Магията на изтока - тема 32

  • 34 384
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 15 914
Doctor stranger
Скрит текст:
цял 8 еп. събираха свои хора двата екипа и още не са ги събрали, д-р Парк не знам дали ще получи анестезиолог най -накрая. Поне взе Шарлатанката при себе  си след като гаджето и я отхвърли като негов помощник. Все така са ми неясни севернокорейците, за родината ли работят или за премиера. И той също си смени мнението и вече иска съперника на нашия да го оперира, а уж голям зор даваше да е д-р Парк. Да видим кой ще се справи успешно с операцията на бебетата, от превюто за 9 еп. нищо не ми стана ясно по въпроса.

Скрит текст:
Другия доктор май е детето на починалия,осиновено е било в Америка. Нали се е водело дело срещу бащата на нашия , затова се е съгласил да отиде в Северна Корея.Интересно ще ми бъде как ще реагират, като се разбере кой кой е.

# 76
  • BG
  • Мнения: 4 493
Да, Тайна, и аз искам да видя как ще реагират като се разбере кой е той всъщност.

# 77
  • Мнения: 8 395
Doctor Stranger
Скрит текст:
Делото е било заведено от бащата на нашето момче срещу болницата. За това го изпратиха в Северна Корея, за да спрат делото и да не пострада имиджа на болницата. Лекарската грешка е била на приятеля на професор Пак, който сега уж иска да помогне на Суки.

# 78
# 79
  • Мнения: 10 378
 newsm78
Не трябваше ли в края на май да дебютира групата на Джеки Чан ???JJCC или нещо си там newsm78

# 80
  • Мнения: 8 395
Tuon, объркала си се. Те дебютираха през март.




Честит празник. И на 100 да станем сме деца на родителите си Mr. Green.

# 81
# 82
  • Мнения: 10 378
Tuon, объркала си се. Те дебютираха през март.
Blush Все си мислех,че в края на май трябва да има нещо,ама толкова и помня ooooh!
Моя грешка Blush
Самонаказвам се с Хони Flutter
Скрит текст:


# 83
  • Мнения: 8 395
Golden Cross
Доста напечено стана.
Скрит текст:
Главната трябваше да направи много труден избор. Дали да бъде първо дъщеря или на първо място стои задължението й на прокурор. Как да постъпи, когато човекът, когото боготвори, на когото вярва и обича най-много на този свят се окаже безскрупулен убиец. Бащата, за който тя е най-ценното нещо на света и който винаги я е подкрепял и защитавал, започва да я лъже в опита си да скрие ужасните престъпления, които е направил и продължава да прави. Да разобличи ли баща си, да предаде ли семейството си и да понесе всички последствия от това или да се откаже от всичко, да измени на убежденията си и да загърби ценностите, които я водеха в професията й.


Edit: Шоши, в Hotel King се появи един симпатяга, който с теб навремето отбелязахме в 1-2 заглавия. Става въпрос за Jin Tae Hyun. Ролята му обаче май ще е епизодична, защото никъде не е отбелязан в основния каст.

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 18:46 от 2в1

# 84
  • MJF
  • Мнения: 9 977
честит ни празник  ura
Jin Tae Hyun толкоз рядко ни се мярка, че ще трябва да го видя в Hotel King.
В All About My Romance бе голяма скица  Joy, както и всички останали от екипа му.
Изгледах Антъни 9 и нямам забележки, върви завръзко-развръзката.  Crossing Arms ама даняма пак един епизод и другата седмица. Друго си е 2 епизода време с Антъни текущо  Naughty.

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 20:42 от Шошулчо

# 85
  • Мнения: 8 395
Антъни и аз го изгледах. Движим се с теб заедно Simple Smile. Не знам как ще е другата седмица. Имаше информация на някои места, че може пак да излъчат само една серия, но нищо не е потвърдено. В сряда ще разберем.


Jin Tae Hyun имам подозрения, че ще се окаже малкото момче, което беше като братче на И Донг Ук, когато бяха в Америка като деца.

# 86
  • Мнения: 8 395
Добро утро kaffeetrmker_2

Днес, на 2 юни, да си спомним за хората дали живота си, за да живеем ние по-добре  omm.


Новият мини-албум на U-KISS - MONO SCANDAL.

И клипът към една от песните




Ново мини и от  ZE:A - FIRST HOMME.

# 87
  • София
  • Мнения: 15 914
Позната, която не гледа корейско, споделила тази снимка.Стана ми смешно .

Скрит текст:

# 88
  • Мнения: 10 378
 hahaha

Юни е,а аз съм с боти и жилетка Crossing Arms

Една моя любимка Bae Doo за 1st Look
Скрит текст:


# 89
  • BG
  • Мнения: 4 493
Изгледах 9, 10 еп. на Big man, героят на Даниел Че хич не е за подценяване, абсолютен гадняр излезе, да видим как ще се справи с него Tъпчо, но никак няма да му е лесно.

Общи условия

Активация на акаунт