Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 24

  • 49 892
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 214
Може би ще повторя питане, за което предварително се извинявам.
На кока кола игрите 2 ли са? Едната е с награди под капачките, а другата каква е? Свързани ли са? Изпуснах края на предната тема, пак се извинявам, ако е споменавано
Иначе термос и аз чакам и пъзели от Барни, които кой знае кога ще дойдат
другата е под етикета, има линк и код за регистрация  Peace всеки код носи 100 точки, с точките може да си купиш виртуален билет за томбола, цените са различни, сега май има за колело 500 точки или 5 коли  Mr. Green

# 46
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Благодаря много   bouquet

# 47
  • Мнения: 1 355
Здравейте, и аз най -накрая да спечеля, играх на лепилото Локтай. Попитах продавачката дали мога да посоча кое лепило да ми откъсне от кората и тя се съгласи. Огледах ги добре и взех две. На едно имаше код и го регистрирах. Спечелих капсули  за пране на Персил. А другия стикер беше залепен на криво и затова се подведох да го взема.
Какво се гледа дали печели?

# 48
  • Мнения: 1 981
Печелившите от бензиностанции ЕКО /за избор на лого/:
http://www.vesti.bg/obadi-se-kato-stignesh/eko-novini/pechelivsh … ancii-eko-6013820

Чакам термос и пъзел на Барни, който може и да не получа, ако този път са решили да взимат кодовете - изхвърлила съм го  Confused

# 49
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 214
да се оплача, отидох в Била за тениска (спечелена с капачка) и се оказа, че тям не раздават ooooh!
а сега къде да търся
другата лоша новина за мен е, че като реших да си купя билет (от sparx игарта) се оказа, че трябва да паза етикетите, е познайте дали ги паза ooooh!
вероятно ще се размина с тениската от там  Tired

# 50
  • Мнения: 175
Не искат етикетите от Колата

# 51
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 214
Не искат етикетите от Колата
супер  Hug
можеби само за колелото искат - сега четох условията и не се престраших да заявя билет, защото реално пазя само кода от днес
а коя фирма носи тениските? благодаря   bouquet

# 52
  • Мнения: 175
Ин-тайм

# 53
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 214
мерси  bouquet

# 54
  • Мнения: 375
Звънях на кариера за термоса от милка,каза че още не е разнасяла, кой знае кога ще дойде

# 55
  • Мнения: 1 025
ЗДРАВЕЙТЕ много късмет в новата тема
аз искам да попитам в играта на барни от половин час съм въвела кода и нещо заби не мога да разбера .............само при мен ли е така
аз чакам термос от бисквитките
със шоколадите нещо не ми се получи
имам и две чаши на кола но чак сега разбрах че имало код под етикета -благодаря ви

# 56
  • Мнения: 707
Здравейте, и аз най -накрая да спечеля, играх на лепилото Локтай. Попитах продавачката дали мога да посоча кое лепило да ми откъсне от кората и тя се съгласи. Огледах ги добре и взех две. На едно имаше код и го регистрирах. Спечелих капсули  за пране на Персил. А другия стикер беше залепен на криво и затова се подведох да го взема.
Какво се гледа дали печели?
Има жълт стикер на който пише "Промоция" ако се вгледаш точно над сричката МО се вижда  Sad   /тъжно човече/ значи не печелиш.

# 57
  • Мнения: 1 708
В тази игра на Кока кола не мога да видя никъде какви са наградите, колко точки трябват,
колко са наградите, за които се участва, това колело колко точки  изисква, колко са колелета и как разбирате дали печелите?

И аз питах куриера за термосите, каза, че ги очакват.

# 58
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 214
В тази игра на Кока кола не мога да видя никъде какви са наградите, колко точки трябват,
колко са наградите, за които се участва, това колело колко точки  изисква, колко са колелета и как разбирате дали печелите?

И аз питах куриера за термосите, каза, че ги очакват.

от това, което забелязах до сега, а аз видях само томбола за тениски (100 точки беше билета) и сега за колело - 500 точки билета
като избереш горе в десния ъгъл награди и ти излиза за какво се играе сега
май наградата бяха 5 колелета

Последна редакция: ср, 04 юни 2014, 14:41 от marquise

# 59
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси за новата тема! Hug

Записвам се с награда от сп. "9 месеца" вчера - бебешки/детски гел за коса и тяло. Party

Общи условия

Активация на акаунт