Ползвате ли бънджи мами?

  • 3 031
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 245
Мамета вчера взехме бънджи и малката много му се кефи.ПРитеснява ме факта,че е от това евтиното на Вип Бейби и се страхувам да я оставям сама без да я придържам. Rolling EyesДо колко килограма може да го ползваме/в упътването не е упоменато/? newsm78 И няма ли да се струши тая мижава "видийка", с която се укачва или пък да падне касата на вратата? ooooh! ooooh! newsm78

# 16
  • Мнения: 8 505
Доста се чудих,но в крайна сметка-не.

# 17
  • Мнения: 1 427
Не,минахме без него!

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не съм ползвала бънджи, защото докато се усетя да купя, се оказа, че Виктория порастнала и подминала килограмите, които са дадени за въпросното бънджи. Така че, това удоволствие ни се размина.
И на нас ни се размина Wink.

# 19
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
сложих я в бънджито някъде около 5-6 месец,много се радваше в него,но откакто взехме проходилката,не го иска.

# 20
  • Мнения: 2 768
Ползвахме около 3-4 месеца, голямо забавление беше, смееше се със глас. jumpuu След това започна да прави опити да пълзи и го забрави. Но точно този период, когато иска да скача и седи права премина на Бънджо (или както баба и казваше на Гънджо hahaha) Наистина доста се измаряше, със часове се хоцкаше на него, но не мисля, че има нещо обепокоително в това (аз дори го търсих като ефект Blush). Проходилката я пропуснахме.

# 21
# 22
  • Мнения: 145
Добре момичетавашите доктори не са ли против, някоиотричат проходилките, другибънджито....аз също ползвам, но не прекалявам.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Добре момичетавашите доктори не са ли против, някоиотричат проходилките, другибънджито....аз също ползвам, но не прекалявам.
Както сама казваш- някои отричат едно, други- друго...
На проходилката и бънджито е от 6-7 месечна. Но никога не е седяла с часове в тях. Омръзва й бързо. И редуваме двете с пода и спалнята  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 768
Миличка, колкото доктори - толкова мнения! За Бънджито съм чела, че укрепва мускулите на крачетата. Ама сигурно има такива, които го отричат.
Яко скача детето, след това пропълзя и проходи съвсем нормално - това мога да ти кажа от личен опит. Дали е вредно или не   33uu

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 10:17 от eta

# 25
  • Мнения: 145
Значи да не се притеснявам, защото съм решила опредлено да не ползвам проходилка, дано не ме принуди друго малката де, но в бънджито се чувства екстра спи много добре от умората. А защо си мислех че едното е прелюдия към другото.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Значи да не се притеснявам, защото съм решила опредлено да не ползвам проходилка, дано не ме принуди друго малката де, но в бънджито се чувства екстра спи много добре от умората. А защо си мислех че едното е прелюдия към другото.
Кое на какво е прелюдия?
Първо започнахме с проходилката, бънджито го взехме малко по- късно

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 10:29 от dimana78

# 27
  • Мнения: 145
наистина ли.......лелеееее ами аз още не съм я слагала в проходилка, но бънджито го вкарахме в употреба на 6месеца иполовина.

# 28
  • Мнения: 2 609
Ползвахме и още го ползваме даже, от време на време.Много му се радва.

# 29
  • Мнения: 145
и при нас са едни викове.........лелеее и така се превъзбужда

Общи условия

Активация на акаунт