Моля се вече,теста да покаже,че има човече!-Тема 75

  • 23 375
  • 682
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 145
Страхотна тема Манана   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ти!
Ирене честити сини гащета  Mr. Green Mr. Green smile3525 smile3525
Ели няма да пропусна да си смукна от прашеца  Wink  newsm79 newsm79
Веси имаш едни стиснати палчета и от мен, ама много силно ги стискам да знаеш  Praynig
Шоко чакаме още една снимка да размахаш тука и да повлечеш крак и  тази тема да се напълни с  EFP Hug  bouquet
Лека момичета   grinning012 Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 716
Kukkanen, как не сложи началото на тази нова традията по време на миналата тема, когато първа се записах в нея. Laughing

Криси, Гери и Кофеинче, много ви благодаря, момичета!

Отивам да лягам, нямам търпение да дойде утрото и да видим какво се случва с БТ. Crazy


Лека и бебеносна нощ на всички! Heart Eyes Hug

# 17
  • Мнения: 986
Ирене: Честити ви сини гащи WinkПредставям си колко е вълнуващо да разбереш пола на бебо...
Darkangel: И аз няма да пропусна прашеца  newsm79 newsm79 newsm79
Estlar: Радвам се за добрата част от изследванията. А в лошата дано да е някаква грешка...
Azira: Много добра изненада. Ще ви дойде добре и на двамата Simple Smile Браво на ТМ!
Amy_lee: Подкрепям силно твоето пожелание към Маняна Simple Smile
Веси: Имаш стиснати палци и от мен!

# 18
  • Мнения: 201
Kukkanen, как не сложи началото на тази нова традията по време на миналата тема, когато първа се записах в нея. Laughing

Спокойно, измислила съм го вече: приемаме по изключение и fertilization, в случай че е рано за EFPSunglasses

Стискам палци да си първото изключение!  Hug

Последна редакция: нд, 25 май 2014, 00:08 от kukkanen

# 19
  • Мнения: 6 833
Привет!

Маняна, поздравление за страхотната тема   bouquet Наистина мното те бива  Peace Чак ми се приходи вече на моренце  Flutter

При мен няма нищо ново. Днес- утре очаквам О, пък ще видим дали сме се трудили достатъчно  Blush

Лека вечер от мен  newsm46

# 20
  • Мнения: 1 185


Добро утро-аз съм така, още не мога да се разсъня, а съм на работа след час... чудих се пет минути защо днес трябва да ставам и какъв ден е, явно дълбоко съм спала...

маняна, искам силно да те прегърна, темата е мн хубава както винаги, докосва ме мн мило, особено думите за тръните ... от сърце желая на всяка от нас да осъществи съкровенната си мечта -да има здраво и хубаво бебешоче (та може и две)  Hug  bouquet Благодаря ви, че ви има и че ми помагате и ме търпите  Mr. Green Hug Не разбрах дали спираш да пишеш или само темите да правиш, но ще ми липсваш и ми се иска да идваш в темата, да не ни забравяш  hug

веси, според мен при теб има нещо-стискам палци!  thumbsup

Желая ви хубав и успешен ден  1swing

# 21
  • Мнения: 4 954
Добро утро и от мен! Аз вчера спах от 2 до 6 и след това от 9 до 8 тази сутрин. Вече може да се каже, че съм човек Simple Smile
Аз няма какво толкова да кажа, така че ще добавя само пожелания темичката да ни е на късмет.
Кристи, кога щеше да ти е прегледът в Надежда за оформяне на документите и разговор с док?
Буци, а ти къде изчезна, мила, кога е и твоят следващ преглед? Какво казват за неуспеха?

# 22
  • Мнения: 1 421
Хайде и аз да се запиша  Simple Smile

 babydust7 babydust7 babydust7 Малко прашец и от мен  Hug

пожелавам Ви много положителни тестове и усмихнати дни!  Hug Стискам палци на всички  Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 627
 Добро утро  Hug

newsm79 newsm79  Нареждам се под прашеца , че имам нужда . Този месец доста поработихме покрай овулацията и другата седмица НЕ чакам цикъл  Crossing Arms 

# 24
  • Мнения: 1 571
Добро утро!
Четох ви. Не ми се пишеше, че станаха едни...
Скрит текст:
на ММ дядо му почина, та бяха едни изумително неприятни няколко дни...
Добре дошли на новите момичета!   bouquet Бързичко да се пренесете в отчетни (и ние с вас)
Честито на всички, видяли 2 черти!  Hug  Лека бременност и прекрасен, пухкав резултат накрая!  Hug Радвате ни, момичета, давате ни надежда!
Маняна, темата е прекрасна! Благодаря!  Hug
Нико, взимам си прашец  newsm79 имам нужда. Очертава се днес или утре ОВУ. ММ има РД утре, та викам да си подарим бебе за РД-то му...  Praynig
Няма да ви споменавам поименно, момичета, ама си знайте, че ви прегръщам  Hug
Хубав ден!

# 25
  • Мнения: 2 497
Благодаря за хубавата тема, запис (нищо, че пак не успях да хвана първата страница)  Дано да е дори по-плодородна от предишната. Тези дни очаквам О и стискайте палци този път да се получи, че нямам време - иначе трябва да мисля друг сватбен подарък Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 1 757
Добро утро милички  Hug
Манана невероятна тема-толкова е нежна,морска и мокра  Joy
Нико благодаря за прашеца  newsm79 newsm79 newsm79
Азирка благодаря за кафенцето
Веси Praynig Praynig Praynig стискам палци
Шоки неква снимчица няма ли да ни пуснеш да се радваме   bouquet

# 27
  • Мнения: 19 698
Кристи, кога щеше да ти е прегледът в Надежда за оформяне на документите и разговор с док?

Скрит текст:
Оформихме ги Simple Smile Сега само трябва да ги занеса - най-вероятно ще го свърша в сряда по път за клиниката.

Иначе на Стаменов графикът пак беше препълнен за миналия четвъртък, а в петък нямало да го има. Затова си запазих час за Шефкетова и съм много доволна. Влязох три минути преди часа, който имах, вместо обикновените 4 х 60 чакане Mr. Green Не иска да върви срещу неговия план за ПИД, въпреки че призна как при други подобни случаи не са я правили. Съгласи се обаче, че е безумие да дам 6500 сега, както и че е безумие заради толкова нисък % шанс за аборт да чакам 10 месеца, без да правим нищо. Така че ще ходя да следим овулация и лигавица: ако Ицето е от правилната страна, да приклещвам мъжо Grinning Ако ли не, вместо пункции на ЕЦ, предложи лека стимулация с Клостилбегит за 4-5 яйцеклетки, което ми звучи разумно.

На излизане видях Стаменов пред кабинета си и ядосано питах на регистратурата защо са ме излъгали, че няма да го има. Казаха, че бил там само за стимулации този ден. Ядосах се и запазих час пак за Шефкетова в сряда! Тя поне иска да опита нещо с мен, а и не чакам по сума ти време. Да не говорим колко е хубава и мила Simple Smile

Жалко, че няма да се засечем в клиниката. Ти си в четвъртък, ако помня добре.




# 28
  • Мнения: 935
Еее,момичета вие сте най-страхотните!!!Благодаря ви,че ви има!  Hug Hug Hug
Чудесна е темата  bouquet. Маняна пожелавам ти да се окаже, че предаваш фронта бременна, както беше първоначално идеята - просто да е още рано да го знаеш Heart Eyes Hug
Еххх,Amy_lee,страхотно пожелание  Hug ,признавам си,че и аз си го помислх  Embarassed  Laughing
цоп и от мен ,маняна ще ми липсват твоите темички
Маце,не тъжи  Hug Laughing,защото Афродитка поема темите и може би моите изобщо няма да ти липсват  Laughing
Азирка,много хубаво кафенце  Laughing  Hug И аз те прегръщам  Hug Тук ще съм,няма да спирам да пиша макар,че понякога няма какво да кажа вече за себе си,понеже нищо не се случва около мен....
Хайде,нека напълним темата с многооо  EFP   bouquet
П.П. Оооо забравих да отбележа,че този път термина ми се пада на 14-ти февруари  Heart Eyes  Laughing На тази дата чухме за първи път сърчицето на нашето дете  Heart Eyes Wink

Последна редакция: нд, 25 май 2014, 09:52 от Mañana

# 29
  • Мнения: 145
Добро утро момичета,
минавам да ви пожелая страхотен неделен ден и да изпием по една фрапенце заедно

Общи условия

Активация на акаунт