Отговори
  • Мнения: 2 358





СТАРИ ТЕМИ
Скрит текст:
"Искам бебе" ни събра, но и бременни вървим пак ръка за ръка - ТЕМА 1
 Тази есен от "Искам бебе" в бременен отчетен се  …  с песен - ТЕМА 2
В "Искам бебе" оплодени в бременен отчетен се пренесох … с кореми - ТЕМА 3
В "Искам бебе" имахме мечта, а сега в Бременен отчетен расте в коремчетата тя - ТЕМА 4

От "Искам бебе" се преместихме,  в бременен отчет … местихме - ТЕМА 5
Бебеискаща мечта в пупите расте сега - ТЕМА 6
В Искам бебе се сдобихме с шкембета, гордо пъчим ги сега- ТЕМА 7
Мечтата си от Искам бебе сбъднахме, в мадами с прелестни кореми  … евърнахме- ТЕМА 8
Мадамите от Искам бебе се събрахме тук, кореми пъчим гордо на же … та напук - ТЕМА 9
Искам бебе ни сплоти и с красиви пупи ни сдоби - ТЕМА 10
Лятото горещо си отмина, но и есента ще пъчи пупи нашата ИБ дружина - TEMA 11
   През пъстра есен или бяла зима,за всяка дама о …  ще има - TEMA 12
Ноемврийски бебевалеж се очертава, щафетата на декемврийките от  … предава - TEMA 13
Сняг навън скоро ще вали,а ние от ИБ се радваме в коремчета на б … шки игри- TEMA 14
Снежинки весело въртят се в кръг, на бебетата в ИБ правят сакяш път - ТЕМА 15
Догодина, до амина, в ИБ бебета ще има - TEMA 16
Бебешки валентинки ще озарят лицата на ИБ бремелинки - TEMA 17
Баба Марта бързала на всички от ИБ мартенички вързала - TEMA 18
Пролетта усмихва ИБ бремелинки - TEMA 19


Тук сме се събрали 12 бъдещи мами и очакваме 12 бебчета





бъдеща мама @Daniella@ stork-girl



бъдеща мама eli_t stork-girl
бъдеща мама V Vstork-girl




бъдеща мама elenna stork-girl



бъдеща мама rendence stork-girl
бъдеща мама Princessa SS stork-boy
бъдеща мама Irene I stork-girl



бъдеща мама darkangel-Ели stork-boy
бъдеща мама Shokoladche stork-boy
бъдеща мама Marina_27



бъдеща мама kremenu6a



бъдеща мама ˙Веси˙

















Момичета, които от създаването на темата от бъдещи мами се превърнаха в мами

мама pettesa, мама Toni_St, мама mecani, мама la vie est belle мама bubu_123, мама STANITANI,
мама Beeps , мама stelico, мама sigma , мама rendence, мама V.A.V.A, мама бамбарадамбара, мама desitkad, мама  Po3uTo,
мама ˙•٠• АлЕкС •٠•˙, мама ponyo, мама sladkata2 , мама karityyy, мама Arhinora , мама rainy...  , мама ant G , мама Lily Trifonova , мама *Витлеемска Звезда* , мама Asta, мама dharmaaa, мама ku4o, мама Алексче, мама Arven_89 , мама Veseto*, мама veselyshko, мама pepitta_84, мама лилка, мама merian_bg, мама ChocoBella, мама Tonichka, мама magnet_for_happiness, мама bbb., мама nelkamilano, мама BellaS, мама Bibo_86, мама баба Яжка , мама zuzi_79, мама Звезден^Прах, мама S@NDR@, мама magyg, мама Flower Fairy, мама Feffi, мама Cherry Mam,   мама dikssi89, мам а бейли, мама nelkata88, мама Mometo*, мама Teddy, мама червенокоса вещица щастлива Simple Smile

 


Списъци с покупки


[/center]

Последна редакция: нд, 27 юли 2014, 10:53 от rendence

# 1
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ренди  bouquet
Запис да ви следя  Hug

# 2
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ренди Браво за хубавата тема.  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 358
Боже, пуснала съм темата без да разбера  Shocked От сутринта като дам публикуване и ме изхвърля от форума, а изведнъж гледам някой писал в тема, която не съм пускала  Crazy

А дано да ни е късмет и да ни мине бременността без да разберем за неразположенията  Mr. Green

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ренденце, благодаря.   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 227
Нова темичка! Благодаря!

Много ми се приспа, да става 17,30 ч и да си ходим от работа. Пък съм и гладнаааа  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 965
Ренденце, мерси за темата!   bouquet
Днес бях на ехограф, бебка е главично разположена, 942гр е! Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 227
Дани,   Heart Eyes И аз нямам търпение за 26- ти

Имам чувството, че корема ми е огромен  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 295
И аз благодаря за хубавата тема!   bouquet Все по-напред в списъка отивам...  Crazy Не че сме много, но все пак. Simple Smile
Да се отчета и тук:
Скрит текст:
Бях на преглед и въобще не получих вътрешното успокоение, на което се надявах. Още е седалищно и нищо не се знае - ще мога ли да го родя естествено така, няма ли да мога, ще се наложи ли да планирам секцио, няма ли да се наложи. 34+4 г.с. съм и бебокът като размери се движи с две седмици напред - 2714 г, което си е доста, а естественото раждане при седалищно предлежание не е вариант, ако плодът е твърде голям. След седмица съм на тонове, а след две - на преглед и тогава вече ще трябва да реша. От една страна искам да чакам до последно, защото винаги има хипотетичен шанс да се обърне, а аз въобще не искам секцио; от друга страна ако вече в 36-та - 37-ма седмица не се е обърнал, а е голям като размери, не е ли по-добре да планирам секцио, отколкото да чакам, да чакам и накрая така или иначе да ме срежат, но по спешност? Стресиращо ми действа това незнание, няма какво да се лъжем, някак не мога да намеря подходящата вътрешна настройка.

# 9
  • Мнения: 2 358
Аз лично много държа бебето да си избере датата само, така че не бих планирала секцио, то така или иначе за минути могат да те вкарат в операционната без проблем, така че какво толкова да се планира, но това съм аз. Ако на теб ще ти е по-спокойно да е планирано, да си знаеш и т.н. по-добре планирай нещата, важното е да си спокойна, така че постъпи както го чувстваш, според вътрешното ти усещане.

# 10
  • Мнения: 11 450
Аз лично много държа бебето да си избере датата само, така че не бих планирала секцио, то така или иначе за минути могат да те вкарат в операционната без проблем, така че какво толкова да се планира, но това съм аз.
Абсолютно моето мнение  Peace

# 11
  • Мнения: 566
Ренденце Благодаря за темичката!   bouquet
Теди Напредваш, мила с голяма скорост... Hug Дано да намерите правилното решение, в крайна сметка не е важно как ще се случи, важен е крайния резултат и да излезете двамата живи и здрави от болницата! Hug
Дани Пораснала е принцеската.. Heart Eyes Hug

# 12
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Ренденце,благодаря за темичката.Много е хубава.
Теди,и при теб остана още малко.
Тук от 2-3 дни е адска жега и нещо все повече взе да ме домързява,а малчо си иска неговото.

# 13
  • Мнения: 1 152
Запис и от мен,  да ви наглеждам!  Wink
Ренди страхотна тема!   bouquet

# 14
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Да не ви изпусна Simple Smile много хубава темичка
Благодаря за хубавите думи за моя Крис
Някои пита дали се кърмим Цветенце май ти беше ¥ на адаптирано мляко е дунди и доста си похапва Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт