Чакаме АВГУСТ размечтани, че тогава ще сме горди мами!

  • 22 718
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 127
За коланите си взех от левчето за 6лв,същия само че син.
Къде е това левче? Аз нещо съм пропуснала Simple Smile

# 706
  • Мнения: 114
Благодаря ви момичета  Hug

Violina_23  аз за вашия край умирам много ми е приятна обстановката там особено Велико Търново. Но с мм не може да се разберем много исках да се преместим там а той" ДА бе из тия баири да ходя то колата едвам минава по уличките им" doh
 и си останахме в пропадналия Северозападнал край те хората се чудят как да се махнат, мм се чуди какво да направи та да остане  Crossing Arms

# 707
  • Мнения: 92
Така е и аз обожавам Велико Търново, прекрасно е Simple Smile А ти не се ядосвай, мъжка му работа Simple Smile Пак сега като ще идвате се наслаждавай и така Simple Smile

# 708
  • Варна
  • Мнения: 191
Да ви кажа и аз много много не издържам на жегите, вчера бях за 1 час навън, от 8 и 30 до 9 и 30 сутринта, и спирах на сянка да си почивам. После на климатик вкъщи. Не ми е толкова гадно заради самия плаж, мога да мина без него. Обаче ММ през лятото само чака да дойде събота и неделя и да отиде на плаж. А пък това са единствените дни, които можем да прекараме заедно и сега ще трябва освен цяла седмица и събота и неделя да си седя самичка по цял ден. Ама то малко остана, тъй че ще го преживея Simple Smile

Pelteshka и на мен лекарката ми каза преди пътуване или изобщо ден, в който се очаква някакво по-голямо натоварване да пия предварително но шпа и магнезий.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Гледам за Търново си говорите и а се размечтах  Heart Eyes От там съм и си го обожавам, но вече изобщо не ми се пътува. Иначе стават невероятни почивки. Нашите имат и вили в Еленския и Габровския балкан и като отида мога да не се връщам към Варна. Мисля догодина с дребчо да наваксам пропуска от това лято.
Pelteshka, направи една разходка и вместо мен Simple Smile за пътя те съветвам да си вземеш някоя друга декоративна възглавничка, защото колкото и да ти е удобна седалката в колата вече с тея тумбита е голямото наместване. Пий и магнезий и нош-па както вече са ти казали и спокойно. Важното е по време на пътя да ти е комфортно.
silver_f, това вече е голяма изненада ако се окаже, че сте мъж. Нали всички лекари бяха сигурни.
Тази сутрин докато чаках да приключи сутрешната гимнастика в 6ч  #Crazy и се сетих вчера какво забравих да пиша.  Laughing Някоя варненска мама беше питала за епидурална упойка-епидурална и спинална само в МД. В АГ и Окръжна само пълна и венозен аналгетик при естествено раждане до достигане на разкритие. Последното ми инфо е от раждане на позната на 02.06. в окръжна. Тя искаше епидурална, но в последния момент я сюрптизирали, че не предлагат и и пуснали венозно обезболяващо, докато дойде време за напъните.

# 710
  • Мнения: 345

eli70o0 аз съм ходила само при мойта лекарка и на първата фетална морфология при Ковачев и той ми каза, за да се повърди трябва още един преглед. А аз така и не отидох. Аз от самото начало си мисля, че ще е момче Simple Smile

# 711
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Дано тогава не си накупила много розови неща Simple Smile и количка поръча неутрален цвят. Аз съм на мнението, че всяка майка знае какво е бебето, но въпроса е да го разграничи от желанието и моментните състояния и емоции. Аз на ММ с теста как му казах, че ще има син през август  Laughing

# 712
  • Мнения: 92
eli70o0 Къде в Габровския балкан имате вила, питам, защото майка ми си живеят в балкана под почивен комплекс Люляците и е много хубаво и свежо там. Догодина живот и здраве ако идвате може да се видим с бебоците Simple Smile

# 713
  • Мнения: 345
Убедиха ме, че ще е момиче в началото и понакупихме розови неща, ама карай . Важното е да е живо и здраво. Ще видим какво ще кажат със сигурност Simple Smile Доста е голямо аз от това се притеснявам, ако показва вярно.. и върви напред. Твоя момък колко тежи?

# 714
  • Мнения: 114
Убедиха ме, че ще е момиче в началото и понакупихме розови неща, ама карай . Важното е да е живо и здраво. Ще видим какво ще кажат със сигурност Simple Smile Доста е голямо аз от това се притеснявам, ако показва вярно.. и върви напред. Твоя момък колко тежи?

Като се роди ще разбереш със сигурност  Laughing
Не си се  представям на твое място  Crazy на прага на 8 месец и да не знам какво е...........искрено ти съчувствам  Hug Laughing

# 715
  • Мнения: 186
Момичета, простете за нахлуването в темичката ви, може на някой да му е от полза  Peace Тику що си получих поръчка от Асда George/UK сайт/ , в която имам една пола за бременно мамче, която обаче е голяма за мен, копвам линк, номерът е 18 по англ.номерация, полата е от хубаво тежко трико, пада много хубаво, има и 2 джобчета, ако някой прояви интерес да ми драсне на лични, ще дам точни размери, хубав ден   bouquet

http://direct.asda.com/george/womens/skirts/maternity-maxi-skirt … 7,default,pd.html

# 716
  • Мнения: 438
Някой наясно ли е дали мога да си променя ПИК - а даден ми от НОИ?? Не видях такава опция в сайта.
И да попитам мамите с Хашимото - днес си пуснах поредните изследвания и се оказа, че и  Tsh i Ft4 са ми под долна граница (нали уж връзката м / у двата хормона е обратно пропорционална). Миналия месец бяха в норми, но на долна граница и намалихме дозата на лекарството,  заради постоянно сърцебиене. Та въпросът ми е тези ниски стойности пр облем ли са за бебо или всичко е за сметка състонието на майката?

# 717
  • Мнения: 1 073
Момичета като се заговорихте сега за пола на бебето на silver_f се сетих, че май в началото имаше едно майче, което не искаше да знае пола.  Помните ли кой беше това, че ми е интересно дали още е така? Simple Smile

# 718
  • Мнения: 92
kremolin За ПИК кода мисля, че няма опция да се променя, той е уникален и даден от НОИ не може да се сменя. Така знам аз Simple Smile
За TSH i Ft4 при мен падат и двете, но са ми в норма и въпреки това знам, че ниските стойности, регулирани с хормон, не са проблем за плода, дори и за майката. Така ми обясниха, защото моето последно показа, че TSH е 0,85 при долна 0,47, а започнах да го регулирам от октомври, когато беше 4,96 при горна 5,01 с доза 0,25 мг л-тироксин и през декември минах на 0,50 мг и така до сега.
Май много те оплетох в обяснения, но кратко и ясно мисля, че не е проблем.

# 719
  • Мнения: 345
Някой знае ли къде мога да намеря вигантол ( вит. Д3) Пак е спрян явно и в никоя аптека го няма във Варна?

Общи условия

Активация на акаунт