Русия 1

  • 1 068 548
  • 23 590
  •   1
Отговори
# 13 485
  • Мнения: 4 003
Ми да. И в 3-4 думи прозира евроатлантическия плам, да.
Естествено, че в тема с политически уклон ще се пише чат-пат с повече от 3 изречения. Трудни ли ти идват за разбиране? Народът верно е 80% дебили. Може би предпочиташ стегнат политически коректен изказ? А най-добре да го даваме с лайкове като у фацата, м? Не ме разсмивай. (Готино книжле за соц шпионажа. Виж как се връзва с темата и моя чаршаф.)

# 13 486
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Въпрос: Ако Сърбия има и най-малкия шанс да се присъедини към НАТО и ЕС, ще го направи ли?
Скрит текст:
Фламбе, пропуснала съм прякото включване, не следя руските тържества от-до. Факт е, че нашата плюнка президент го приеха в Сочи, а сръбския навръх 24 май в москва.
На мен също за след ВСВ ми е думата. Исторически период, доста по-близък от времето на Освобождението. Благодарни сме, ок. Това значи ли, че не трябва да имаме собствено мнение и да следваме нашите си интереси во век и веков?
цитирам защото определено ме подразни факта, в един пост се пише за НАТО и ЕС, а след като написах, че пишещия е неинформиран, се продължава с един злобен тон пак да пише, и пак малко информиран.

Изключително благодаря на пишещите които напомнят фактите от по далечното и по близкото минало. 🌹

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 15:11 от Baby*

# 13 487
  • София
  • Мнения: 3 453
О, вече не мога и да пиша? 😁 Може би трябва и някакво наказание да ми наложите? Да ЕС и НАТО са заедно. Проблем ли е това за вас?
Определено предпочитам кратки и ясни изречения. Чаршафите не ги чета.

# 13 488
  • Мнения: 8 569
Отговор: не.
Подценяваш тези хора. Никога не биха поискали. Никога не биха забравили. Това са бомбардировки, не война с пуканки.
Това да не сме ние българите, веднага с помощта на 2-3 “журналиста” , няколко “политолога” и  социолога

ще неглижират нещата, ще кажат, че всъщност ние сме си ги търсили тези бомби и , че сме били доволни да ги получим.
Толкова сме прости и сервилни, че тия номера минават само тук

# 13 489
  • Мнения: 15 960
Че как, те и нас  съвсем закономерно са ни бомбардирали през ВСВ, даже и паметници им издигат тук. Все пак така омиротворяват световните демократи- с бомби върху цивилното население. 

# 13 490
  • Мнения: 4 479
След като пуснаха парата, предлагам да поговорим за форума в Петербург.
Все пак там са Макрон, Абе и Лагард.

Аз  нямам време и чета отгоре, но няколко неща ме заинтересуваха:
1. Предложението на Силуанов, разплащанията с ЕС да бъдат в евро, а не в долари срещу отказ на ЕС да поддържа американските санкции,
2.което пък се връзка с изявлението на Макрон, че на Европа и трябва финансова независимост.


Със сигурност има и още, давайте да ги обсъдим.

# 13 491
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Чудесно намиране на решение (да не се обвързват международните сделки с долара) както с Русия, така и с Иран. Не може "демократите" деспоти да продължават да си налаг фалшивата воля- номера с демократизиране вече не минава.

# 13 492
  • Мнения: 6 122
Не исках да обидя никого.
Всъщност това за Г-8 и санкциите беше точно, защото Русия реши да не се подчинява на диктатори, представящи се за демократи. Които налагат интересите си с войни или санкции. Не виждам нищо унизително в това, че Русия отказа да им играе по свирката.
За Чернобил... Жалко разбира се, но какво да кажем за Херушима и Нагасаки?



Еее, не си обидила никого, ти пък?! Smile Изразила си мнение просто, което е чудесно, защото така става диалог.

За Чернобил, въпроса не е в това, че е гръмнал и е изпуснал радиация. Ето в 21 век и АЕЦ "Фукушима" претърпя авария и резултата беше също кошмарен. Въпроса е в това, че властта тогава скри от хората, не се каза нищо по националните медии и все едно нищо не се беше случило. А се оказа, че номенклатурата е взела за себе си всички мерки, които могат да бъдат взети за да може максимално да бъдат предпазени от вредните последствия на радиацията. И това от власт твърдяща, че "равенство, братство, свобода", както и всичко "само в името на народа" са единствената й цел, докато управлява.

Хирошима и Нагасаки са просто без коментар. Това е най-голямата трагедия, защото не е въпрос на грешка или авария, а умишлено нападение с най-страшното оръжие.

Унизителното в случая със санкциите и изгонването й от Г-8 е, че се отнесоха с Русия така, сякаш е някаква треторазрядна държава, а не велика сила, за каквато претендира самата тя и каквато би трябвало да бъде. Предвид факта, че има най-голямата територия, пълна с несметни богатства, които никоя друга държава не притежава, огромен пазар и други предпоставки наистина да е велика сила, се отнесоха с нея като с......малка държава. Това е унизителното или поне може да се тълкува така. Но както казах и преди, всяка държава поне веднъж в историята си, се е оказвала в ролята на унижена. Интереса го изисква понякога.

# 13 493
  • Мнения: 2 375
Испанците имат много хубав израз "по-добре е да умреш изправен, отколкото цял живот да живееш коленичал". Руснаците знаеха цената, която трябва да платят за " непослушанието "си. И я приеха. Разбира се, че САЩ има много по голямо влияние в света. И това, че руснаците едва успяха да си поемат въздух след промените. Но някак си ми се струва правилно, когато  искат да кажат " не" да го направят.

# 13 494
  • София
  • Мнения: 2 052
Днес докато дежурните анализатори се изредят през сутрешните блокове и коментарните студия, да ни обяснят какъв гад е Путин и как лично той е виновен за смърта на Бабченко и се оказа, че Бабченко си бил жив и здрав.

# 13 495
  • Мнения: 4 479
Гледах пресконференцията без звук.
ББ е спечен, Путин е студен.
Нещо разбрали ли са се за отклонение на газова тръба към нас?


ПП Журналята по тв са жалка картинка - срещата била историческа.

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 21:07 от flambe

# 13 496
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Днес докато дежурните анализатори се изредят през сутрешните блокове и коментарните студия, да ни обяснят какъв гад е Путин и как лично той е виновен за смърта на Бабченко и се оказа, че Бабченко си бил жив и здрав.
жив и здрав и се пъчи пред камерите, както и едни други дето уж ги отровиха със силно смъртоносно нервно вещество 😂

# 13 497
  • Мнения: 18 813
Само за БНТ е още мъртъв.

# 13 498
  • Мнения: 4 479
Нищо не са се разбрали.
По думите на Песков, то и не можело премиер и президент да подписват, турски поток бил пред завършване и въобще всичко било намерения.
Ако не беше спал толкова време от страх да не му опъват ушите зад океана, можеше и да стане.
Много ме е яд, изпуснаха такъв  шанс с ЮП, турците и германците намазаха, накрая и една тръба за нас няма да има и сегашния ни транзит ще иде на кино. Все се надявах на чудо, че може пък да и да излезем с минимални загуби.

Някъде четох, че и срещата с Медведев са му я вмъкнали по молба на Аликперов и ББ специално му е благодарил.

# 13 499
  • Мнения: 14 796
Днес докато дежурните анализатори се изредят през сутрешните блокове и коментарните студия, да ни обяснят какъв гад е Путин и как лично той е виновен за смърта на Бабченко и се оказа, че Бабченко си бил жив и здрав.
И все пак Путин е виновен.Руснаците са виновни,винаги! Mr. GreenБабченко е жив,но  руснаците са платили да го убият украинци.Абе не по врат,а по шия.

Общи условия

Активация на акаунт