Фитнес център Пулс

  • 258 591
  • 862
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от този фитнес и членове ли сте ?

Опции:

# 780
  • Мнения: 14
Сега имат карта за 49 лв на месец, някой възползва ли се? Има ли уловка? Влиза ли всичко за тази цена?
И на мен ми е интересно какво влиза в тази цена? И ако е всичко в момента то не е и много спато не работи, външният басейн също, груповите тренировки не всички са стартирал също. То остана един фитнес.
А други години басейна в Люлин кога го отваря ха?

# 781
  • SF
  • Мнения: 20 771
Да, затова цената е такава - нищо не работи, а само единият фитнес и групови занимания. Залите са им големи, но пускат толкова хора, колкото да се спазва отстояние по 2 метра между всеки. Каквото важи за всички фитнеси, това важи и за Пулс.
Ако за 49 лева искаш да ползваш сауна и парна баня самостоятелно, мисля, че няма да може. А пък за 49 лева да влезеш в сауна с още 5 човека и да се потите заедно вътре, мисля, че няма да искаш.
Със сигурност можеш да намериш много фитнеси с цена по-ниска от тази.

# 782
  • Мнения: 106
Здравейте.Аз съм отскоро клиент на Пулс и съм доста доволна.Сключих договор преди около два месеца.Тъй като нямах наистина представа за цените,и за въпросното пазарен,обаждайки се на фитнеса ми бяха твърдо предполжени две цени от дамата. 65 лв на месец ако предоставя банкова сметка,и 77 лв ако плащам всеки месец кеш на рецепция.Сега обаче като ви чета за какви суми на месец говорите,май дамата ми е предложила най-високата сума карта ( приех офертата за 77-тъй като не искам да сме си толкова близки,чак банковата ми сметка да имат ) 77 лв много ли е на фона на вашите карти ?

Моята карта е под 60 лв, в резултат на едни мноооого дълги пазарлъци. Преди коронакризата обявиха 65 лв за всички, сам избираш продължителност. Доста добра идея, най-накрая прозрачност и една такса за всички. Сега пък гледам задраскали 77 лв...., не знаех че отстъпката е за даване на банкова сметка.

За 49 лв/м уловка за сега не виждам. Толкова ме таксуваха, когато си активирах картата след затварянето. Чух, че тази цена ще е до септември.

Като цяло си правят експерименти колко хора ще са склонни да платят максимално висока цена. Над 65 лв. повечето вече се опъват.

P.S. Можело е да си извадиш виртуална карта към основната дебитна и да им я дадеш. Тя се чете като дебитна/кредитна при плащане и може да служи само за тази цел. Слагаш вътре само тази такса и нямат достъп до основната сметка. Така реших аз този проблем.

# 783
  • SF
  • Мнения: 20 771

Като цяло си правят експерименти колко хора ще са склонни да платят максимално висока цена. Над 65 лв. повечето вече се опъват.

Страшни глупости пишеш.Smile

# 784
  • София
  • Мнения: 44
Някой взе ли си тази промоция? Според вас има ли уловка, че на тези фитнес центрове им се носи лоша слава. След, като изтекат тези 2 месеца за който си заплатил какво се случва? Да не ти удължават автоматично таксата и на съвсем друга цена? Клиентът ли решава дали да продължи да си плаща или да приключи всичко?

# 785
  • Мнения: 1 135
Тази оферта е без договор тоест след края няма как да ти го подновят автоматично, а дори да го направят то трябва да бъде на същите условия тоест - 33лв. на месец, което не вярвам да остане след лятото. След като минат два месеца ще ти предложат вероятно оферта за по 60лв. на месец, на която да сключиш договор - ако не се разделяте по живо, по здраво. Simple Smile

# 786
  • Мнения: 1
Здравейте, продавам карта за пулс фитнес и спа за 7 месеца. Общата стойност е 350 лв, на месец - 50 лв. Цената е една и съща както за жени, така и за мъже (тъй като разполагам с една женска и още една мъжка карта). Дава се достъп до фитнеса и спа във всеки обект на Пулс в София по всяко време на деня (картата НЕ е ограни§ена до 16:00). При интерес мога да предложа и още една карта на същата цена.
телефон за връзка - 0885844339

# 787
  • Мнения: 7 700
много неизгодно, в момента пулс имат промоция 41 лв без годишен договор

# 788
  • София
  • Мнения: 15
Мен ме дразнят обвързващите договори, въпреки, че сега чух, че рекламират за опция с по-гъвкав договор.
Два пъти съм преподписвала и обикновено третия месец губя мотивация и трябваше да плащам до края на договора. Това беше като стартираха де. Сега не знам какви са им условията, но това ме отказа от тях.

# 789
  • Мнения: 106

Като цяло си правят експерименти колко хора ще са склонни да платят максимално висока цена. Над 65 лв. повечето вече се опъват.

Страшни глупости пишеш.Smile

А ти не разбра ли, че им следя маркетинговите трикове под лупа и обичам да ги оповестявам?

Ето ти още една тяхна глупост, не моя и то истина - пускат вече с Andjoy/Sodexo карти. Не са го разтръбили и може и да не го направят, но е така. Криза, какво да се прави. Като се оправи положението, сигурно ще прекратят. Гледали сме го вече и този филм Simple Smile

# 790
  • София
  • Мнения: 30 085
От септ. активираха "замразените" карти. Вътре никой не ходи с маска. Аз реших да "замразя" членството по собствено желание. Ако ситуацията не се подобри, вероятно ще се наложи да заплатя неустойка за прекратяване на договора.

# 791
  • SF
  • Мнения: 20 771
Казаха, че във фитнес, в ресторант, в бар, в нашия офис, в детската градина, в класната стая може да се ходи без маска.

# 792
  • София
  • Мнения: 30 085
Да, не е задължително носенето на маски вътре, просто ми е все още несигурно с хигиенизирането на уреди, макар че винаги е имало дезинфектант и кърпи за почистване.

# 793
  • софия
  • Мнения: 1 245
От септ. активираха "замразените" карти. Вътре никой не ходи с маска. Аз реших да "замразя" членството по собствено желание. Ако ситуацията не се подобри, вероятно ще се наложи да заплатя неустойка за прекратяване на договора.
Просто ми е интересно, имат ли срок за който максимум може да се замрази картата? Аз пуснах предизвестие, че се отказвам от тях, съответно заплатих 3те месеца напред...интересно ми е и дали някой от членовете на този фитнес е взел ваучерите за вечеря на стойност 120лв или от сорта, които се обещават като сключвате договора..

# 794
  • SF
  • Мнения: 20 771
Аз взех два пъти по 80 лева, защото 2 пъти съм преподписвала с тях. Тогава бяха 4 ваучера по 20 лева. Взех и ваучери за отстъпка на масаж, но не съм ги ползвала. Имах и ваучер за покупка в техните магазини за спортни стоки. Дадох го на приятелка, която си купи нещо и за цената на ваучерите си взе като подарък ластик и въже.

Общи условия

Активация на акаунт