"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-16 т

  • 38 859
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 645
Аслъ все пак си има психически проблеми. Ако си пие хапчетата ще е ок през повечето време, но ние видяхме какво прави с тях. И все пак си мисля,че Аслъ не е убийцата. Ще е много тъпо да е тя и всички да знаят и да следват още повече от 60 серии.  ooooh!

Когато Зерин говори по телефона с бащата на Джан, ми беше странно,че в такава степен настоява Джан да е при баща си. Аслъ може да не е съвсем ок, ама тя за какво е, само за да се преоблича ли? И бил в такава възраст, в която най-много имал от баща.  newsm78 А в коя възраст няма нужда от майка?  newsm78

# 691
  • София
  • Мнения: 9 363
Знаете ли какво се сетих!
Всички си мислихме, че семейството не иска Джан, но видяхме, че те го приемат добре! Възможно ли е да го държат далеч заради изблиците на Аслъ?



Май за това ще е. Аслъ е неуравновесена. Shocked
Ако е така може и от тук да изскочи някой заек! Нещо свързано с баща му!

# 692
  • Мнения: 2 195
Да, една от причините за ненавистта на Аслъ е връзката м/у Ел и баща им, но чак пък толкова. Много тривиално би се получило, при това силно и обещаващо начало за образа на Алсъ newsm78
 
Ако Аслъ е дъщеря на Тайар, може би той е прикрил следите й, използвайки случая да натопи Ахмет Thinking
Чудя се още, защо Тайар замесва Ел и то много методично в игрите си newsm78 Мисля, че по някакъв начин е оплел преди това и Ахмет, който не е класически играч в мръсния бизнес с черни пари, а от безхарактерност или по подобни на Ел причини е влязъл в капана му newsm78

Дрехите, които видяхме в края на този епизод са тези, с които ги видяхме на сета, но тогава снимаха следващия епизод, продължение на последната сцена.

# 693
  • Мнения: 9 541
 Hug

Сега само ви чета, без да съм гледала серията с вас....и пак да си кажа теорията: възможно ли е Аслъ да е дъщеря на Тайяр /те неговите деца все са лудички/ и затова да не е била обичана от убития Ахмед?
А убиецът да е бащата на Джан?

# 694
  • София
  • Мнения: 9 363
А дали Ахмет, не е този които е отпратил Джан при баща му заради проблемите на Аслъ? Може и тя затова толкова много да го мрази, че и е отнел детето и иска да и отнеме и фирмата!

# 695
  • софия
  • Мнения: 1 052
Цитат
Убиецът не е Аслъ или поне не е убиецът на двамата.Според моя хипотеза-фантазия, убийците са двама различни  с два различни мотива, но единият може би е видял другото убийство и за да прикрие следите е инсценирано двойното убийство с любовен мотив ....

СЦ може и да са забравили кво са писали, но аз не съм.  Mr. Green

припомням ви какво обясни за убийството самия Йо:
-по лицето на С. има кръв от Ахмет. Но по него, нито по колата, няма следи от нейната.
търсеше начините по които са били убити - в колата, от един и същи убиец.
после намери другите следи, белега, бараката - така разбра че С. е убита на друго място.
- но кръвта по лицето и си е там, демек според мен, тя е била убита първа, сложена е в колата, а след това някой е убил и Ахмет- кръвта му е по лицето и.  Peace



много варианти ни се отварятза това убийство, само да са посмели да се издънят  Mr. Green


отново лека от мен  Hug Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 2 195
Hug

Сега само ви чета, без да съм гледала серията с вас....и пак да си кажа теорията: възможно ли е Аслъ да е дъщеря на Тайяр /те неговите деца все са лудички/ и затова да не е била обичана от убития Ахмед?
А убиецът да е бащата на Джан?

Всичко е възможно на този етап, дори най-баналните и очевадни отговори. След като така са го заплели дотук, не вярвам да започнат със свалени карти 2ри сезон. Може би искат да ни накарат ние да си го мислим.

А за бащата на Джан - вероятно ми е по някакъв начин да е замесен. Телефонният разговор с Маман ми беше странен.

А дали Ахмет, не е този които е отпратил Джан при баща му заради проблемите на Аслъ? Може и тя затова толкова много да го мрази, че и е отнел детето и иска да и отнеме и фирмата!
За мене е логично обяснение.

# 697
  • София
  • Мнения: 9 363
Аз казах и преди според мен може Ахмет да е убил Сибел, а после някой да е свитнал и него!

# 698
  • Мнения: 2 645
Лиа,  Hug

Добре де, ама ако бащата на Джан живее също в Истанбул, защо тогава поне не се виждаха с детето семейство Денизер. Аз останах с впечатление,че той не живее там. Затова се почудих как така детето се прибра само.

# 699
  • Мнения: 286
Цитат
Убиецът не е Аслъ или поне не е убиецът на двамата.Според моя хипотеза-фантазия, убийците са двама различни  с два различни мотива, но единият може би е видял другото убийство и за да прикрие следите е инсценирано двойното убийство с любовен мотив ....

СЦ може и да са забравили кво са писали, но аз не съм.  Mr. Green

припомням ви какво обясни за убийството самия Йо:
-по лицето на С. има кръв от Ахмет. Но по него, нито по колата, няма следи от нейната.
търсеше начините по които са били убити - в колата, от един и същи убиец.
после намери другите следи, белега, бараката - така разбра че С. е убита на друго място.
- но кръвта по лицето и си е там, демек според мен, тя е била убита първа, сложена е в колата, а след това някой е убил и Ахмет- кръвта му е по лицето и.  Peace



много варианти ни се отварятза това убийство, само да са посмели да се издънят  Mr. Green


отново лека от мен  Hug Heart Eyes

 
  Момичета  wavey

 Да не би пък Амет да е убил Сибел  newsm78 Натоварил я е на колата, за да скрие някъде трупа,но някой е убил него... иначе той защо би седнал до труп...

ГБУ  Hug благодаpя за пpевода!Аз до като напиша и ти си стигнала до същия извод !

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 01:06 от dani_kovacheva

# 700
  • Мнения: 1 026


Скрит текст:



Малко снимки за клуба на Аслъ Grinning Grinning


Hug

Сега само ви чета, без да съм гледала серията с вас....и пак да си кажа теорията: възможно ли е Аслъ да е дъщеря на Тайяр /те неговите деца все са лудички/ и затова да не е била обичана от убития Ахмед?
А убиецът да е бащата на Джан?


Бащата на Джан какъв мотив ще има. newsm78

Аз още в първите серии предположих, че Аслъ е дъщеря на Тайяр, ама дали е вярно Rolling Eyes
ще чакаме да разберем Simple Smile

# 701
  • Мнения: 2 645
dani_kovacheva, твоята версия ми звучи по-приемливо.

Обаче семейство Денизер си е по принцип супер ненормално. И Зерин не блести с много мозък. Откъде накъде ще се сърди,че не е в течение на полицейското разследване?  newsm78 Аз и на Елиф ѝ се чудя, как така си въобразява,че ще върне онези пари в замяна на записът, с който я държат?  newsm78 А Танер се интересува от диамантите в най-неподходящ момент.

# 702
  • Мнения: 9 541
Дани Hug

Цитат на Спиритчето Hug -по лицето на С. има кръв от Ахмет. Но по него, нито по колата, няма следи от нейната Възможно ли е той да я е убил така, щото по лицето й да е неговата кръв?
Някой трябва да е нагласил първо мъртвата Сара на седалката до шофьора и после да е стрелял по самия шофьор, в случая Ахмет, но как точно, че кръвта му да изплиска чак до съседната седалка? newsm78

# 703
  • Мнения: 2 645
Лиа, кръвта по лицето на Сибел е там, защото той е убит до нея. Изпръскало я е. А тя е убита в бараката и после е пренесена в колата. Което означава,че тя е убита преди него. Естествено е,че ще изпръска съседната седалка. Дори на мен ми се стори малко изпръскана. Би следвало да е повече.

# 704
  • София
  • Мнения: 9 363
Да не се окаже, че пистолета с който е бил убит Ахмет е същия с който стреля Аслъ? Това е единственото според мен доказателство, с което може  да я вкарат в ареста. Ще установят, че куршума е същия като този с който той е убит и така ще арестуват Аслъ, което означава, че убиеца е имал достъп до този пистолет! Което означава, че някой от семейство Денизер е замесен!

Общи условия

Активация на акаунт