Русия 1

  • 1 067 832
  • 23 590
  •   1
Отговори
# 14 430
  • Мнения: 2 375
Не че Путин нищо не прави, но може много повече да се направи.
Аз гледам в ютуб клипчета например много харесвам "слово пацана" или "Вася на сене" и всеки път плача. Там може да се види реалната картина, а не от новините. Не, че в Испания няма бедни и бездомни, почти пред всеки супермаркет по един, а то и два и всеки път им давам монети или продукти. Но не би трябвало да е така. А и за Русия повече боли. Simple Smile
И ако някой види клипчетата и му харесат не забравяйте да сложите лайк. Много ви моля не минавайте просто така. Нека помогнем както можем.

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 16:04 от _silence_

# 14 431
  • Мнения: 1 458
А като не е Путин, кой?
Толкова пък да е лош, но го търпят... Тц, тц… Ама това е защото "Кремъл не дава" да се смени!
Нищо, ще оцелеят, все пак и Елцин си имаха.

# 14 432
  • Мнения: 2 375
Не е лош но е единствен, а не било лошо малко конкуренция.

# 14 433
  • Мнения: 1 458
Аз не съм против конкуренцията. Просто не виждам кой, Навални ли? Това е подигравка.

# 14 434
  • Мнения: 2 375
Ако на 150 милиона руснаци няма кой ...

# 14 435
  • Мнения: 1 458
Ами точно това ми е мисълта, 150 млн, 10% да не го искат - 15млн - една Москва. Могат, ако искат.

# 14 436
  • Мнения: 2 375
Може или не може да направи повече? Как мислите?

# 14 437
  • Мнения: 2 275
Има, има.
Дори французите спрягаха десетина имена, но никой от тях не е на нивото на Путин. Напомня ми Андропов.
Хората бяха наистина притеснени, защото много изказвания на западните "специалисти " започват с "като се махне Путин ще можем да .....(тук каквото всеки иска)" и за това беше добре посрещнато предложението на Терешкова, което всъщност дава възможност за "в случай на необходимост".
Иначе виждам няколко млади губернатори , които са подходящи. Само трябва да излязат напред и хората да ги опознаят 2-3 години по-рано. Мисля, че една от причините да смени правителството беше тази.
Май много западни държави имат/ще имат кадрови проблеми в близко бъдеще. За Германия и Франция съм сигурна.

Последна редакция: пт, 13 мар 2020, 18:03 от tania6

# 14 438
  • Мнения: 2 375
Аз а и много хора никой не виждаме, а точно там е проблема   Не може да заспиваме и да се събуждаме с Путин на 150 милиона население да няма достоен е смешно.

# 14 439
  • Мнения: 2 275
Не е по-различно в други държави. Във Франция преди време им викаха "слонове", защото хората ги познаваха от мнооого години. Една съседка казваше "като бях малка бяха същите министри , кандидати и други политици". И за това спечели Макрон без програма. И Меркел си има подобен проблем.

# 14 440
  • Мнения: 3 989
Ако може да се вярва на този клип... руските хора що строят болници като нямат чак толкоз много болни от коронавирус?

# 14 441
  • Мнения: 15 960
Ами може да се подготвят предварително, като гледат какво става. Отделно, никой не слуша Китай, които преглеждат и сортират всички болни преди влизане в самата болница, а в Европа вирусоносители направо си влизат в болницата и после персоналът бива карантиниран.

# 14 442
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Руснаците се учат от какво става в ЕС к Щатите, щото и технит граждани не са най дисциплинирани. Но като видях каква опаковали работниците на Шереметиево летище се радвам защото поне това правят правилно. Първия починал е баба в много високорискова група. Официално беше съобщено в цяла Русия днес.

https://www.bbc.com/russian/features-51955655?SThisFB

Последна редакция: чт, 19 мар 2020, 12:28 от Baby*

# 14 443
  • Мнения: 2 375
Ако може да се вярва на този клип... руските хора що строят болници като нямат чак толкоз много болни от коронавирус?


"Руските хора", а не просто руснаци ме впечатли. Simple Smile Ако е вярно нека строят, няма да са излишни.

# 14 444
  • Мнения: 12 337
Ако може да се вярва на този клип... руските хора що строят болници като нямат чак толкоз много болни от коронавирус?

Вероятно защото пандемия означава, че появата на болни е неизбежна, а 20% от тях се очаква да развият пневмония и да имат нужда от кислород. Според ТАСС представителката на СЗО в Русия оценява подготовката като адекватна - откъм разчет за брой легла и технологична помощ.
https://vz.ru/news/2020/3/18/1029609.html

Общи условия

Активация на акаунт