Всякакви въпроси относно съдомиялните - 15

  • 73 543
  • 896
  •   1
Отговори
# 870
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
аз търся майстор за ремонт на миялната Praynig

# 871
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Има ли отделна тема за обсъждане на различните марки и модели миялни или да се връщам да чета тази отначало? Нашата нещо май сдава багажа и ми се иска да се ориентирам предварително към моя марка да се насоча, ако се наложи да купуваме нова.


Тази е. Има отделна за препаратите.

# 872
  • София
  • Мнения: 2 141
Meggysan, благодаря! Тази за препаратите си я следя отдавна. Grinning

# 873
  • SF
  • Мнения: 21 226
Споделяте ли я тук?

# 874
# 875
  • SF
  • Мнения: 21 226
Мерсиии!!!

# 876
  • Мнения: 155
Та да се похваля миналата седмица ви питах за препоръки, чудих се чудих и най-накрая се спрях на Бош не най скъпата среден вариант цена. Снощи я пробвах и съм страшно доволана. Благодаря на тези който изказаха мнение миналата седмица.

# 877
  • Мнения: 19 485
Та да се похваля миналата седмица ви питах за препоръки, чудих се чудих и най-накрая се спрях на Бош не най скъпата среден вариант цена. Снощи я пробвах и съм страшно доволана. Благодаря на тези който изказаха мнение миналата седмица.
Честита да ти е, със здраве да я ползваш дълги години безаварийно! Може ли линк, че и аз следя тенденциите /моята вече е на преклонна възраст/.

# 878
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пускам преди малко миялната и от другата стая чувам странно бучене,не е обикновения лек шум... свети някакво копче АUTO,чува се само как пълни вода и как изтича обратно,спрях,отворих я,пълна е с вода,но не са изобщо измити съдовете,водата е студена...какво може да и е Thinking

много повреди  Mr. Green
Струва ми се, че се замоизточва, след задействан датчик от преливане.
Има теч, демек.
За сервиз е.

# 879
  • Мнения: 155
Та да се похваля миналата седмица ви питах за препоръки, чудих се чудих и най-накрая се спрях на Бош не най скъпата среден вариант цена. Снощи я пробвах и съм страшно доволана. Благодаря на тези който изказаха мнение миналата седмица.
Честита да ти е, със здраве да я ползваш дълги години безаварийно! Може ли линк, че и аз следя тенденциите /моята вече е на преклонна възраст/.
Благодаря ето тази е http://www.bosch-home.bg/продукти/миене-на-съдове/свободностоящи-съдомиялни/SMS53L12EU.html

# 880
  • Мнения: 5 951
Здравейте!
Днес ще купуваме миялна и принципно сме решили да е това Беко за пълно вграждане, тъй като имаме заложен шкаф за миялна в кухнята (сега ни я монтират).
Това, което ме притеснява обаче, е, че няма никаква видимост от типа на дисплей при този вид вграждане и се чудя дали няма да е по-удобно да вземем свободностояща и да я сложим на мястото на въпросния шкаф  newsm78 Няма да е красиво като вградената, но поне ще се вижда  Rolling Eyes Предполагам има индикатор за оставащо време, или не? Вие какво бихте избрали, ако имате и двете опции?

# 881
  • София
  • Мнения: 44 120
Повечето си имат индикатор за оставащо време.
Аз лично бих си взела свободно стояща, но пък и по принцип не обичам много вградени уреди.

# 882
  • Мнения: 19 485
Здравейте!
Днес ще купуваме миялна и принципно сме решили да е това Беко за пълно вграждане, тъй като имаме заложен шкаф за миялна в кухнята (сега ни я монтират).
Това, което ме притеснява обаче, е, че няма никаква видимост от типа на дисплей при този вид вграждане и се чудя дали няма да е по-удобно да вземем свободностояща и да я сложим на мястото на въпросния шкаф  newsm78 Няма да е красиво като вградената, но поне ще се вижда  Rolling Eyes Предполагам има индикатор за оставащо време, или не? Вие какво бихте избрали, ако имате и двете опции?
Моята миялна е за пълно вграждане. Но като се наведеш се вижда кога е приключила програмата по светенето на едни лампи. Когато е в работен режим мига една, а когато е приключила светят две. Така се ориентирам. Има и модели, които проектират оставащото време с лъч на пода за по-добра ориентация, но те са по-скъпи. На мен вградените уреди са ми по-пригледни някак си и ги предпочитам. Само хладилникът ми не е вграден.

# 883
  • София
  • Мнения: 44 120
Може би зависи и от миялната, едни познати имат вградена и по нищо не се разбира колко време остава...

# 884
  • Мнения: 5 951
Благодаря ви, момичета   bouquet Аз точно за оставащото време имам колебания да е за пълно вграждане, че свикнах на пералнята да си гледам колко остава и ми е по-удобно така. Но ММ е категорично за вградена, така или иначе и шкафът така е проектиран  Rolling Eyes Чувала съм, че има и за "полувграждане" - това пък какво е? И ако все пак вземем свободностояща нали не е проблем да се пъхне под плот?

Общи условия

Активация на акаунт