"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-16 т

  • 38 857
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 721
  • Мнения: 2 645
Може Али да е цапардосал Йо по главата, защото се е съмнявал, че неговите хора са убийците. И после е подпалил бараката, за да не се намерят доказателства. Но ПЪнар не е. И все пак ми е интересно защо има толкова много свидетели на това убийство. Какво са правели там Пънар и Танер?  newsm78

# 722
  • Мнения: 10 240
"Kara Para Ask - Son Sahne 10 epizod Bg sub"



 http://www.vbox7.com/play:8d4f709d4f

http://www.dailymotion.com/video/x1xcwws_kara-para-ask-son-sahne … bg-sub_shortfilms

Мериам, Алекс, smile3525 smile3525

# 723
  • Мнения: 9 541
ейййй, за трети път се връщам от леглото  Joy Joy Joy

тия ми върнаха кримката в главата, браво  Grinning


някой цапардоса Йо при бараката  newsm78
който и да е той, още от тогава е знаел кой е Йо.

Метин и Тайар разбраха за комисаря по-късно.  Peace
единствения човек, който знаеше от самото начало кой е Йомер, всъщност е Пънар  Peace

И шефът на Хюсеин знае кой е Йомер Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 1 026






Момичета, оставям ви да търсите убиеца. Grinning Grinning  Аз няма да имам възможност да коментирам
тия дни, а преведената серия ще я видя чак през другата седмица. ooooh! smile3518

Лека нощ на всички!  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 9 541
Лека нощ и от мен! Hug

# 726
  • Мнения: 10 240
БУ, благодаря за преводите!   smile3525
Беше ми приятно, че и тази вечер бях заедно с всички вас!





НОВАТА ТЕМА   НИ ОЧАКВА!!!

Спокойна нощ! 

# 727
  • Мнения: 9 541
За всички момичета, които правят сериала с неуморния си труд достъпен за нас, зрителите, едно огромно благодаря! Peace

# 728
  • Мнения: 10 033
Добро утро!  Hug

Снощният епизод беше страхотен!  Peace Динамичен, интересен, вълнуващ! Браво!  smile3501  Много ми хареса!  Peace

Благодаря за преводите БУ  Hug, Ринка  Hug Мериам  Hug

Не мисля, че Аслъ е убиеца. За това е нужна здрава ръка и точно око, а Аслъ стреля главно в тавана.  Naughty

Но и идея си нямам, кой е извършителя и един ли е, или са повече...

Много ми хареса балетната пантомима на Елиф.  Peace Беше фантазия, създадена от проблемите  и самотата ѝ. Много ми хареса!  Peace

Нещо подобно...

Скрит текст:



Пантомима "жизнь человека" Фрагмент спектакля

Браво на всички актьори в снощния епизод! Дори Ахмет и Зерин бяха страхотни! Потопиха ни във филмовата магия!  Peace

Сигурна съм, че със превод епизодът ще е още по-вълнуващ!  Peace

Приятен ден!  Hug

# 729
  • Мнения: 10 033
Ето я и самата сцена



Чета в коментарите надолу, че не на всички е харесал танца. Предполагам, че е така.  Peace То и класическия балет не харесва на всички.  Но на мен много ми хареса! И лицата на разговарящите след танца Елиф и Йомер, също. Мисля, че тук любовта му пролича, най-сетне. Интересно, какво си говореха?  newsm78 Сигурно не е за чувствата, които изпитват, но любовния заряд се усеща.  Любовта е тук!  Peace

# 730
  • Мнения: 162
Добро утро прекрасни. newsm51Снощи бях емоционално изтощена и не коментирах,но тази сутрин,след като изчетох всичко което сте споделили,ще се пробвам и аз.Серията беше страхотна и много ми хареса.
Относно убийството,аз съм на мнение,че убиецът на Сибел е Таяр.Точния изстрел в центъра на челото е негов патент.Най-вероятно,той е имал среща с Ахмед и Сибел и я ликвидирал,ако е разбрал,че тя примерно иска да спре да се занимава с тях,тъй като се сгодява.Присъствието на чичо на местопрестъплението обяснява и защо Пънар е заедно с Танер в този късен час навън.Вероятно,те са следели Таяр и са станали свидетели на убийството на Сибел и затова се страхуваха в разговора в колата,че ако Йо научи,ще им се стъжни живота.
След това,най вероятно Ахмед я завлича до колата и когато я поставя на седалката е гръмнат странично ,но от неговата страна.Затова и има негова кръв по Сибел.Може да изглежда абсурдно,но аз мисля,че Ахмед е убит от сестрата на Сибел,Хатидже.
Относно танца,на мен ми хареса,а играта на Туба и Енгин впечатляваща. Горкия Йо.Ако можеше да се види в огледалата,щеше да се уплаши,колко е влюбен горкия.
Много ми стана мило,когато Мелике придържаше и помагаше на Хюсеин да се прибере пийнал в къщи.Представих си същата сцена с Йо и Ел и ме напуши смях. Mr. Green
Нещо много дълго стана за което се извинявам. Peace Спорен ден на всички.

# 731
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Скрит текст:


И на СПАСОВДЕН...  Simple Smile


Снощи аз се изказах в кратце, ама... сега и още нещо  Simple Smile

На мен също ми хареса сцената с танца на Елиф и гледащият - усмихнато, замечтан Йомер, до толкова, че очаквах с нетърпение погледите на двамата да се срещнат и се зарадвах, че тя успя да мерне усмивката му.  Peace Колкото до танца, все пак това не е балет, а по-скоро начин с такива, изразяващи чувствата и  движения, Ел да разтовари малко енергия и още повече това си е за нея самата, не е предназначено за публика, ама...  Wink не мисля, че и стана неприятно, че има зрител  Simple Smile





Този филм май започна съвсем да ме кара да усещам героите му  Simple Smile - в сцената, когато Ел и Нил се караха, ooooh! ми идеше да извикам на Ел да удари шамар на малката глезла, много ме ядоса, макар и без да разбирам думите им - почувствах и двете.

Другата сцена, която много силно усетих е в края, когато полицията се отправяше към дома на Денизер - опита на Йомер да предупреди Ел, посрещането на полицаите в къщата, разочарованието на Елиф, яростта на Аслъ, объркаността на околните от случващото се и най-вече последният разговор между главните образи - страхотно изпълнение!  Peace

А за любителите на Аслъ...  Wink



# 732
  • Мнения: 28
Елинор, те ще сравнят първо двата куршума и ще разберат, че са един калибър, а после по нарезите на самия куршум ще установят дали са изстреляни от един пистолет! Всеки пистолет оставя собствен отпечатък върху куршума, така че няма как да се сбърка!

Извода... да се уволни персонала!И без това не получават заплати.... и не чистят....

# 733
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug

Рейтингът:
  Peace

Скрит текст:
Total
Sıra   Program Adı   Kanal   Rating (%)   Share (%)
1   MUHTESEM YUZYIL   STAR TV   8,72   23,54
2   ANKARA'NIN DIKMENI   KANAL D   5,51   14,81
3   KARA PARA ASK   ATV   5,29   14,47

AB
Sıra   Program Adı   Kanal   Rating (%)   Share (%)
1   MUHTESEM YUZYIL   STAR TV   8,59   25,55
2   KARA PARA ASK   ATV   5,48   16,33

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 11:02 от rina-rina

# 734
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт