Мързеливи красавици - 35

  • 52 008
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 55
Гуууд морнинг лейдиЗ!
Отчитам се рано рано, свежарка съм днес.
Снощи маслен бъркоч на главата, тренировка в домашни условия, велоергометър,после баня, кремове. и се хоризонтирах в 22 часа - наспах се.
Болните - бързо оздравяване.Мойта дребната след 3 дни на градина почна да се сополяви.ПиснА ми вече.
 mar4ela - голяма ти е чистница малката WinkМойта пък всичко пробва върху себе си.
Суши не съм пробвала EmbarassedОбаче ще се поправя.
Слънчев и успешен ден Hug

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 13 552
Добро утро, прекрасни.
Пия кафенце и слизам да се трудя. Днес се надявам мързела да ми е в почивка и да направя нещо за себе си  Laughing
Хубав ден на всички  Hug

# 692
  • Мнения: 885
Катенце,неправилно съм се изразила. Embarassed
Мъжка е фурията,ама суетна  Laughing
Маже се с какъвто крем докопа.Даже и с този за подсичане.Едвам го измих.
А за чистотата ще си премълча.  Laughing

# 693
  • Мнения: 55
Марчела, те съвременните мъже са така WinkПо-суетни и от жените.Ама да са ни живи и здрави Hug
 Десиссслава - лека работа, намери време и за себе си

# 694
  • Мнения: 373
Здравейте дами  Hug
Не съм се разписвала, но все по кофти поводи  ooooh! Синът ми се разболя в петък и до вчера си бяхме вкъщи. Сега е по-добре и днес го пуснах на градина, дано се размине  Praynig Градушката ни отвя, и двете коли са с потрошени стъкла, стопове, фарове, надупчени и надоднени. Незнам още какво ще правим ... И двамата с мъжа ми сме заети, за да висим по опашки и да се занимаваме с майстори, на на 21-ви трябва да пътуваме за морето. Очертават се и нови дъждове, та незнам и аз ...
Разкрасително възобнових си тренировките и четкането. Само вчера пропуснах, но съседите си правят изолация и някакви майстори висят по прозорците  Whistling На всичкото отгоре ни се счупи и прахосмукачката, та и там мушнах едни грешни пари  Tired Оплаках се  bowuu
Зизу, английския пи беше в Британския съвет, но не съм впечатлена. Зависи много и от преподавателя. Предния беше ОК. Скъпо е, часовете са малко, не забелязях особен напредък. Незнам дали ще продължа.
Отивам да работя, ще се разпиша пак, когато мога  Wink

# 695
  • София
  • Мнения: 23
Добро утро!

Бабъл, намалението важи за 10, 11, 12 и 13 юли . Simple Smile А относно цената на серума - и аз не знам точно, в интернет не ми излиза цената му в България, а само американската - между 56 и 80 долара пише.... Тоест май колкото всеки един серум на Estée Lauder . Аз обаче се разчетоха за ревюта на продукта и май започнах да се разубеждавам - много хора са на твоето мнение- да, може и да има минимален ефект от серума, но това е само докато се ползва, трайност на действието му май няма, така като чета...  Ще го помисля още малко Simple Smile
Суши вкъщи сме правили два- три пъти, получава се доста добре. Но е доста бавен процес, защото се накисва оризът, после се сварява, после се чака да изстине... Приятелят ми е майсторът на сушито вкъщи. Ако искаш, ще го питам довечера как точно го прави и утре ше пиша. Мисля, че той беше намерил някаква много подробна рецепта и се получава много добре всеки път. Simple Smile

Болничките бързо да оздравяват, много е неприятно да си болен в жегите!  
Аз излизам да си купувам силиконови чорапи за абсолвентския ми бал в събота, защото не върви да им показвам голи крачета 😃
Прекрасен ден ви желая!

Последна редакция: чт, 10 юли 2014, 10:57 от *Мария*

# 696
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 876
Здравейте Simple Smile Не съм писала досега в темичката ви, но често надничам в нея - страхотна е!

Имам един въпрос и не се сещам за по-подходящо място да го задам от тук - при красавиците Wink Отскоро съм с ярко червена коса - нещо, за което си мислех от поне година и най-после го постигнах. Говоря за цвят едно към едно с този. Първоначално се боядисах с боя на Seri и останах очарована - ярък цвят, косата ми не изгоря, абе супер стана. Да, обаче си я купих от провинцията и тук в София не успях да я намеря. Преди 2 дни бях на фризьор, защото ми бяха израстнали корените и изрично обясних, че искам ярко червено - не просто наситено. Мацката уж ме разбра, уж ми гледа цвета и т.н... ама накрая ме боядиса с Лореал и просто не се получи каквото исках. Цветът е по-тъмен, наситен, но я няма яркостта.
Та въпросът ми е, имате ли представа откъде мога да си намеря боя, която да докара този ярък цвят? Още по-добре би било да ми кажете ако знаете къде има фризьор/ка, която да може да го постигне. (В София съм). Simple Smile

Благодаря предварително!

