На пазар във Варна - 34

  • 43 823
  • 733
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 255
Масло от пачули предлагат в Елитис (виждала съм в Трошево), дали зареждат редовно не знам.
Пак ще питам - някой знае ли от къде мога да купя шишенце с пулверизатор (стъкло или пластмаса в краен случай)?


Пластмасови има в левчетата. От там съм купувала. Не съм виждала, но може да има и стъклени  Peace
Благодаря! Carrie, и на теб благодаря!

# 556
  • Варна
  • Мнения: 1 242
Спешно търся летящи фенери, знаете ли къде има?

# 557
  • Мнения: 759
Спешно търся летящи фенери, знаете ли къде има?
Преди години май имаше в Джъмбо и в един китайски магазин долу до гарата, ама сега...

# 558
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Спешно търся летящи фенери, знаете ли къде има?
Преди седмица видях надпис, че продават в kнижарницата на кръстовището на 'Владислав' и 'Съборни'(пада се зад спирката на ъгъла, под аптека 'Санита" и магазин DANINI)

# 559
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Спешно търся летящи фенери, знаете ли къде има?

В гаражите на блоковете зад пазара на Колхозния.

# 560
  • Мнения: 164
здравейте,

знаете ли от къде мога да си купя хубав сутиен за бременни, иска ми се да е мапучен, че от другите много се изпотявам и не е добре положението?

Благодаря ви Simple Smile

# 561
  • Варна
  • Мнения: 815
Някой има ли идея къде мога да намеря есенция Череша newsm78 В големите вериги няма, а аз се изчерпах откъм идеи къде да търся.

# 562
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
СПЕШНО ! Къде бродират надписи - ще правим кръщене на момичетата и искам да избродират белия чаршаф с кръст и имената на децата.И какъв размер да е чаршафа знаете ли - за детска кошара предполагам,нищо не ми казаха в църквата (Св.Николай)  Thinking

# 563
  • Мнения: 502
Пак ще питам - някой знае ли от къде мога да купя шишенце с пулверизатор (стъкло или пластмаса в краен случай)?


Стъклено с пулверизатор можеш да си купиш (при това различни размери) от магазините на Рефан - нали продават наливна парфюмерия - продават и само шишенца.

# 564
  • Варна
  • Мнения: 483
СПЕШНО ! Къде бродират надписи - ще правим кръщене на момичетата и искам да избродират белия чаршаф с кръст и имената на децата.И какъв размер да е чаршафа знаете ли - за детска кошара предполагам,нищо не ми казаха в църквата (Св.Николай)  Thinking
Преди няколко години съм бродирала в една голяма кинкалерия на Пискюлиев.  Като се тръгне от Катедралата посока пазара в дясно. Друго за което се сещам е там където щамповат тениски с надписи. Но става щампа,  а не бродерия. Такова имаше в Мол Варна партерния етаж.

# 565
  • Мнения: 1 046
избродираха ми надписи за кръщенетата на децата в ателието на Жельо срещу св. Николай. За цена нямам спомен, но ги направиха много хубави. Ако не се лъжа им трябваше някакво време от около 2-3 дни. Като размери аз бях взела 1x1,50 за да мога.да фи ползвам и като чаршафи за кошарата при нужда.

# 566
  • Мнения: 66
Здравейте! Виждали ли сте някъде да продават боята за коса на Wella Koleston Perfect? Търсих в Елитис и Лили, както и в още 2-3 парфюмерии, но никъде не я откривам. Ако някой знае такъв магазин или поне фризьорски салон, от където мога да си я купя, ще съм много благодарна!

# 567
  • Мнения: 71
СПЕШНО ! Къде бродират надписи - ще правим кръщене на момичетата и искам да избродират белия чаршаф с кръст и имената на децата.И какъв размер да е чаршафа знаете ли - за детска кошара предполагам,нищо не ми казаха в църквата (Св.Николай)  Thinking
Преди няколко години съм бродирала в една голяма кинкалерия на Пискюлиев.  Като се тръгне от Катедралата посока пазара в дясно. Друго за което се сещам е там където щамповат тениски с надписи. Но става щампа,  а не бродерия. Такова имаше в Мол Варна партерния етаж.
Само да вметна, че кинкалерията вече не е там, а е преместена в подлеза до Полиграфията долу.

# 568
  • Варна
  • Мнения: 712
Здравейте, виждали ли сте къде се продават калъфи за таблети с картинки(детски)? Намирам само в сайтове, а ми се ще да го пробвам, защото таблетът е по-тънък и ме е страх, че няма да пасне добре. Cry

# 569
  • Мнения: 656
Здравейте, виждали ли сте къде се продават калъфи за таблети с картинки(детски)? Намирам само в сайтове, а ми се ще да го пробвам, защото таблетът е по-тънък и ме е страх, че няма да пасне добре. Cry
Видях такива в Техномаркет Peace

Общи условия

Активация на акаунт