал, че не си пада по тези изпълнения спрямо жените, а на другата е правил каквото е правил.

Аз вече не знам да плача ли, да се смея ли...

# 79
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз не мога да си представя, че си минала през такова тежко изпитание като рака и си седнала да драматизираш, че мъжа ти една вечер, преди две години, се заиграл с някаква жена. Бил е с нея, не можеш да се върнеш времето назад. Най-вероятно няма да повтори като гледам как не може да те излъже. А и какво очакваш да ти каже, беше страхотен секс? Гледай си спокойствието и не се занимавай с това. Колкото повече се вторачваш в случката, толкова ще се настройваш срещу него. Ако стоиш цял ден и си спредставяш как я е целувал,как я е докосвал и т.н., ти ще се подлудиш сама.  Помисли си кое е по-важно за теб, забежката му за една вечер или това, че е бил до теб в най-трудния ти момент.

# 80
  • Мнения: X


Nesiha, не знам дали прочете, че мъжът на авторката не бил правил секс с въпросната госпойца, а само френска любов.  Wink А драмата се засилва най-вече от факта, че мъжът й е казвал, че не си пада по тези изпълнения спрямо жените, а на другата е правил каквото е правил.

Аз вече не знам да плача ли, да се смея ли...
Четох аз, четох, обаче мъжа не е виновен, него са го подвели, ти това не разбра  Laughing Laughing и са го подвели само за една нощ, жена която не харесва  Laughing

# 81
  • Мнения: 10
Вижте няма защо да ме иронизирате.Ако някоя от вас е минала през такова нещо и може да даде съвет добре дошъл.
Няма защо да обяснявам защо не я обича.Въпросния ден когато е бил без мен в града й щеше да й се обади още през деня ако е обмислял да е с нея,а не в 12ч. през нощта

# 82
  • Мнения: X
Съжалявам, ако съм звучала иронично milla.v. Желая ти успешно справяне с проблема и дано отношенията ви се оправят напълно  Peace

# 83
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Вие на всякъде ли заедно като скачени съдове ?  Rolling Eyes

Ти откъде си сигурна че само един път се е случило подобно нещо ?

Какво сега мъжа ти до теб ли е залепен , за да ти 'спокойно' ?


Иронията на  Nesiha си е на място  Peace
виж това че е на твой гръб и ти си знаеш какво ти и т.н.
Проблема си е твой , даже не знам дали е на мъжа ти  Mr. Green на дали той се терзае така като теб , замисли се  Whistling

# 84
  • София
  • Мнения: 23 098
Ако някоя от вас е минала през такова нещо и може да даде съвет добре дошъл.
Виж сега milla, хората преживяват и много по-тежки драми и ти би трябвало сама да го знаеш.  Peace
Аз съм преминала през изневяра, приключила с развод. Прекрасно знам какво е чувството, още повече, когато мъжът ти заявява в очите, че е влюбен в друга и то почти веднага след сватбата. Нищо, че после онази пикла го изрита скоропостижно. Плакала съм до несвяст, бях изпаднала в жестока депресия, едва се мъкнех до работа и обратно, имам бели петна от онзи период, не се сещах да ям и отслабнах близо 20 кг за 3 месеца, но добре, че тогава имах излишен материал по себе си, че иначе щях да се затрия от лицето на Земята. Обаче знам и друго - падаш, страдаш, ставаш и продължаваш напред.

Така че наистина ти съчувствам, но виждам, че ти имаш нужда да се успокояваш и залъгваш с някакви неща, с някакви детайли, които на мен лично са ми странни. Вариантите са два - избиваш си от акъла това, което е направил мъжа ти или го напускаш. Просто средно положение няма.

# 85
  • Мнения: 46 539
На мен пък ми е странно, че не са правили секс, а само френска. 

tonkabonka   Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 23 098
На мен пък ми е странно, че не са правили секс, а само френска. 
Абе аз не вярвам, но да не дълбаем...  Wink
За мен не би било по-успокояващо, ако са правили само френска. То това за мен е и по-интимно от самия секс.  Crazy

# 87
  • Мнения: 280
На мен пък ми е странно, че не са правили секс, а само френска. 

tonkabonka   Peace
Авторката ако го настъпи още веднъж,дваж да го поразпита,може да се окаже,че и много други неща са правили.Той-грешникът,нали все си признава.....Да си трае поне!

# 88
  • Мнения: 52
Мила, различно взимат психотерапевтите. Някой по-нагоре го бе описал много точно. Ходила съм при двама, единият ми взема по 30 лв. на час, другият по 60 лв. Въпросът е, при кой би се почувствала по-добре ти, този, който харесвам аз, може да не ти допадне и помогне. Затова моят съвет е, вземи направление от ЛЛ за психолог и го попитай за препоръка. Сигурна съм, че няма да съжалиш, а и няма да заплащаш консултацията и прегледа.

А относно решението ти, дали да продължиш с този човек или да сложиш край на връзката, отговорът е в самата теб. Съжалявам, че трябва да те уча на егоизъм, но мисли за себе си, за твоето здраве, за твоя комфорт. Когато е бил с нея е мислил за себе си!!!
И друго, оказа се, че съм много зла, защото не умея да прощавам! Но е хубаво човек да се научи.

# 89
  • Мнения: 682
Мила, различно взимат психотерапевтите. Някой по-нагоре го бе описал много точно. Ходила съм при двама, единият ми взема по 30 лв. на час, другият по 60 лв. Въпросът е, при кой би се почувствала по-добре ти, този, който харесвам аз, може да не ти допадне и помогне. Затова моят съвет е, вземи направление от ЛЛ за психолог и го попитай за препоръка. Сигурна съм, че няма да съжалиш, а и няма да заплащаш консултацията и прегледа.

Да, извън София средно може да се очаква около 30 лв на час, но пак си зависи. Също има и групи по психодрама, но и те са с различен фокус и е добре психотерапевт да прецени коя би била подходяща.

Общи условия

Активация на акаунт