След края на Çalıkuşu с Бурак и Фахрие, актьорите преди и сега - *Тема 19*

  • 39 474
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 781
Довечера ще връчват награди в Турция. Не знам дали ще бъдат там Бу и Фахрие.
  newsm17

# 721
  • Мнения: 18 785
те имат ли някаква номинация  newsm78

# 722
  • Мнения: 5 781
Хм, нямат сигурно. Но може да им праснат една  Embarassed

Може да се появят прегърнати- ще падна  Joy Joy
Може и да не се появят Joy bowuu

 newsm78 А само номинираните ли присъстват или може всеки да е поканен Thinking newsm78

# 723
  • Мнения: 18 785
предполагам,че всички актьори,режисьори и т.н са поканени.. Дори и да нямат номинация поне могат да уважат колегите си като идат  Peace

# 724
  • Мнения: 14 512



    Wink Wink Wink
Ако изядат всички сливи  Laughing  довечера ще ги наградят Laughing Laughing

# 725
# 726
  • Враца
  • Мнения: 6 672
предполагам,че всички актьори,режисьори и т.н са поканени.. Дори и да нямат номинация поне могат да уважат колегите си като идат  Peace

Фахрие нали е на почивка в Анталия - дали би я прекъснала, ако нямат номинации  Thinking Thinking




Момичета,  Hug да пускам ли нова тема? Имам предвид, че "Чучулигата" няма да има нов сезон, стана ясно окончателно, а вече се говори за нов сериал на Бурак, надявам се, скоро и на Фахрие, така че... не знам, вие кажете. Hug

Снежи, ако няма проблем, защото сериалът е свършил (не съм много запозната може или не - знам само една тема, която продължи до новия проект на артиста) пускай, ние от време на време ще си пишем и слагаме новинки за Бурак, Фахрие и евентуално някой друг от сериала - пък ако дойдат нови проекти - не знам   Laughing Laughing Laughing

# 727
  • Мнения: 14 512


  Ако партньорка на Бу е Мерве....... Crazy Crazy Crazy аз съм  до тук!

Ако имат общ проект Бу и Фахрие  или нещо в личен план ще пиша , ако има нова тема.

Така , че  Снеже  Heart Eyes Heart Eyes както прецениш.









От тук нататък Бу може и  зад доминото да стои Flutter






Последна редакция: нд, 22 юни 2014, 20:49 от sebilMM

# 728
  • Мнения: 5 781
Не вярвам отново с Мерве да играе. Толкова хубави момичета има. Не ми се вярва да се повтаря.

Аз гледам Пеперудата- не са се появили все още..

# 729
  • Мнения: 3 477
Лили, на тези награждавания обикновено присъстват наградените, даже и не всички номинирани.

# 730
  • Враца
  • Мнения: 6 672

  Ако партньорка на Бу е Мерве....... Crazy Crazy Crazy



Нещо не я харесвам тази Мерве - изглежда ми много особено. За играта и нямам мнение - гледала съм я само малко в Кузей-Гюней, но ... (може би е свързано с външното нехаресване).
Но не ние решаваме с кого ще играе Бурак (може би днешния негов туит беше точно по този повод, защото веднага са го нападнали заради Мерве)


Лили, къде гледаш награждаването - дай моля линк  Praynig Praynig

# 731
  • Мнения: 5 781
канал Д

http://www.webtentvizle.com/2013/08/kanal-d-canl-izle.html

Мерве от "Малки тайни" ми харесва, но сега е отслабнала толкова много, че изобщо не ми харесва. Извинявам се на момичетата, които я харесват   bouquet  bouquet

# 732
  • Мнения: 8 630
След дълга борба с форума, успях да пусна новата тема. Shocked ooooh! Не е такава, каквато ми се искаше, но това е положението.  Peace Мамата явно още не се е справила с новата си визия. Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=787687.0;topicrefid=19

Докладвам: при жените спечели Серенай Саръкая, при мъжете - Халит Ергенч.  Wink За сериал не са обявили още, май. Пя Кенан Доулу с някаква си изрусена. Много хубав глас има Кенан, за първи път го слушам, ама много ми хареса.

# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт