Обилна менструация

  • 7 669
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Eстествено, че анемията е от кръвозагубата!

И майка ми имаше такава...едвам стигаше 78-80 хемоглобин. От както я помня, все желязо пие...от него пък я боли стомах (а тя има и болна жлъчка) и става един гаден затворен кръг Close.

Но тя имаше миома=4м. бременност и от там много кървеше...затова те й попитах Мамо Веси, дали си гледана. Ама щом при теб не е това, не спирай да търсиш и да се интересуваш от причините за обилното ти кървене. Нормално не би трябвало чак толкоз да къвриш.

Иначе и при мен има разлика в М. преди да забременея и след 2-те ми раждания...но все пак 3/4 си ми я същия.

Успех и час по-скоро да си намериш решение на проблема  Peace


П.П: PolarFox - би ли оправила цитатите, защото това в скобите НЕ Е мое твърдение Wink
10х  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 639
Чета ,че споменавате анемия и понеже аз имам също да ви кажа ,че не е само желязодефицитната ....моята е таласемия минор и се регулира единствено с фалиява киселина форте .
 Ако пия желязо нямам да си вдигна хемоглабина ......
Mama Vessi , ако имаш анемия няма да имаш обилна менструация взаимноизключващи са  Simple Smile ...... Но нямам рещение на проблема ти , щом всичко ти е наред .....може би просто хормони след раждане ...... Thinking

Шани, моята майка също цял живот е на желязо , но ефефкта е като при твоята майка с раздразнен корем  Sad ......и то само защото нейната анемия е таласемия като моята , но по нейно време не е имало кой да я установи ........т.е само фолиева има резултат. Сега пием заедно фолиева и сме добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт