Мързеливи красавици - 35

  • 52 006
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 120
Здравейте красавици, как сте?
Отчитам се набързо с покупки на антицелулитен гел на Билка (серума на Краутерхоф не ми допадна и дълго се чудих дали да взема гел на същата фирма или да опитам с нещо друго и реших да пробвам с Билка, понеже макар и българска марка от продуктите им за коса бях много доволна), арганово масло (за корените), масло от жожоба (за краищата), кокосово масло (за кожата),  крем Каро и два лака за нокти: и
Скрит текст:
Снимките са от интернет!
Днес ми е почивен ден, напазарувах, свърших си доста полезни неща, сега продължавам с разкрасяването по същество!

Слънчево настроение в този не толкова слънчев ден ви желая красавици!  Hug Hug

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Привет, момичета! Stop
В понеделник ММ се прибра от дългата(за мен) командировка. Тия дни сме по сбирки и купони, та рядко се включвам.
 Сега дойде време за епилатор и фитнес. После ще оправя маникюра. Ако остане време - малко плажче.

# 707
  • Мнения: 1 185
Привет! Не съм писала от мн мн време, едва ли някой ме помни, но ми е приятно когато имам време да ви чета! Ще се опитам да съм по-редовна в темата вече  smile3535
Боби, не мога да не отбележа че и аз мн харесах тази книга и след като я свърших продължавах да мисля за историята ...  Hug
кейти, траен ли е този лак, мн готин цвят  Heart Eyes
Аз днес съм с
Снимката е от нета   bouquet

# 708
  • Мнения: 120
Здравейте отново красавици!
Отчитам се с оправени и лакирани нокти (за първи път го ползвам, след известно време ще споделя колко и дали е траен), маска за  лице с крем Каро, крем Здраве на лицето, епилиране, оправени вежди, клякания - 55 на брой, 3 км ходене, торта, която не стана така както исках Sad и сега следва душ, антицелуитен гел, лек грим и навъъън  Hug
Приятна петъчна вечер прекрасни дами
Azira и твоят лак е много хубав! Може да ги разменим по някое време  Heart Eyes Hug

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 13 545
Добър вечер, момичета-кокичета  Hug
Отчитам се с вендузи, каро на лицето, антицелулитен гел, масло около очите и на ноктите ще сложа после.

((Keiti)), аз преди няколко години съм взимала на Билка и не останах очарована, но то тогава разчитах само на мазилата...

❤ Azira_smile ❤ , приветствам те с добре дошла, защото откакто аз пиша в темата, мисля че не съм те засичала  Hug

Отивам да пия бира, наздраве!

# 710
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Привет!!!!
Отбивам се за НАЗДРАВЕ!!!
Разкрасително - сложих топ-лак на ноктите....
След работа се разходих малко.... и май - това е....

Хубава вечер!  Heart Eyes

# 711
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Добро утро, красавици!!!!


При нас - утрото е слънчево, дано и денят е хубав....
Аз се приготвям за работа....

Днес мисля да си направя маска със хума на лицето, че са ми излезли пъпки.... сама съм виновна, пипах се с мръсни пръсти  Embarassed
Ще оправя и малко веждите, че ще излизаме довечера....
Не се справям и не обичам сама, но не знам дали ще успея да си запазя час на козметик....

Планирам смяна на лака - но утре - и оправяне на маникюр и педикюр, но може да го оставя за следващата седмица - ще почивам 3-4 дни....

Мисля следващата седмица малко да огранича храната, че хората отслабват за море, пък аз хапвам толкова сладко  Embarassed

С пожелание за един прекрасен и изпълнен с лекота летен ден!  Heart Eyes

# 712
  • София
  • Мнения: 5 507
Добро утро!
 Днес имах нагласата да си поспя до по-късно,ама се ококорих в 9.Сложих и аз кафето и сега си пийвам и наваксвам пропуснатото.Пристигна ми известие в пощата и отивам да си взема кремчето,после ще споделям допаднало ли ми е.
 Планувам сега да мацна една ментова маска на лицето,четкане,душ и излизам да се видя с приятелка.
 
* Боби * и аз не се справям с веждите,не мога и това си е.Ходя да ми ги скубят на две седмици.
Azira_smile,много интересен цвят си подбрала и добре дошла отново при нас!
(Keiti)) ,защо не ти допадна Краутерхоф-а?Питам защото съм му хвърлила око.
Мария,ти изпробва ли лазанята?
 Възползва ли се от намалението?
didishh ,а ти каква спирала и крем си си набелязала?

