Отговори
# 30
  • Мнения: 517
Честита ви темичка   bouquet
Ние ви наглеждаме
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=773536249334350&set= … ype=3&theater

# 31
  • Мнения: 91
  animal037
Ренди,  много сладурска тема bouquet А пупите на плажа са направоооо  Heart Eyes Аз си имам една невероятна снимка от морето миналата година и много си я обичам  Heart Eyes
Тази година май ще е момичешка, а  Thinking След толкова момци е време да дойдат и малко снахички  Crazy

Аз в последните месеци от бременността заспивах някъде към 1-2 часа и спах до обяд, и да ви кажа Андрей сега е същият  Joy По-рано от 12 часа ме мога да го накарам да заспи и съответно ставането ни е към 11-12 на обяд  hahaha

# 32
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Белче,аз също лягах след 23.00-24.00,но малчо сега заспива най-късно в 22.30-23.00 часа.
Ренди,и аз имах такъв период,но сега вече спя като пън с малчо.

# 33
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
За сън ли говорите ... Липсва ми и на мен
Крисчо ляга към 9-10 и се буди за хранене между 3-4-5 след това събуждане аз немога да заспя дълбоко защото той само шава и мърда и ръмжи . Алекс определено ми беше по кротко бебе макар че и той беше голям ревлю . А Крисчо само реве милия Sad

# 34
  • NE
  • Мнения: 10 999
Чери Ох милата. Hug Аз на този режим му викам наспиване. Peace

# 35
  • Мнения: 1 721
Чак на трета страница Sad Sad Sad

Ренди, благодаря, че ти се зае с темичката ни   bouquet

# 36
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Хайде и аз да пошпионствам тук  Wink

# 37
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Чери,ох дано вземе да спи Крискчо по цяла нощ и да се наспиш и ти.
Моя заспа в 22.00 тази вечер,ама сега вече мрънка и иска да лягам и аз до него.

# 38
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Добро утро! Честит празник!
Да стиснете палци днес за нас!  Praynig Praynig Praynig
Аз се събудих с неприятна изненада. Цялата ни кухня е наводнена от съседа над нас.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 39
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит празник, момичета!

Шоко Не се ядосвай. Hug

# 40
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Успокоявам се, ама още ми ври и кипи и съм спряла бушоните и се чудя как да се изкъпя и оправя за прегледа следобяд.  ooooh!

# 41
  • Мнения: 2 358
Шоколадче, страхотно  #Cussing out . Дано поне ако не сте си направили застраховка съседът да е направил жилищна гражданска отговорност. Аз правя застраховка за всички рискове всяка година и задължително правя и в случай ако наводня съседите, да им изплатят ремонта, за да не ме мразят много  :mrgreen.

Гледам по книжарниците почти никакви намаления няма по случай празника, а си бях набелязала няколко книжки. Срамота, за един ден могат да направят поне up to 50% намаление, какво се стискат значи  Crazy

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Нямаме ама ще правим застраховка. Миналата година един съсед под нас беше направил пожар, сега пък наводнение.  ooooh! ooooh!

# 43
  • NE
  • Мнения: 10 999
Шоколадче Ние докато живяхме в апартамент редовно бяхме опушени от комина на съседа. ooooh! Един път пък забравих да затворя чешмата докато нямаше вода и всичко стана вир вода, затова реших да правя такава застраховка, но се преместихме при майка вкъщи и нямам ядове вече. Mr. Green
Ренди Има намаления на играчки, но не и на книжки. И аз обичам книжки. Heart Eyes Вече отделям за Вили каквото имам из къщи. Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 2 230
Шоколадче, не се ядосвай. Помоли някой близък да си изкъпеш у тях.

Моята свеки вече няколко пъти казва на ММ, че искали да купят какво трябва за бебето, но на мен нищо не са ми казали. Е снощи реши да ми каже, обаче жената била суеверна и искала докато аз съм в болницата, те да купят всичко и дрехи и кошара. Ох, щях да падна. Аз до тогава вече всичко ще съм купила  Crossing Arms От къде това самочувствие за вкус. Въобще не ме питат, аз какво искам. А знаят, че имаме възможност да си купим каквото ни трябва.

Общи условия

Активация на акаунт