Чакаме АВГУСТ размечтани, че тогава ще сме горди мами!

  • 22 711
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ели, мерси за новата тема! Hug

evinkaaa, добре дошла!  Party

Tasty0703, важното е, че сте я свалили, все ще намерите златар да я оправи! И ти благодаря, че ми напомни, малко трудно, но успях и аз да сваля моята. Hug

Elliee, много сладурски дрешки! Heart Eyes

xxxyyy, честито! Много да се обичате и да сте щастливи заедно!  bouquet

Тонове не са ми записвали до момента, но, честно казано, се съмнявам изобщо някой да ми ги записва до края на бременността. Предния път чак по време на раждането ми ги записаха. Rolling Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 2 901
Записвам се и аз в темата - само хубави емоции и новини да споделяме в нея.

# 33
  • Мнения: 143
Честита ни нова тема,мами!
Благодаря на eli70o0 за линка към предаването,доста полезна информация показана и нагледно за хора без опит като мен!
Да се похваля,че днес съвсем случайно чух реклама на Айко за 20% намаление на всички бебешки принадлежности и детски стаи,та и ние се възползвахме.Бяхме си харесали обзавеждане за детската стая и сега я поръчахме и платихме,пък и спестихме малко парички.
Промоцията важи до утре включително.
Днес на няколко пъти си усетих твърд корема,започна се и при мен. Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 00:16 от Arilche

# 34
  • Мнения: 2 653
Благодаря за новата темичка!

Честито, xxxyyy! Бъдете сплотено семейство!

За носенето на почерпка в болницата си мисля, че е най-подходящо нещо, което да могат да си занесат у дома или да оставят за друг ден- т.е. пакетирано. Защото лятото с торти и т.н. ги задължавате да си я хапнат на момента в противен случай трябва да я хвърлят. Аз нищо не съм носила предния път, само цветя мисля. При нас изписват с отваряне на бутилка шампанско и наздравица с лекарите, които са израждали бебето. Сега ще им занеса може би една кошница със сладки неща и подарък снимка на трите деца, че имат табла на които окачват родените там деца, че може би повече няма да се виждаме  Grinning

steli_3, не се шашкай толкова. Аз пък съм много оптимистично настроена относно отглеждането. Има всякакви родители, включително и такива, които и с 1 не могат да се оправят! Всичко е въпрос на организация. Със сигурност ще има един период на адаптация, но влезе ли всичко в релси после ще стане лесно. Аз имам само притеснения около кърменето и по-точно дали сама ще мога в първите дни след секциото да се оправям със синхронно кърмене. Все пак в началото се получават леки болки в операцията при засукване на бебето, как точно ще ги подхващам... Опитвам се да си проиграя разни ситуации мислено и как точно ще се случват нещата. Но съм сигурна, че ще се справим. С желание и упоритост всичко може да се постигне!

За тоновете- на мен ми правиха първия запис и на всеки две седмици ще има нов. Предполагам това е, защото съм с близнаци и имам от доста време болезнени контракции. Най-добре ще ви каже вашия лекар кога какво трябва да се случи.

Имате ли чувството, че всичко, което приемате отива в бебетата, а за вас нищо не остава? Чувствам се някак омаломощена. Не ям голямо количество, но наблягам на качеството на храната, не оставам гладна в никой случай. Обаче нямам сили за доста неща и има дни в които съвсем малко усилие ме изморява и трябва да дремна. Сякаш бебетата имат бум в развитието и ме изсмукват  Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 64
Честита темичка  Hug  bouquet
Благодаря ви за пожеланията  Hug
И аз днеска понакупих доста неща за малката Simple Smile Одеяла, пелени, хавлиики ( за първи път видях хавлия от вътрешната страна е с много тънка мекичка бархетна пеленка, вместо да слагаме пеленка тя направо си е такава. На Sevi Baby е хавлията ) разни козметични джунджурийки   Mr. Green термометър за стая, подплънки за зърна и разни такива. Обаче чаршафи за леглото не мога и не мога да си харесам!!!
За тоновете мисля че ще ги започнем от 16 юни, от тогава ми започват посещенията всяка седмица. Тогава би трябвало да съм 33седмица.
За усещането ниско долу, аз отдавна си я усещам и ниско ( и доста високо )малката. Явно зависи как е застанало бебето

# 36
  • София
  • Мнения: 2 164
Благодаря за новата тема! Нека бъде изпълнена само с позитивни емоции!

Честит празник на дечицата ни, да растат здрави и щастливи!

Моята госпожица ще празнува вкъщи. От два дни е с варицела.

Има ли и други нощни птици като мен - от два дни сън не ме лови нощно време.
Отделно имам проблем с подути черва и не мога нито да седна, нито да легна. Обръщането е мираж. Пих Еспумизан, не помага.

Хубавото е, че вече съм в отпуска и мога да се отдам по-пълноценно на бременността си, а е и крайно време да започна с пазара:).

Хубав и усмихнат ден ви желая въпреки мрачното време навън:)!

# 37
  • Мнения: 159
Добро утро момичета,Честит празник на дечицата ни, и на тези които още се чувстват деца.
Ставам и едно годно облачно-искам слънчице.
Ели има вероятност да излизам до Грант Мол-по късно към 13-14 часа,ако ще излизам ше ти пиша, или ще ти звънна имам ти телефона на лични-ако ти е удобно да се видим-че там правят щампи на тениски, да измисля нещо за моето момче.Аз не съм купувала нищо почти-две бодита и едно клинче-имаме кошара и ще ни подарят количка и ваничка,Имам дрешки,обиколници,чаршафи,хавлии от баткото.Така че затова съм спокойна-недай си боже родя по рано-един комплект за изписване и шише все ще купят.
Айде момичета-отивам да приготвям почерпка ,за колегите и за вкъщи, че утре остарявам.

# 38
  • Мнения: 110
Аз се сдобих от няколко дена с изтръпване на лявата ръка, и то само сутрин като се събуждам. Чудя се дали да увелича магнезия? Нямам мускулни крампи, само ръката изтръпва.

# 39
  • Мнения: 367
Честит празник на всички депица   bouquet

Какавида,на мен редовно ми се  случва да ми изтръпнае я ръка,я крак.Не знам дали е нормално

# 40
  • София
  • Мнения: 1 740
Добро утро момичета! Да ви е честит празника на децата и да са ви живи и здрави и да ви радват много.

Ние вчера също ходихме с ММ до Айко, но купих само протектор за матрак и повивалник от мекичките, че нали към леглото имам скрин за повиване, та за него. То няма и какво толкова да купувам, като гледам по списъка останаха някакви дреболии от който най-скъпа ще е козметиката май, но още се чудя на каква да се спра и дали всичко да е само една. Тоест всичко за бебето да е само една марка.

Иначе направих и една голяма поръчка от английски сайт за дрешки Simple Smile В действителност повечето неща ги поръчах 3-6 и 6-9 месеца, но да видим, а даже взех и някой 9-12. Малко ме притеснява да поръчвам 0-3 и мисля, че ако се наложи ще излезем и купим някой неща вече като се роди. Все пак купих комплект за изписване и ми дадоха доста дрешки, така че няма да е голо, като се върнем от болницата.

И аз много съм се зачудила за почерпка в болницата, на кого и кога! Хич не ме бива в тези неща.

Много мрачно Sad Искам слънце и да слагам летни дрехи.

# 41
  • Мнения: 345
Здравейте! Честит Празник на всички Дечица Hug Да са живи и здрави, и много щастливи! Усмихнат ден на всички Simple Smile

# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 929
Добро утро и от мен!
Честит празник на всички дечица, а и на бебоците!  Simple Smile
Хот Ели, същата съм и вече не знам как да си върна пак нощта и деня, а не да са обърнати. Вечер няма заспиване до 3-4, гледам сериали, а после спя до обяд. Станах преди 30 мин.
mama hrisi, добре, че се наспах, че да прочета Simple Smile Няколко дни беше много мрачно и не се разбрахме за среща, а днес вече е хубаво, но то как да знаем с това лудо време. Дано другата седмица вече е хубаво и да си направим една хубава разходка. Днес ще ходиш ли към Мола?
Astined, те английските дрешки са и малко по-големички, но всички отначало като ти подяряват ще са малки, а и докато захладнее да трябват повече дрешки вече бебоци ще са пораснали. Има много хубави неща. Аз вече няма да купувам от Бг, но за сега се спрях с дрехите, че ще трябва да поръчвам още един гардероб.  Laughing
За болницата нищо няма да нося. Достатъчно ще си плащам, а и те твърдо отказват. Ще купя нещо за докторката ми и мъжа й, защото реално те двамата ще ми правят операцията и със сигурност за тях ще има нещо по-специално. Акушерка няма да имам в този случай, така че ако случайно са започнали пак да приемат почерпки мъжо ще донесе нещо за отделението в деня на раждането.

# 43
  • Мнения: 469
Капарирах количка днес. Не купих кошчета за новородено, а портбебета. Остават ми чаршафчета, по още едно тъничко одеяло(плътни ще купувам като му дойде времето), козметика, корито и памперси. Как мислите две одеяла достатъчни ли са newsm78
За козметиката, на мен много ми допадна това. В сряда като ходих на училище за родители представиха марката, но както съм ви казвала, аз съм голям шаран и ако нещо ми се поднесе по правилния начин съм готова да го купя. Някой има ли впечатление от марката? Виждам, че отдавна я има на нашия пазар, но аз в сряда за пръв път ги чух.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Аз май като за начало ще взема на NIVEA , а при подсичане при всички положения ще е СУДОКРЕМ

Общи условия

Активация на акаунт