# 713
  • Мнения: 885
Добро утро!

Цели три дена съм постоянна в грижите за лицето.Почистване и крем.
Рекорд при мен Embarassed

Използвали ли сте тоника и хидратиращият крем на Нивеа "NIVEA MATTIFYING DAY CARE"?
И доволни ли бяхте,че аз имам чувството,че не ми действа добре.Вчера имах няколко ситни червени пъпчици и зачервени бузки,спукани капилярчета.Но тази сутрин почти всичко е изчезнало.
Но пък като се обтрия с тоника усещам нещо като леко парене.Дала съм си срок до понеделник,ако продължава ще видя да си взема нещо ново.
Аз ходя веднъж на 2 месеца да ми оформят веждите както трябва и след това си ги почиствам по това ,което е оформено.Не че не си ги изкривявам пак.В областта на грим и еднакво оформяне хич ме няма.Не мога да направя две еднакви неща. Laughing

Десиссслава ,какви са тези вендузи?
А  крем каро  за какво се използва и за какво е полезен?

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 13 545
Добър ден от мен. Сестра ми с малкия са ми на гости и нямам време за форума днес  Blush
Засега съм само мързелива  Laughing

mar4ela, ето ги вендузите, използвам ги за антицелулитен масаж
Скрит текст:

А крем каро го използвам като маска на лицето за почистване на черни точки и замърсявания. Ако се добави и сода става за избелване и по-сериозно почистване. Като се намажа стоя с него 10-15 минути и изплаквам с топла вода, след това може да се нанася хидратиращ крем, че леко изсушава кожата. За суха кожа не се препоръчва.

# 715
  • Мнения: 885
Десиссслава,благодаря ти! Hug

# 716
  • Мнения: 189
Здравейтеее, идвам да си представя извинителната бележка. Завърнах се от прованса, малко преждевременно, че моя ММ завари 4 железа и така си освети очите, че в 2 часа посред нощ тръгнахме да търсим спешни лекари в София, а бяхме на 400км. Веселба.
Виждам, че сте добре, поне повечето. МОренце за заслужилите а???
МИмка, хайде някоя по-светната да ми изясни тоя ботокс мога ли в домашни условия да си го наплескам и прочетох, че някаква маска после трябвало да се сложи.
Радвам се, че сте така тренирани и усмихнати.
Аз суши меко казано обожавам, и започнах и да си го приготвям у дома и експериментирам с всякакви риби, зеленчуци и меса. Страхотно е това за мен. А пък със студено бяло вино с лимон вътре е мммммммммм  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 717
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Здравейте
До сега четох по френски и сега се отдавам на заслужена почивка с едно фрапе. 
Разкрасително - продължава да ме мързи. Но от утре подновявам тренировките, мисля да направя маската за коса на Деси, да оправя маникюр а.  Утре ще пиша докъде съм я свършила. Днес ще лунувам. 
Бабълче взех си крема за хидратация от синята серия на Кларинс.  Любим ми е. Преди имах за много суха кожа, но сега си взех за нормална към суха. Спирала - разбрах, че ще получа като закъснял подарък от една приятелка за РД и не си взех. Докато си разглеждах, ММ ми беше избрал и един парфюм и едно червило/гланц много нежно коралово,  че все нямам навик да слагам червило, ама сега ще си го нося де Blush та това си на пазарувах
приятен след обядна всички
Много нови момичета има. Това е супер  Heart Eyes

# 718
  • София
  • Мнения: 5 507
 И аз направих една обиколка на Сердика центъра,взех си рокля и още се чудя харесва ли ми  Laughing Пуснах я в съседната тема,ще я пусна и в групичката ни във фейса и ще чакам да изкажете мнение,бива ли я или не,че аз съм много на кантар  Laughing
 didishh ,много хубава серия,аз съм супер доволна от маската.
 Аз си харесах нов парфюм и може би това ще е лятната ми парфюмна любов.Талонът за намаление дали важи и за парфюми,някой знае ли?

Взех си преди малко кремчето от пощата,поне едно знам,цвета със сигурност съм го нацелила,утре ще споделя дали и хидратира.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 13 545
Момичета честито за покупките,  въобще никоя мирно не стои, аз днес май разкрасително ще сложа само маска на лицето, масло на ноктите и около очите, крем на краката и антицелулитния гел. Да ви питам вие на морето мъкнете ли си антицелулитните мазила, чудя се дали да взимам гела с мен  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт