Магията на изтока - тема 32

  • 34 383
  • 729
  •   1
Отговори
# 615
  • BG
  • Мнения: 4 493
Aaa,  не така мълчаливо , да ви пусна малко музика докато си мълчите да слушате Laughing

">#t=47[/video]

Шоши, забравям да ти кажа от два-три дена нещо за Зверчетата. Оказа се,  че на Донг Ун (западния тип) баща му е професор и ходиха в университета където преподава (това в предаването им става) и няма да ти казвам каква радост настана сред студентките в залата като се появиха.  Кики като видя баща му , понеже не е някой хубавец човека и вика " сигурно майка му е красива" hahahaПосле разбрах, че  майка му и тя е преподавател, абе зверче от класа излезе. Ако проявяваш интерес се отбий в темата им в спирита , има  и кратко видео от посещението в у-нито .

# 616
  • Toronto
  • Мнения: 696
Гостче, кои са тези? newsm78 В първия момент ги обърках със CNBlue. Специално тази песен е много близка по звучене. Даже са изтипосали същата апаратура отзад, каквато имат и CNBlue - Orange.

# 617
  • Мнения: 8 395
Телепатията в действие hahaha.

Новата песен на младежите, които Гостчето е пуснала - Say Yes - Get Out


И още нещо, което ми хареса Peace.

# 618
  • София
  • Мнения: 15 914
Телепатията в действие hahaha.

Новата песен на младежите, които Гостчето е пуснала - Say Yes - Get Out
Nа мен ми прилича на Block B NILLILI MAMBO

# 619
  • BG
  • Мнения: 4 493
Eто повече инфо за групата http://kpopselca.com/forum/korean-artists/official-say-yes-thread-t18412/

PP И аз днес за пръв път ги  чух, след като чух песента, която 2в1 е пуснала, и на мен ми  харесаха.

# 620
  • MJF
  • Мнения: 9 975
нощен гост, хвърли ме в  Thinking "кой беше "западния тип"". Мерси че уточняваш като за мене  Blush Hug. Отивам   search да го издиря и сложа ред сред зверовете.

Чух музиката. На мен пък от фронта последно ми хареса този клип  Listen Satisfied.

Мисля че ще издържа на изкушението и ще изчакам и превод на последния епизод на Антъни за да изгледам последните 2. Пак да кажа , макар и постфактум  Mr. Green, сценариста да внимава в картинката.

# 621
  • Мнения: 8 395
Бг субтитрите за Gunman in Joseon вече са в DMCA-removal-from-Google.


Шоши, твоят ъгъл
Скрит текст:
се събуди от комата и се събра с братчето си Wink.

# 622
  • BG
  • Мнения: 4 493
Шоши, ако трябва ще минем курс за опресняване, не бой се Laughing
Аз ще гледам Обкръжени сте 13 и wonderful days 32, голяма късметлийка учителката.

# 623
  • Мнения: 10 378
Въпрос за Хитрушата Flutter че място не си намирам Joy

Скрит текст:
Той фалирва ли или не?

# 624
  • Мнения: 8 395
Tuon, не, но стават други неща Mr. Green.

# 625
  • Мнения: 10 378
 newsm78 2в1 как успя с едно изречение да ми отговориш на въпросчето и още повече да ме заинтригуваш???
Не е честно,не е  hahaha

# 626
  • MJF
  • Мнения: 9 975
нощен гост, бях в Спирита. Все пак да уточня- "западния тип" е този русолявия със синята риза, високичък? Аман от стилисти, все ми се пречкат  Whistling.

Tuon, ама напредна бързо щом задаваш този въпрос  Laughing. Как са отбор "семейство Перковци"-дето досаждат на главните герои?  Laughing

2в1, ясно. Без ъгъла ми заглавието не може. Наближават заветното 20  Mr. Green.

# 627
  • BG
  • Мнения: 4 493
Шоши, правилно си се ориентирала Hug
Да помоля някой да ми разкаже накратко последните 10 минути от 13 еп. на Обкръжени сте, че го гледах онлайн и направо ми прескочи последната част от серията, пък не ми се тегли сега за толкова малко.

# 628
  • Мнения: 10 378
Шош,много ми хареса,чак се чудя на себе си.Пък и съм си в къщи, и уж само прехвърлям епизодите... Joy
Семейството ме дразни,майката добре,но двамата мъже са ми голяма досада.Родата на Главния също.  Crossing ArmsКолкото по-малко родители в корейските драми,толкова по-добре. Mr. Green

# 629
  • BG
  • Мнения: 4 493
Oправих се снощи с онлайн гледането и успях да видя последната част от еп. на Обкръжени сте, според мен
Скрит текст:
дъщерята на конгресмена има нещо общо с майката а Де Гу, може да са делели един мъж например

И понеже съм добричка и мисля за вас-

">#t=32[/video]

Общи условия

Активация на акаунт