Моля се вече,теста да покаже,че има човече!-Тема 75

  • 23 370
  • 682
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 148
Добро утро и от мен.
Лек и спокоен неделен ден

Аз съм с четвърти ден закъснение, направо ще се побъркам вече. ooooh!

# 31
  • София
  • Мнения: 627


Аз съм с четвърти ден закъснение, направо ще се побъркам вече. ooooh!


А тест прави ли , че май съм пропуснала да прочета ако си правила  newsm78 .

Ако не си - давай  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 148
koricimu - 3 теста правих, все със сутрешна урина и все са отрицателни. По принцип вероятността да се е получило е много малка, но това закъснение ме озадъчава, защото имам много точен цикъл. Ако и утре я няма лелката се замислям да си направя кръвен и ако там не покаже нищо, да ходя на лекар Sad

# 33
  • София
  • Мнения: 627
koricimu - 3 теста правих, все със сутрешна урина и все са отрицателни. По принцип вероятността да се е получило е много малка, но това закъснение ме озадъчава, защото имам много точен цикъл. Ако и утре я няма лелката се замислям да си направя кръвен и ако там не покаже нищо, да ходя на лекар Sad

Дано на кръвния покаже бременност  Praynig Hug .

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Добро утро, момичета Simple Smile Намъквам се при Вас, утре трябва да правя тест след инсе на 12 Май  Thinking

Стиснете по един палец, благодаря Ви   bouquet

# 35
  • Мнения: 19 698
Мира Иванова, успех!

# 36
  • Мнения: 1 421
Julcy  Мира Иванова стискам палци! Praynig

# 37
  • Мнения: 1 232
Честита ни темичка! Много е хубава, Манянче   bouquet

Айде и аз да пожелая валеж от  EFP stork-boy stork-girl

Julcy, дано да се изненадаш приятно!  Hug
Приятна неделя на всички, изпълнена с  luvbed newsm30

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Благодаря, момичета   bouquet

Да Ви се връща  smile3525

# 39
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
Ирене - честити гащички синички Simple Smile

Успех на всички, които НЕчакат и предстои тестче Simple Smile

Милички ... аз съм много притеснена! Снощи ми зацапа, докато бях навън ... а след няколко часа, или по-скоро днес ми дойде с пълна пара. Не съм притеснена, от това, че ми е дошло, а от това, че ми дойде този път толкова рано - на 25дни цикъл  #Crazy
Не мога вече  #2gunfire предните 2месеца 36, изведнъж 25, и не знам какво да правя.
Май като ми приключи цикъл, ще се отправям към гинеколог.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Toito, и аз имам такива разлики - 36 дни, 25дни после 41дни, после 30. После правихме инсето и като споделих тези разлики, нищо особено нямаше като коментар.

Когато ми се случваха тези разлики работех в стресова среда, последния 40 дневен цикъл беше този, в който напуснах. Да не би и ти да работиш така или нещо да те тормози?

# 41
  • Мнения: 2 660
Тоито, ановулаторните цикли са по-къси.
Хора, аз съм в постоянна паника. Постоянно си мисля, че всеки момент ще ми дойде. Днес след обяд ще ви пусна снимки на трите теста - тази сутрин не стана много ярък, но го отдавам на това, че си легнах в 3, наливах се цяла нощ с вода и след 3 часа правих тест.
Но пък направих сефтето на новата рокля ( бялата). Мноооого съм доволна Simple Smile))

# 42
  • Мнения: 19 698
Да пуснеш снимки и на роклята!!!

# 43
  • Мнения: 259
Леле, чак на 3 страница се записвам Simple Smile хайде и в тази тема да запишете много "+"   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 898
Един бърз запис и от мен  Hug
Мерси за темичката отново  Peace

Общи условия

Активация на акаунт