Априлче лакомо се храни, расте на ръст и килограми!

  • 27 568
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 606

Да, хормонално е акнето, но се притеснявам да не би да не е акне при нас. А дерматит. За два дни беше почти отшумяло, днес отново е пламнал... и с червени петна оп главата. Хич не ми се иска в дерматологични кабинети да го разнасям...

# 46
  • Мнения: 150
Относно морето , да се похваля - цяло лято ще сме там. Нашият тати замина да работи и ние с бебка до края на месеца отиваме при него.Голям кеф ще ни е , и без това вече откачам като сме разделени , а и на Краси ще и се отрази добре морския въздух Simple Smile
Между другото търся си педиатър в Несебър , ако има някоя мама ? Или евентуално в Бургас ?
като дойдеш в района питай пак и ще ти дам номера на нашата педиатърка в слънчев бряг

# 47
  • Мнения: 237
Nia_Nia_Nia и моето дете беше така може би месец,по главата ,по лицето,гърдите и от зад на гърба.Ту минаваше ,ту пламваше пак,искаха да ме пратят на кожен но аз не отидох точно поради тази причина.Вече е напълно изчистена.Може и повече от месец да е било,вече не помня точно,но заради това не давах да и бият ваксина

# 48
  • Мнения: 606
Поуспокоихте ме малко. Обривът е много плътен, нали така? Ситни пъпчици като с водичка на върха. Не тук-там, а една до друга? Мислех вече с преварена вода да го къпя, сменихме козметики... Нощем се пробужда с ръчички по лицето и ушите, драска се, явно го дразни доста. Дано скоро отшуми, няма да прибързвам с кожните лекари.
Ние онзи ден направихме противохепатитната. Мисля, че няма връзка. Благодаря ви, момичета.   bouquet
Разкажете за морето. Не е ли рано за бебчетата? Дори под чадър, слънцето  е доста жарко и не знам.. нямам опит, споделете  Hug

# 49
  • Мнения: 237
да,точно такъв е обрива,аз не ползвах козметика,3-4 пъти намазах с GinGira (хомеопатия) и се поизсушиха и изчезнаха леко,но си минаха от само себе си

# 50
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Миналата година на Силистар ползваме страхотна шатра:



Не си представям бебето да се излага на слънце изобщо, това лято вероятно ще ходим само с баткото Simple Smile Ще видим, има време Simple Smile

Мислим да е в бунгало на къмпинг в Гърция, в гора ...

# 51
  • Мнения: 150
уха Гърция ММ този сезон ще работи по 12 часа без почивка и никъде няма да ме заведе Sad ама и то пък съм си на морето може есента да ми се усмихне и  на мен късмета за една планина хм.... аз смятам да ходя на плаж или рано сутрин за една баня или късно следобяд не за слънчеви бани а само малко да се плацикам из водата абсурд да изкарам мишока на слънце. Ползвах досега количка babystile lux обаче днес вече реших и поръчах едно lorelli monza 3 след дълго колебание дали да е тя или абц кобра. Кобрата много ми хареса обаче коша за новородено е мн мъничък като го гледах в аико

# 52
  • Мнения: 606
Шатра е друго нещо. Защото лъчите изпичат и през чадър. Аз не мисля да прибързвам с морето и бебето тази година. Вероятно на вилата в планината ще отидем, но към края на лятото.

# 53
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Определено, никога не съм изкарвала цял ден на плажа, както с шатра  Peace Но с бебе е само за рано сутрин и късно следобед  Crazy

# 54
  • София
  • Мнения: 120
И ние мислим вече за почивка и засега плануваме да отидем 2 седмици презз август. Малката ще е на 4 месеца и примерно ще ходим от 8-9 до към 11,00 ч. на плаж илли вечер след17-18 ч. Но си мисля че смяната на въздуха ..море...  планина деъства много добре на малките човечета и закалява. А и аз имам нужда малко да разнообразя на принципа,че и аз съм човек.   Whistling

# 55
  • Мнения: 10
Мога ли да Ви попитам как се обличате, ние утре правим 40 дена, но ме е страх да я съблека  по къс ръкав, а виждам, че и е доста топло.

Имам и още един въпрос, знаете ли кога може да се прехвърли най-рано майчинството и да се започне работа?

Относно пъпчиците, за които пишете ние също имаме някакъв обрив, но не са пъпчици с връх а прилича по скоро на някакви лишейчета, защото са много сухи, намират се по челцето, мисля да я водя при педиатърката. Една позната ми казва да купя крем здраве за бебе и да я мажа, но ме е страх на сама глава да предприемам каквото и да било.

Благодаря Ви предварително, много сте ми полезни, страхотни сте!

# 56
  • София
  • Мнения: 864
Ехааа,колко много сте изписали в новата темичка.
Благодаря на Алена!
Хубав ден ви желая момичета.Излизайте нвън докато не е завалял пак порой като вчера / това за София:)/

# 57
  • Мнения: 150
Няма нищо лошо да я заведеш на лекар въпреки че крема ако е нещо по сериозно просто няма да помогне. Предполагам я мажеш да не и е суха кожичката. За късия ръкав ние сме на 51 дни и вчера в къщи го бях съблякла но и на мен ми се струва рано особено за навън. Може би някое по тънко боди с дълъг ръкав и нещо долно + чорапки ще ти свърши работа. Аз вечер го оставям да спи само по боди с дълъг ръкав и чорапки обаче той си е при мен и към 4-5 като сменям памперса слагам най тънките ританки които има защото тогава става по хладно.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 320
radostd14, мисля, че трябва да минат 6м. минимум, ако не се лъжа
Аз го съблякох вече по къс ръкав и без ританки ... мислях , че е рано, но след като една нощ беше целия "подгизнал" в пот и от тогава не ... ставам .. пипам му ръцете и крачетата за всеки случай често и така... Да се похваля... вчера брат ми имаше бал и ММ гледа малкия следобяда... едно разнообразие, което пожелавам на всяка от вас ... определено се поразтоварих и разнообразих Simple Smile Бях забравила какво е да говориш с голям човек последния месец ...
С нетърпение чакам неделята .. ще правим погачата ... Първия му първи юни и ще получи много подаръци и света ще го види Simple Smile А иначе юли сигурно ще ходим на почивка, но сигурно на планина... ако е много топло предпочитам басейнчетата в планината Simple Smile
И много слънчеви разходки   bouquet

# 59
  • Мнения: 154
И аз още не го събличам по къс ръкав, но и той е по-спокоен като е добре затоплен. Иначе нямам търпение за летните дрешки - купила съм няколко много фотогенични Mr. Green

Вчера бяхме на консултация за 2-рия месец, за 2 седмици е качил 650 гр. и е пораснал още 2 см Shocked
Батко му качваше близко до долната граница и сега съм много приятно изненадана:) Пак отложихме ваксината, защото има сополи...

Общи условия

Активация на акаунт