Мързеливи красавици - 35

  • 52 004
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 373
Привет и от мен  Grinning
Днес съм абсолютно по темата, цял ден се подпирам, само малко подредих вкъщи и пуснах една пералня. Взех душ и се обмазах, планирам само още да отида на пазар и след това пак на дивана. Децата са при баба си и нямам никакво намерение да пипна каквото и да било  Laughing
Бабълче, изказах се за роклята  Wink
Веждите ги оправям много рядко вече, ходя си на козметик. Не се научих и аз как става тая работа  Blush
Деси, на морето вече почти нищо не мъкна, едва ми остава време да се изкъпя и да си сложа крем. Преди носех сума багаж и повечето неща оставаха недокоснати, сега се дисциплинирах  Laughing
esi_jo, много неприятна тази случка с мъжа ти ... Дано не се повтаря  Peace
Мисля да пийна едно кафенце, че ми се гледа мача  Simple Smile

# 721
  • русе
  • Мнения: 1 317
здравейте,пробвах карлинг сайдер,е няма по-газирано и по -кисело нещо,бляк  Twisted Evil #Cussing out
сега ми е гадно ,
Иначе днес се епилирах,от сутринта шътам ,около печката-правих мекици  и пиле с картофки.
мисля от утре да се стегна и да започна клековете и лицевите опори ,че по-следващата седмица сме на море Peace Hug
това е от мен ,лека и спокойна вечер,хубавелки! Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 144
Добър вечер Красавици! Simple Smile
Честито на всички за новите придобивки!  Hug
Еси, бързо възстановяване на ММ, дано не е сериозно, че това си е опасно.. Sad
Аз разкрасително съм на душ, слънцезащитна маска за коса на лакме   Heart Eyes, лосион и крем.
Ще изчезвам за няколко дни... И може би няма да имам нет.... Ще ми липсвате... Но дано всичко да е наред и живот и здраве пак ще се завърна...  Hug
Пожелавам Ви приятна вечер.. хубава неделя.. и ако има тръгнали към морето приятно и слънчево изкарване!   bouquet

# 723

Общи условия

Активация на акаунт