Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 270

  • 37 906
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 599
Цитат
В сцената след танца както си говорят татуировката на Елиф изчезва
То е защото перушината на лебеда опада, докато се гърчеше в агония на пода...  Embarassed Embarassed Embarassed

Забравили са да връчат флумастер на Йомер - да я изрисува отново.  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy
Той, горкият, от тежките погледи, които й хвърля скоро може да й направи татуировката отпред вместо отзад! Съвсем го побърка тази "балерина" hahaha

# 691
  • Мнения: 1 954
Цитат
В сцената след танца както си говорят татуировката на Елиф изчезва
То е защото перушината на лебеда опада, докато се гърчеше в агония на пода...  Embarassed Embarassed Embarassed

Забравили са да връчат флумастер на Йомер - да я изрисува отново.  Joy Joy Joy
Развеселихте ме! Joy Joy
Лека вечер!

# 692
  • Мнения: 4 966

 Joy Joy Joy
Той, горкият, от тежките погледи, които й хвърля скоро може да й направи татуировката отпред вместо отзад! Съвсем го побърка тази "балерина" hahaha
Ъхххх Имаше един момент, в който усетих почудата на Енгин/Йомер от това какво точно наблюдава. Simple Smile Сега ще го потърся за фиксация. Simple Smile)





Може би само така ми се струва, но тук май Енгин за секунда изгуби контрол и в очите му аз виждам потрес и едва сдържан смях. Simple Smile

Последна редакция: сб, 31 май 2014, 23:53 от marytza

# 693
  • Мнения: 1 285
Цитат
В сцената след танца както си говорят татуировката на Елиф изчезва
То е защото перушината на лебеда опада, докато се гърчеше в агония на пода...  Embarassed Embarassed Embarassed

Забравили са да връчат флумастер на Йомер - да я изрисува отново.  Joy Joy Joy
Развеселихте ме! Joy Joy
Лека вечер!
Лека вечер и на теб, Дочи.  Ей заради това си я обичам темата, защото, когато най малко очакваш може да се смееш от сърце. И аз се развеселих с тази перушина на лебеда . Joy Joy Joy

# 694
  • Мнения: 1 954
Мислех,че ще гледам Енгин в ролята на топ комисар,мъжкар ,спазващ  закона и безкромпромисен професионалист!Исках  да гледам топ комисар !

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 10:30 от dochi55

# 695
  • Мнения: 20 905
Забелязах, че първо Пелин подсети Елиф, че само Йомер може да каже информацията.После майка и с ирония и каза да говори с полицая-Йомер.Не ни позволиха СЦ, да разберем, дали Елиф, самостоятелно щеше да потърси Йомер/защото тя е горда жена/.

# 696
  • Мнения: 4 966
Цитат
Забелязах, че първо Пелин подсети Елиф, че само Йомер може да каже информацията.После майка и с ирония и каза да говори с полицая-Йомер.Не ни позволиха СЦ, да разберем, дали Елиф, самостоятелно щеше да потърси Йомер/защото тя е горда жена/.

Аз пък забелязвам, че твърде често се налага на сценаристките да ОБЯСНЯВАТ чрез подставени лица действията на героите си. Ако им отделяха сцени и време, в които те самите да покажат чувствата и мислите си, нямаше това да се налага. Защо Бахар трябваше да ни светва за признаците на влюбване у Елиф? Не можеше ли тя самата да ни покаже, че чувствата у нея се променят? Защо Йомер трябва да обяснява "слепотата" си на комисар? Не можеше ли да запази кристалния си поглед върху нещата? Сигурно има и др. "обяснения", за които в момента не се сещам, но за мен те са излишни при един балансиран сценарий.

# 697
  • Мнения: 4 966


Честит 1-и юни! Нека не забравяме за детето у нас.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 698
  • Мнения: 20 905
Цитат
Забелязах, че първо Пелин подсети Елиф, че само Йомер може да каже информацията.После майка и с ирония и каза да говори с полицая-Йомер.Не ни позволиха СЦ, да разберем, дали Елиф, самостоятелно щеше да потърси Йомер/защото тя е горда жена/.

Аз пък забелязвам, че твърде често се налага на сценаристките да ОБЯСНЯВАТ чрез подставени лица действията на героите си. Ако им отделяха сцени и време, в които те самите да покажат чувствата и мислите си, нямаше това да се налага. Защо Бахар трябваше да ни светва за признаците на влюбване у Елиф? Не можеше ли тя самата да ни покаже, че чувствата у нея се променят? Защо Йомер трябва да обяснява "слепотата" си на комисар? Не можеше ли да запази кристалния си поглед върху нещата? Сигурно има и др. "обяснения", за които в момента не се сещам, но за мен те са излишни при един балансиран сценарий.
Като че ли ние няма да се досетим, че бдителността намалява към близките хора, или трябва да разберем вече, че Елиф  му е близка.На мен,образа на Йомер, много ми е истински.Всичко красиво за един мъж не му е чуждо, само трябва да стиска зъби и да върви напред.Такъв е животът.

# 699
  • Мнения: 1 285
Скрит текст:
Цитат
Забелязах, че първо Пелин подсети Елиф, че само Йомер може да каже информацията.После майка и с ирония и каза да говори с полицая-Йомер.Не ни позволиха СЦ, да разберем, дали Елиф, самостоятелно щеше да потърси Йомер/защото тя е горда жена/.

Аз пък забелязвам, че твърде често се налага на сценаристките да ОБЯСНЯВАТ чрез подставени лица действията на героите си. Ако им отделяха сцени и време, в които те самите да покажат чувствата и мислите си, нямаше това да се налага. Защо Бахар трябваше да ни светва за признаците на влюбване у Елиф? Не можеше ли тя самата да ни покаже, че чувствата у нея се променят? Защо Йомер трябва да обяснява "слепотата" си на комисар? Не можеше ли да запази кристалния си поглед върху нещата? Сигурно има и др. "обяснения", за които в момента не се сещам, но за мен те са излишни при един балансиран сценарий.

За първото съм съгласна, но за .второто не.  Йомер го направи, защото е честен човек.
Той първо каза, че е нещо като дарба това да познава лъжците, но после замълча и добави,
че това не важи, когато обича. Имаше предвид, че вече се е издънил със Сибел.
Аз пък не го виня и той е човек. Комисар с кристален поглед по време на служба, но по време
на любовна среща. Е, много го съдите момчето. Вече ще бъде - парен, каша духа. Grinning

# 700
  • Мнения: 4 966
Аз да съдя Йомер?? В никакъв случай! Йомер все още е чист като сълза пред мен. Просто се сетих за този пример на обяснения.
Правя си сравнение с др. роли на Енгин - кога се е наложило да ни обясняват постъпките на Керим или Булут, или Низипли?... Не знам дали са награждавали сценаристите на тези сериали, но там героите действаха и ние винаги разбирахме какво се случва с тях и какво преживяват. Тук скъпят минутите с Йомер, сякаш той е основната загадка на сериала - сакън да не разберем нещо повече за него. Затова пък надъълго и нашироко ни запознават с чиче, Метин, Нилюфер...

# 701
  • Мнения: 1 285



Честит празник на детето на всички мили дечица. Честито  и на запазилите детето в себе си

потребители и гости на темата.

# 702
  • Мнения: 1 285
Аз да съдя Йомер?? В никакъв случай! Йомер все още е чист като сълза пред мен. Просто се сетих за този пример на обяснения.
Правя си сравнение с др. роли на Енгин - кога се е наложило да ни обясняват постъпките на Керим или Булут, или Низипли?... Не знам дали са награждавали сценаристите на тези сериали, но там героите действаха и ние винаги разбирахме какво се случва с тях и какво преживяват. Тук скъпят минутите с Йомер, сякаш той е основната загадка на сериала - сакън да не разберем нещо повече за него. Затова пък надъълго и нашироко ни запознават с чиче, Метин, Нилюфер...

Със всичко съгласна, само моля те чиче не споменавай, че ми става страшно. newsm09
Всичко съм готова да понеса , само него вече не мога. А, като си помисля,че щели да ръзгъват
образа му във втори сезон , отново тръпки ме побиват.

# 703
  • Мнения: 4 966
Комет, клъц-клъц! Wink)) За всяка болка си има билка. Simple Smile)))
И аз не понасям вече нито чиче, нито Нилю, нито Мерт... Хубаво, че Пънар отиде някъде на спА (или чиче вече я е разфасовал за да изкара пари от капиталовложението си?), Бахар и Левент също са ми някак преко сили за гледане... Добре, че е Аслъ, да ми вдигне малко адреналина от страна на Денизерови, че инак... пълна досада и отвращение ме пипват с тях.

# 704
  • Мнения: 1 285


Точно така, ти ги клъцкай, пък като завърши сезона ще ни пуснеш едно цялостно  копие на

творението си. Да имаме нещо за наслада за през лятото. Дано пуснат и МСП  и го преведат и ще

сме готови за втори сезон.

Общи условия

Активация на акаунт