"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-16 т

  • 38 867
  • 737
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 541
Лиа, кръвта по лицето на Сибел е там, защото той е убит до нея. Изпръскало я е. А тя е убита в бараката и после е пренесена в колата. Което означава,че тя е убита преди него.

Димони Hug...вече не помня, но през прозореца от страната на Сибел е стреляно по Ахмет..., значи преди да е бил убит, някой /или както Дани Hug мисли самият той/ е сложил мъртвата Сибел на седалката, седнал е на шофьорското място и тогава са го гръмнали, така ли? newsm78

# 706
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
Г-це БУ, много благодаря за превода.  bouquet Тази вечер и аз като тебе имах ужасен нет.
Лека нощ на всички!

# 707
  • Мнения: 286

Лиа  Hug  мисля си, че той не я е убил в колата и затова няма нейна кpъв вътpе. А, след това някой е убил него и затова по нея има негова кpъв ..

# 708
  • Мнения: 1 026
Да не се окаже, че пистолета с който е бил убит Ахмет е същия с който стреля Аслъ? Това е единственото според мен доказателство, с което може  да я вкарат в ареста. Ще установят, че куршума е същия като този с който той е убит и така ще арестуват Аслъ, което означава, че убиеца е имал достъп до този пистолет! Което означава, че някой от семейство Денизер е замесен!



А къде е този пистолет. Не са го иззели полицаите. Дали е още в къщата или е изчезнал newsm78

# 709
  • Мнения: 2 645
Да, Лиа, това е варианта.

Но все пак трябва някой него да е убил.  hahaha hahaha hahaha Сетих се за Фатма.  Joy Joy Joy Абсурд разбира се.

Ели, нали Йо намери сега куршум в тавана.

# 710
  • Мнения: 9 541
Лиа,  Hug

Добре де, ама ако бащата на Джан живее също в Истанбул, защо тогава поне не се виждаха с детето семейство Денизер. Аз останах с впечатление,че той не живее там. Затова се почудих как така детето се прибра само.

Аз си представям, че нарочно не са ни дали техните взаимоотношения, щото и аз си мислех, че бащата не живее в Истанбул...просто чак сега ни дообясняват нещата, а може и да са се виждали? newsm78

# 711
  • Мнения: 9 541
Да, Лиа, това е варианта.

Но все пак трябва някой него да е убил.  hahaha hahaha hahaha Сетих се за Фатма.  Joy Joy Joy Абсурд разбира се.

Ели, нали Йо намери сега куршум в тавана.

Абе кой луд убиец ще натовари труп на съседното нему предно място? #Crazy После ще заобиколи /а може и да прескочи трупа hahaha/ и ще седне на шофьорското място за да  откара нанякъде трупа Wink?

 ПП Joy Joy Joy по същата логика може и бащата на Сибел, дето е на легло, да е убиецът.

# 712
  • София
  • Мнения: 9 365
Да не се окаже, че пистолета с който е бил убит Ахмет е същия с който стреля Аслъ? Това е единственото според мен доказателство, с което може  да я вкарат в ареста. Ще установят, че куршума е същия като този с който той е убит и така ще арестуват Аслъ, което означава, че убиеца е имал достъп до този пистолет! Което означава, че някой от семейство Денизер е замесен!



А къде е този пистолет. Не са го иззели полицаите. Дали е още в къщата или е изчезнал newsm78
Е той не е намерен! Те по куршума ще установят, че са един калибър и, че са изстреляни от един пистолет, ще се направи балистичен анализ.

# 713
  • Мнения: 1 026
Цитат
Ели, нали Йо намери сега куршум в тавана.



Димони, намери куршум, но не и пистолета. Сигурно ще направят обиск, но дали
ще е още там пистолета. Може някой друг да го е взел, за да убие Ахмет.

# 714
  • Мнения: 4 252
И тази серия беше динамична и много интересна. Благодаря на ГБу   bouquet за превода он лайн, както и за превода на фрагмана Ринка   bouquet
И според мен Аслъ не е убийцата. А че не е уравновесена ни е ясно още от началото. Човек в пристъп на яд може да каже какво ли не. Така, че може да казва, че мрази баща си и Елиф, че ще го/я убие, но това не значи, че го е направила Peace

Цитат
А за бащата на Джан - вероятно ми е по някакъв начин да е замесен. Телефонният разговор с Маман ми беше странен.
Баги Peace и аз така мисля. Не случайно го намесват
 Може и той да е пушка Peace

Знаете ли какво се сетих!
Всички си мислихме, че семейството не иска Джан, но видяхме, че те го приемат добре! Възможно ли е да го държат далеч заради изблиците на Аслъ?



Май за това ще е. Аслъ е неуравновесена. Shocked

ГБу  yes наистина тази причина е основателна. Наистина всяко дете има нужда и от майка, и от баща - Димони Peace, но ако майката е с психично отклонение, мисля че за детето е по-здравословно да отрасне по-далеч от нея, за да му се спести тази дама за крехката му психика Peace

Много ми хареса сцената с балета Peace И без превод ни стана ясно, че Йо вече е запленен от Ел Heart Eyes


Хайде лека от мен, че утре някои сме на тръстиката smile3502

ПП: Ако не съм по темата в момента - сори Wink
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 11 нови отговора.

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 01:34 от kanti

# 715
  • Мнения: 2 645
Ели, по куршумът може да се установи дали е стреляно от един и същи пистолет.

# 716
  • София
  • Мнения: 9 365
Елинор, те ще сравнят първо двата куршума и ще разберат, че са един калибър, а после по нарезите на самия куршум ще установят дали са изстреляни от един пистолет! Всеки пистолет оставя собствен отпечатък върху куршума, така че няма как да се сбърка!

# 717
  • софия
  • Мнения: 1 053
ейййй, за трети път се връщам от леглото  Joy Joy Joy

тия ми върнаха кримката в главата, браво  Grinning


някой цапардоса Йо при бараката  newsm78
който и да е той, още от тогава е знаел кой е Йо.

Метин и Тайар разбраха за комисаря по-късно.  Peace
единствения човек, който знаеше от самото начало кой е Йомер, всъщност е Пънар  Peace

# 718
  • Мнения: 1 026
Елинор, те ще сравнят първо двата куршума и ще разберат, че са един калибър, а после по нарезите на самия куршум ще установят дали са изстреляни от един пистолет! Всеки пистолет оставя собствен отпечатък върху куршума, така че няма как да се сбърка!


Това е ясно, но нали гледаме криминални филми, та е важно да се намери оръжието
на убииството. Те нека си установяват какъв калибър са куршумите, но трябва и оръжието да се намери. Simple Smile


Димони Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 9 365
Тя Пънар не го беше виждала Йомер до вечерята! Тя отпада!
Ели оръжието според мен отдавна е на дъното!

Общи условия

Активация на акаунт