Видях, че polito_87 е писала по-напред колко е доволна от козметичката си. Поли, можеш ли да ми кажеш коя е тя и къде работи (може и на лични), защото след като ме окепазиха яко и бях с рани по лицето след едно "настискване" в един престижен козметичен салон, се страхувам да стъпя за почистване на лице, а вече имам невероятна нужда Sad Много ще съм ти благодарна Simple Smile

# 697
  • русе
  • Мнения: 1 317
привет,хубавелки! Hug
Днес и нас ни наваля силен дъжд,но поне за кратко!
Мен ме е налегнал един мързел #2gunfire,само  снощи си мацнах един лак оранж по педикюра и това е, не ми се правят ни клекове ,ни лицеви опори ,нищо бе , чак се мразя  Twisted Evilпо този повод как точно се "четкате",че не ми ясно ?Embarassed
А за сушито ,ще кажа ,че това не ми любимо ястие,много солено,сурово ,не не не бих опитала отново. #Crazy 
Сега мисля да се успокоя с един радлер ,наздраве baby_neutral

# 698
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Добър вечер
Пуснала съм климатика, сипала съм си биричка и си прелиствам две нови книжки.
Няма да пиша поименно, че съм от телефона. Ама и мен голям мързел за разкрасяване ме е обзел,  чак не се понасям,  даже имам чувството, че 100 кила съм станала Whistling
И аз имам талон за намалението в БЗ и мисля да си взема крем за лице и спирала....
Кате дано се размине на малката, че Аман от тези вируси
Наздраве дами

# 699
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Добър вечер, притита  Heart Eyes
Сипала съм си втора ментичка и преглеждам форуми и ФБ....
НАЗДРАВЕ!
Разкрасително, различно от обикновения минимум - надвех мързела си и направих Нийм маската на Хималая, оправих и петите и сложих крем за напикани пети на Биле.
didishh, аз също се чувствам 100 кила... имам нужда от 1, е по-добре няколко разтоварващи дни....

Здраве да е.....
Уморена съм.....

Хубава вечер!

# 700
  • Мнения: 2 461
Здравейте, аз съм по-добре психически, че се бях напрегнала покрай проблемите....В помощ дойдоха танците  Heart Eyes
Минана, и вие как сте се наредили, най-важно е детенцето ти да оздравее, и после всичко останало.Благодаря ти че ми отговори за английския.
Болните бързо се оправяйте, че в тази жега не си е работа.
На именния ми ден тази година боднах суши в Хепи, ама не ми допадна.Чудя се дали въобще да пробвам пак?
Хубава вечер на всички, и наздраве (аз със водичка)  Crazy

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 13 552
Добър вечер, момичета.
Днес ми дойдоха женските подробности, намазах антицелулитен гел, сложих топ лак на ноктите в тая жега нямам желание за нищо ужас...пийнах една биричка.
Където мислихме да отсядаме на морето няма свободни стаи  Confused открих едно място, което ни удовлетворява, утре ще се обаждам да запазвам места /дано всичко е ок/.

Sway, не надничай само, ами се включвай ежедневно  Wink

# 702
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Добро утро, притита!!!!


При нас времето е мрачно.....

Пуснала съм перална, направих коремните преси и сега пия кафе...
Снощи четох до късно "Аз преди теб" - прекрасна книга....
Искам да имам днес свободен ден да си чета...

Десиссслава, да се похвалиш къде ще почиваш....
Зизу, не позволявай на проблемите да те тормозят!!!
Ние почиваме лятото, не ходим на танци.
Ръководителката ни е ръководител и на танцовия ансамбъл и ги подготвя за две турнета...
И преди съм казвала - суши не съм опитвала...  Embarassed
Ние плануваме почивка в началото на септември....
Още обмисляме море в Гърция, но не знам дали ще се вместим в бюджета....

Не сме почивали семейно миналата година...

Хубав ден!

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 13 552
Добро утро и от мен, красавици, пожелавам ви едни вълшебен петък  Hug
Пия кафенце и отивам да се разкрасявам с труд  Mr. Green

Боби, ще ходим отново на Приморско /по женски/ с половинът, не знам дали ще успеем.

# 704
  • Мнения: 144
Добро утро, Красавици?   bouquet

Пожелавам ви мноооогооо слънчев и усмихнат петък!!! Simple Smile
И аз като Деси, се разкрасявам с труд.   Blush С друго разкрасително не мога да се похваля, освен всекидневното, душ, лосион, кремче и лек грим.
Чакам с нетърпение да свърши работния ден.. че със сигурност имам огромна нужда от почивка и разкрасяване ...  Tired
Днес ми е много спящо. Но.. се налага да поработя!

Още един път от мен хубав ден! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт