Магията на изтока - тема 32

  • 34 384
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 378
 Thinking Joo Sang Wook,хм,хм,хм много фенки,много нещо.
Това изтеглих Special Affairs Team TEN,ако ми хареса и сезон2 Grinning
Шош,на Хитрушата да дадеш шанс Peace

Какво за архива,а?Някой да не извади разни компромати Rolling Eyes Crazy

# 661
  • BG
  • Мнения: 4 493
Thinking Joo Sang Wook,хм,хм,хм много фенки,много нещо.

+1, даже наскоро  го гледах и в Good doctor

# 662
  • Мнения: 8 395
Моят първи "сблъсък" с Joo Sang Wook беше в Giant. От същата драма станах фен и на Lee Beom Soo и Jung Bo Suk. Страхотни роли направиха и двамата.
А Lee Min Jung си я харесах още в първият изгледан от мен азиатски сериал - БОФ. След това в You Smile и Midas си затвърдих добрите впечатления от нея, та и до днес си остава една от любимките ми.

# 663
  • Мнения: 16 176
Ми,интересно е в архива-все едно себе си чета и си се радвам Joy
"Ако не е с дръпнати очи хич не ми го хвалете"- това го открих с добавката "и дълги коси"  Wink  Laughing Заради тази забележка , по едно време ги подбирах драмите  с главни  все с дълги коси Rolling Eyes Е,светна ми ,че и с късите постришки са хубави. Heart Eyes
На мастерсът съм му затрила паралата и буксувам,тъй че Тупи ще се почерпя от напитката за Шош Hug
Без да ме замеряте Joo Sang Wook,за сега не съм му във фен клуба-само от картинки ,не ми е достатъчно за вдъхновение,ще го погледам как играе Wink

# 664
  • Мнения: 10 378
Тупи,виж как ни налазват Съкровището? #Shocked

# 665
  • MJF
  • Мнения: 9 977
В архива всичко има, вкл. компромати бол  hahaha. нощен гост и ти през архива,  да видим кога не сме обърнали внимание на приликата  Thinking Laughing.
Tuon, ясно, ще.
Мда, след Big провокирана погледнах You Smile.

# 666
  • BG
  • Мнения: 4 493
В архива всичко има, вкл. компромати бол  hahaha. нощен гост и ти през архива,  да видим кога не сме обърнали внимание на приликата  Thinking Laughing.
Tuon, ясно, ще.
Мда, след Big провокирана погледнах You Smile.

Aaa, в архив не ми се ходи, аз преди време бях там да проверя откога съм почнала да пиша, май от тема 2 беше, Tuon се сещам, че от тема 1, най-старо куче Laughing

# 667
  • Toronto
  • Мнения: 696
Тупи,виж как ни налазват Съкровището? #Shocked

Мани, мани, приготвила съм ей тука един топ бодлива тел!

# 668
  • Мнения: 10 378
Така е Тупи,трябва да го опазим Simple Smile
гост,аз само в края на тема 1 съм писала и не само аз,де.

# 669
  • BG
  • Мнения: 4 493
Така е Peace
За доктора, четох че е правен по новелата  Doctor from North Korea, в която доктора остава накрая
Скрит текст:
с д-р О

# 670
  • Мнения: 16 176
 Party
Ей,тук цяла сутрин си вотвам,кои ги знам кои не ooooh! Joy Пробвайте Wink и пишете Laughing
Joy

# 671
  • София
  • Мнения: 562
Joo Sang Wook и на мен ми е в харема, гледала съм го в няколко сериала, за пръв път го гледах в The Thorn Birds, ми хареса и в Giant, TEN, Feast of the Gods,  Good Doctor. Все още не съм започнала Хитрушата, чаках да приключи бг превода, но като ви чета, може и да го подкарам. Няма как да не го харесаш   този красавец  Two Hearts

Приключих с Can Love Become Money, като цяло сериала ми хареса, беше ми интересно да видя превъплъщението на главн[/img]ия от арогантен и егоистичен, как стана мил и разбиращ.И  най-важното, че краят беше хубав. Yun Jung Hoon се справи страхотно с ролята, много му пасна.

Нощен гост,  то нали и ние искахме нашето докторче на края
Скрит текст:
да се събере с д-р О, тя ми е голяма сладурка, бях си я хареса още от Dream High 2.Може би Дже Хи ще си се върне в Северна Корея.

Любимите ми шест момчета txtloves Two Hearts



Sause baus!, и аз си пуснах вота, много оспорвани кандидатите, повечето все любимци! Embarassed  

Последна редакция: сб, 28 юни 2014, 13:22 от freedoms

# 672
  • Мнения: 16 176
Тоз вот много шашав за мен-или никой не познавам  Embarassed или искам всичките да ги вотирам Rolling Eyes и защо дамите ми се сториха по -малко newsm78 Шашава работа,но се забавлявах Laughing

# 673
  • София
  • Мнения: 15 914
Гафченце.По-големи обувки.

Скрит текст:

# 674
  • BG
  • Мнения: 4 493
14 ep. на Обкръжени сте завърши с целувка, но не се заслужава да се види въобще, както и пред сме го отбелязвали, зависи най-вече от актрисата.

Общи условия

Активация на акаунт