Чакаме АВГУСТ размечтани, че тогава ще сме горди мами!

  • 22 714
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Варна
  • Мнения: 4 930
Violina_23 ние сме на Жълтеш.
silver_f, мойто беше 1714гр преди 8дни(30+4г.с.) По ехографски мерки вече пореден преглед с 10дни напред, въпреки че стана по-късно от графика на лекарите. Аз спазвам диета за протеини и не знам дали на това се дължи или на обременеността в рода на мъжа ми да няма бебе под 4кг., а дали наистина ще е толкова колкото го мерят  newsm78
За мамите от Варна мога да препоръчам крем за подсичане. Доста мами тук ми го прехвалиха и то доста повече от така обичания Судокрем. В аптека 'Попова'(май така се казваше най-стара в града, на Севастопол до Тропса) правят кремове, от тези които се бъркат на място. Аз мисля да взема от там, но като се роди бебо, че нали тези правените не е хубаво да стоят дълго време.

# 737
  • Мнения: 1 073
Направо си е същия ако ме питаш. Просто единия е за македонския пазар, а другия за българския.

# 738
  • Мнения: 345
Да и аз така мисля че е спрян заради цената.. този на джеймисън е към 15-16 лв., но е по-слаб май така като гледам.

# 739
  • Мнения: 345

eli70o0 и аз много се съмнявам да е толкова колкото ги мерят, при много мои приятелки има разминавания. А за правените кремове да нямат много трайност, но можем да го пробваме Simple Smile

# 740
  • Мнения: 190
О, въобще не са същите. Лекарствата извън границите на БГ са съвсем различни. ОТ години ми носят парацетамоли от чужбина. За капки за колики ходихме до Гърция, ами те просто помагат.....

ПИК код не може да се променя!

# 741
  • Варна
  • Мнения: 4 930
НОВА ТЕМА на петък 13ти  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт