ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 51 тема

  • 27 895
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 221
Аша  благодаря за новата тема, прекрасна както винаги   bouquet
И аз вече много се дразня на това дъждовно време  #Cussing out
С тази бяла козина се прибира маскирани на ротвайлер всеки път  Mr. Green
а и една свястна лятна снимка няма как да си направим Simple Smile Данък ще плащаме като пекне слънце  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 9 850
Ние се прибираме целите в пясък, камъчета и кал. Къпя със слушалката, ама пак остава, колкото и старателно да мия, и после като легнат и станат - под тях пясъчник! #2gunfire Искам лято, пак да си кажа Mr. Green
Виви, как е Брук?

Лисето ми се губи, Анчето не е писала от мнооооооооооооооого време...

# 17
  • Мнения: 599
Честита ни нова тема  Hug

И аз искам вече слънце.... какво е това гадно време. От кога не сме излизали както трябва...

# 18
  • Мнения: 406
Добро утро на всички  Hug мерси на Аша за темичката и едно голямо гуш Hug
И при нас времето е дъждовно всеки ден, но на мен ми харесва, че температурите са ок.На добичетата не им пречи дъжда, даже им харесва да тичат до като вали Simple Smile.Моя мецанчо дето отговаря на две имена Тиби и Тери  Joyснощи имаше близка среща с моята Сара, обаче каква игра падна направо не е истина, като го видя тя, като хукна покрай него ама снишена едни пируети едни завои  #Crazy, а той милия нали мъж, като се напери дигна глава изпъчи се и като запристъпва като коня на Скобелев Joyедно ухажване беше ......чудо JoyПо едно време както си беше срещу нея поприклекна и започна да прави онези възвратно постъпателни движения, направо бяха голям цирк, ама се измориха много хубаво, аз Сара не съм я виждала така да изплезва език Joyа той дето не се отделя от топката си и се сърди като му я вземе когато не иска, сега направо не я отразяваше даже и да я стискам, а тя писука.Тази вечер пак ще ги изведем заедно и ще ги снимам, че снощи не взех телефон с мен на разходката.

# 19
  • Мнения: 312
Да се заяпиша и аз, много хубава темата.

# 20
  • Мнения: 68
  animal037 ейна и нас Аша целувки и от мен  Hug  bouquet

Тони задължително искаме снимки на муцунките, представям си какъв сте цирк и вие като нас  Joy

В дъжда нашите разходки са невъзможни, не знам как ще се научи на се стиска през нощта  Sick, като стана в 7 сутрин вече е правил всичко на пелената, дори и да излезем само обикаля и гони котките  #Crazy.Ако вали няма мърдане от входа  hahaha

# 21
  • Мнения: 622
Тонии, значи запознанството мина повече от добре  Wink! И аз искам снимки!
Коте, ние сме същата история  Crossing Arms Sick, направо ми е писнало от пясък из нас..чак ме
срам вече като дойде някой в къщи  Embarassed..

# 22
  • Мнения: 71
Здравейте на всички, приемате ли нови в глутницата Hug
Да се представя, имаме женско кученце на 5 месеца, не е породисто, осиновихме си я от Анимал Хоуп на 1 месец. Казва се Кари. Много е любопитна и игрива, на всеки се радва по улицата, като се разминаваме с хората направо полудява Laughing Имаме си вече изгризани ръбове на стените, вратата на банята, столове и т.н. Laughing Ето и малко снимки:
Скрит текст:
Това е още преди да я вземем  Heart Eyes

Тук вече е по-голяма


# 23
  • Мнения: 406
Тонии, значи запознанството мина повече от добре  Wink! И аз искам снимки!
Коте, ние сме същата история  Crossing Arms Sick, направо ми е писнало от пясък из нас..чак ме
срам вече като дойде някой в къщи  Embarassed..
Simple SmileСнимки ще има, снощи като го гледах как се клати напред назад симулирайки ония движения се сетих, че беше казвала, че и Машка правела така Joy обаче да ти дам акъл за да не ти се цапа в къщи, конфискуваш 4 чифта чорапи от на ММ обуваш ги на Машка и на Чарка и си решаваш проблема  Joy
Арвен.., много ти е хубава девойката, да ти е жива и здрава! Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 221
Арвен добре дошли Simple Smile Много е сладка малката Кари  Hug на втората снимка не знам как са и застанали ушетата, но е като малко мече  Hug
Тони  и аз искам снимки Simple Smile
Добре че сме късокосмести, та поне пясък не си носим в къщи  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 622
Теди, късите косми са голямо предимство.
Тони, кой ще трае чорапи  ooooh!..
Арвен, прекрасна е Кари Simple Smile!

# 26
  • Мнения: 239
здравей Арвен Кари е голяма хубавица  Simple Smile аз да се похваля на Джеси вече и свърши ама още мести опашката и няма отърване от този толкова досаден за нея повод  Grinning ето и една снимка от мързеливо дебнене на муха
Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 406
Теди, късите косми са голямо предимство.
Тони, кой ще трае чорапи  ooooh!..
Арвен, прекрасна е Кари Simple Smile!
Абе кой ще трае....до свикване е, Машка е толкоз послушна, пък ако не държат ластиците ще се прежалиш за едни колани с жартиери хем ще са секси хем няма да цапат Joy
Дяволче, тя опънала краче като на плажа бе

# 28
  • Мнения: 239
това с жартиерите ми хареса  Grinning хаха да направо манекенка ще я правя

# 29
  • Мнения: X
Здравейте на всички, приемате ли нови в глутницата Hug
Да се представя, имаме женско кученце на 5 месеца, не е породисто, осиновихме си я от Анимал Хоуп на 1 месец. Казва се Кари. Много е любопитна и игрива, на всеки се радва по улицата, като се разминаваме с хората направо полудява Laughing Имаме си вече изгризани ръбове на стените, вратата на банята, столове и т.н. Laughing Ето и малко снимки:
Скрит текст:
Това е още преди да я вземем  Heart Eyes

Тук вече е по-голяма



 Кари е много, много сладка.Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт