ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 51 тема

  • 27 913
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 68
АрвенHug браво на вас, страхотна ви е много да си я обичате, тя със сигурност ви обича   bouquet

Тони  Joy много ме развеселяваш душа  Joy

Аз отивам да се боря с демодекозата/добре че Чара не изяде доктора/  Laughing

# 31
  • Мнения: 406
Ето обещания данък.
Скрит текст:



Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 11:00 от Тони-мама

# 32
  • Мнения: X
Тони, много са готини.  Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 136
Добър вечер на всички Simple SmileМного сте изписали не мога да смогна да изчета Wink
Някой беше питал за разходки , една приятелка в ФБ  ползва техните услуги http://www.razhodime.com/

# 34
  • Мнения: 622
Хихииии, Тони, много сладки  Heart Eyes Hug!

# 35
  • Мнения: 406
Голям лобовчия ще се окаже моя мецанчо, щом налита на кастрирана кучинка JoyА щом види нея и мен не ме отразява изобщо все едно ме няма там, до като преди не беше така Joy Ама и тя неуморна, голямо тичане направо му изкара душата  да подтичва подире икато гледам клипчето се хиля като луда Joyза това съм го и скрила, че е малко нецензурно Joy

# 36
  • Мнения: 71
Благодаря ви, момичета Hug Наистина много си я обичаме. Още се мъчим с научаването да не пиша и ака вкъщи, но определено има напредък.
И вашите кучовци са много сладки, да са ви живи и здрави на всички  bouquet
И една снимка от нас за лека нощ Laughing (дрешката не е кучешка, а бебешка Mr. Green )
Скрит текст:

# 37
  • София
  • Мнения: 9 850
Тони, то с лапите сме лесни ние за миене, ама са ни ниски шкембенцата (особено сега на ЛилитУ), и оттам мъкнем пясък, имам чувството, че можем да ги ползваме да носят пясъка за цимент за някой строеж Mr. Green Всеки ден 'изривам' едно чудно количество, право пропорционално на калта навън Mr. Green

# 38
  • Мнения: 8 163
Мале, Аша, колко труд си хвърлила да събереш всичките снимки...  Hug Heart Eyes  bouquet

***

http://www.championpet.com.tr/KumesHayvanliKopekMamasi.aspx някой дали има впечатления за нея?Ще се радвам и Фея да се включи  Hug
Абсолютно непозната ми е, а и не успях да намеря никаква информация на който и да е от езиците, които владея.

***

Джак, мернах твой пост и снимки на Чарли. Радвам се, че сте добре.

***

Пропускам много мнения, защото нямам време да изчета всичките (дори не отворих страниците  Embarassed ). Ако някой е имал конкретен въпрос към мен, нека повтори или да ми прати лично съобщение. Ще се опитам да отговоря колкото мога по-скоро.

И да не съм с празни ръце, ето го Беро (и не само), който си намерил нова занимавка - почнал да гони мармотите из фермата. Опитвал се да ги събира в стадо. Мамин златен овчар!  Laughing



И една снимка, която направих докато чаках на опашка в супера:



Ами не можах да се въздържа. Бертичка, ако ни наглеждаш, това е намигване към теб. Липсваш ми!

# 39
  • София
  • Мнения: 11 127
Добро утро.  Wink


Фея, на мен пък ти ми липсваш, наминавай по често...

Беро е тоооолкова сладък.  Heart Eyes

# 40
  • на морето
  • Мнения: 103
http://www.championpet.com.tr/KumesHayvanliKopekMamasi.aspx някой дали има впечатления за нея?Ще се радвам и Фея да се включи  Hug

Мелани , това е турски сайт за домашни любимци , т.е. фирмата производител  е турска и се казва Шампион .Произвежда храни за кучета , котки , птици , хамстери и декоративни зайчета. Аз , лично не съм виждала такава храна да продават при нас , но и не съм се заглеждала .Ще проверя .  
 С помощта на чичко Гугъл  превода на промотираната въпросна храна е следния :

Скрит текст:
Пилешки  Dog Food

Рзфасовки
 500 гр.
 1,5 кг
 3кг

Анализ
 Влага (максимум) 10%
 Crude Protein (минимум) 22%
 Мазнини (минимум-максимум) на 10-17%
 Сурови влакнини (макс) 4%
 Сурова пепел (макс) 7%
 Пепел, неразтворима в солна киселина (най-) 2%
 Калций (минимум-максимум) 0.5-1.7%
 Фосфор (минимум-максимум) 0,4-1,5%
 Натриев (минимална максимум) 0.1-1%
 Витамин А (мин) 15 000 IU / kg
 Витамин D3 (най-малко) 1500 IU / кг
 Витамин Е (мин) 150 мг / кг
 Обменна енергия 3800 Kcal / Kg

За здрава кожа, лъскава и мека козина на шампиона в дома ни  ...
Особено малките и средни кучета с капризен вкус, те са подготвени за един страхотен вкус. Със специална структура, зърно и структура размер са проектирани да се поберат в устата на кучето си. Хранене ценности и подкрепя развитието и визията на мозъка на вашето куче. Редовен работата на храносмилателната система, осигуряваща най-приятен начин да се хранят си верен приятел, за да помогне.

Съдържание
• Пилешко месо и животински продукти
• Зърнени храни
• Животински мазнини (освен ако не са защитени от ЕС разрешени антиоксиданти)
• Сол, витамини и минерали
• животински и растителни източници на протеин


Препоръчителна дневна КОНСУМАЦИЯ  
 / следва таблицата  според килограми и активност  на животното /


Оп , ето го същия сайт , в английският му вариант . В него , обаче са само храните за котки и кучета .
http://www.championpet.com.tr/eng/default.aspx

Това е храната , за която питаш - англ.превод : http://www.championpet.com.tr/eng/KumesHayvanliKopekMamasi.aspx

Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 08:36 от asha

# 41
  • на морето
  • Мнения: 103
Сърдечно добре дошла на Арвен и прекрасната Кари !!!! Hug Hug Hug

На всички едно голямо гуш !

Да си плата и аз данъка

Мокро куче .....


глезана ...

# 42
  • Мнения: 406
Аша, а котаранка защо е с превързани крачета newsm78.....А, шоколадка е голям шоколад Hug

# 43
  • Мнения: 68
Добро утро  Hug, ех че хубави кучинки си имаме..... Тони, много сладки бе и мацката нищо че е кастрирана гледай как го омайва  Joy

Фейче ти направо ни забрави  Hug, много хубав тоз мармотски овчар  Laughing

По препоръка на вета смених храна от Роял канин на Орижен, малииии ми то мойто все едно до сега не е яло гранули до сега  Laughing. Аз имам една питанка, ако кучо пиша в банята с какъв препарат да си мия плочките за да не го дразни?

# 44
  • Мнения: 4
Семейни приятели, отглеждат и завъждат шампиони Кане Корсо, и ни подариха едно паленце, направо е за изяждане Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт