Перилни препарати и омекотители - 22

  • 57 474
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 207
Всички течни е може да се слагат в мерителна чашка и после - в барабана. Но ако пералнята ти има приставка за течен и ти е по-удобно да го изсипваш там, не е проблем, защото тези приставки са направени така, че гъстата течност да се разтвори правилно и да не направи мацаница в отделението.

# 721
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз нямам отделение за течен. Имам няколко чашки, а на новият концентриран SKIP са много симпатични мънички и гумени  Laughing

# 722
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Аз не съм доволна от моята приставка за течни прахове. След пране все оставаше от препарата и затова я махнах и си действам направо с чашката в пералнята. Пък и като се замисля, ако този препарат ми остава в приставката, при положение, че там струята на водата влиза под налягане, какво ли ще остане по тръбите по-надолу, където налягането вече намалява.  newsm78

# 723
  • Мнения: 5 207
Аз нямам отделение за течен. Имам няколко чашки, а на новият концентриран SKIP са много симпатични мънички и гумени  Laughing
Е, това е абсолютно гениално въведение от Юниливър. Изключително съм доволна от тези гумени чашки, защото не вдигат шум, че много мразя нещо да ми трака ритмично.  Mr. Green Но са много малки и не стават за обикновените течни (да, въпреки написаното по-рано и аз от време на време ползвам течен за цветно).

# 724
  • Мнения: 998
Аз за тези чашки писах още края на миналата година. Нищо не трака в пералнята, даже я суших няколко пъти по погрешка  Mr. Green Е, малко се пораздърпа след сушенето, но сега затова си взех новия скип от Гърция, където са въвели същите туби  Mr. Green

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Дами, тази тема не успях да я проследя и се извинявам за въпроса, че най-вероятно е питано, ама магазинския Персил в момента бива ли? Върти ми се като спомен, че последно четох ласкави мнения за него (за цветно пране по-конкретно ми трябва, че не ми се поръчва пак от Англия само за един препарат) Rolling Eyes, но може и да се бъркам. Че е на добра цена в Била сега и умувам дали да метна един или да си взимам пак Ариел от английско Thinking

# 726
  • Мнения: 5 207
Да, бива го, разбира се. Ако търпиш миризмата на лавандула, вземи си варианта с лавандула:
Скрит текст:
Много траен и хубав. Стандартният на мен лично ми мирише много неприятно на гнили треви и плодове, но този е добре.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 939
Аз последно  си взех една голяма торба прах Персил за цветно - много доволна останах и от изпиране и от аромат  Peace. От този за бяло също бях много доволна, но нали ме снабдиха с Ариел карам с него.
И течните ми харесват като миризма, но като че прахта по-добре изпира и май все такива си купувам.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Благодаря ви много smile3525

# 729
  • Мнения: X
Момичета, хайде да се пренасяме в НОВАТА ТЕМА welcome Нека прочетем първия пост и да не предъвкваме едни и същи теми като например къде и защо се слага течния препарат, или как се прави профилактика... Praynig Peace

# 730
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, хайде да се пренасяме в НОВАТА ТЕМА welcome Нека прочетем първия пост и да не предъвкваме едни и същи теми като например къде и защо се слага течния препарат, или как се прави профилактика... Praynig Peace

Ееее стига де! Форумът по дифолт съществува, за да помагат едни хора на други хора. На който му е скучно и досадно - да не отговаря, а може и изобщо да не чете.

Общи условия

Активация на акаунт