Хигиената при татковците ;-)

  • 9 765
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 363
нема "фешън", братчет Wink у наше село му викаме "хигиена" - ти случайно "целувал" ли си космата катерица - дето ти се заплитат косми в зъбите и се чудиш тая дали се е бърсала, последния път като си е вършила физиологичните нужди..
по същия начин действат и нашите косми на любимата ни..
ако не от уважение към себе си, то от уважение към половинката си трябва да го направиш....

# 17
  • Мнения: 6 029
Цитат на: BeaZtiE
нема "фешън", братчет Wink у наше село му викаме "хигиена" - ти случайно "целувал" ли си космата катерица - дето ти се заплитат косми в зъбите и се чудиш тая дали се е бърсала, последния път като си е вършила физиологичните нужди..
по същия начин действат и нашите косми на любимата ни..
ако не от уважение към себе си, то от уважение към половинката си трябва да го направиш....


брей, не знаеш колко си прав:)

# 18
  • Мнения: 1 497
Битзи, ти както си почнал още малко и ще ми поискаш ключа от квартирата.  Wink По темата- не ми харесват бразилските изпълнения и това е. Има си места за бразилска, обаче да ми се ощавиш като гол охлюв си е направо перверзно. Не говоря да няма естетика, но от горе до долу си е пълна липса на фантазия. Иначе за "косматата катерица" както ти се изрази, явно си палувал по къмпинги, щото аз не познавам нормална жена, дето да не се сеща за хигиената преди секса. А дали си с бразилска прическа, или с храст, ако хигиената ти е на място, нямаш проблем.


(за непросветените, или по-скоро за негледащите "Sex&the City",
бразилска=нула номер)

# 19
  • Мнения: 5 500
Теодора, явно наистина не познаваш такива жени, ей тия дето BeaZtiE говори за тях. Ама има. И то не къмпингови жени, а разбирай интилигентни жени, които на пръв поглед не мож повярва, че не се поддържат.

# 20
  • Мнения: 5 500
Цитат на: BeaZtiE
нема "фешън", братчет Wink у наше село му викаме "хигиена" - ти случайно "целувал" ли си космата катерица - дето ти се заплитат косми в зъбите и се чудиш тая дали се е бърсала, последния път като си е вършила физиологичните нужди..
по същия начин действат и нашите косми на любимата ни..
ако не от уважение към себе си, то от уважение към половинката си трябва да го направиш....

Ако знайш колко такива гадни разкази съм чувала от приятели на мъжа ми....

# 21
  • Мнения: 5 500
По темата, понеже на моя мъж господ като му давал косми....той няколко пъти се нареждал, за разлика от мен Wink добре, че е рус поне Wink Като бях бременна се майтапихме, че ако е момиче цял живот за лазерна епилация трябва да работи Laughing  Laughing  Laughing Та, на темата де, всичко му чистя с машинка, с бръснача само по топките и около тях, и няма чертички-мертички, всичко под ножа.

# 22
  • Мнения: 1 975
моят мъж се минава с машинката «отдолу», и под мишниците. иначе на гърдите и по краката има маааааалко косми  Wink  ..... а пък дупето му е като бебешко..... гладко и без никакви косми................  Laughing  Laughing  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Теодора
Битзи, ти както си почнал още малко и ще ми поискаш ключа от квартирата.  Wink По темата- не ми харесват бразилските изпълнения и това е. Има си места за бразилска, обаче да ми се ощавиш като гол охлюв си е направо перверзно. Не говоря да няма естетика, но от горе до долу си е пълна липса на фантазия. Иначе за "косматата катерица" както ти се изрази, явно си палувал по къмпинги, щото аз не познавам нормална жена, дето да не се сеща за хигиената преди секса. А дали си с бразилска прическа, или с храст, ако хигиената ти е на място, нямаш проблем.


(за непросветените, или по-скоро за негледащите "Sex&the City",
бразилска=нула номер)


защо пък трябва да се прави хигиена само преди секса  Confused:
хигиената си е хигиена ..... това е нещо което се поддържа ежедневно.. А и на мен ми се струва че един космясъл мъж въобще не е секси.............  Close ......бббббббрррррррр....................
а пък да не говорим за космясала жена ....  Close   Sick

# 24
  • Мнения: 1 363
абе аз си говоря по дефаулт..
иначе 2-3 пъти реших да се избръсна тотално.. ама се появиха гадни леки възпаления (тип пъпчици - навярно от обърнати косми) и се отказах..
що се отнася до хигиената.. ами секса е една от най-силните карти за да се спазва по един или друг начин.
а това дали ще видя жена близките 2-3 месеца или не... не ме кара да се оставя да вълнясам или да се "вмириша"
Теодора, това че ти не познаваш "нормални жени" да се оставят да вълясат... хъхъ.. чудя се колко жени си провелила лично Wink
аз наситина не се майтапя - два пъти (преди години...) ми се е случвало да откажа секс поради причина, че не ми харесва "прическата" на партньорката... а уж не съм гнуслив..
а да.. до сега нито една жена не е имала нещо против, че съм "гол охлюв"  (макарче има малко козинка де Wink) ама се чудя, ако се "зарежа" месец-два.. да пуснем косми, нокти, зъби етц неща - дали някоя ще ми върже.. естетсвено това няма да стане - защото може би само след седмица ще получа устно оплакване... след това може би и писмено+призовка за развод Wink майтапя се де.. несъм пробвал, но мисля, че изобщо няма да е приятно на 1/2 ми да бъде с мен когато съм вълнясал като селкси бек стийт бой...
ПС
AFRODDITA, машинка за подстригване... или епилатор.. че имам един приятел, който се "третира" с такова чудо.. аз само при мисълта че оная гадост ще ми скъбе космите и настръхвам..

а иначе задника ми е като мироносна овца... ама много педерастко ми се види си бръсним гъзо Wink

# 25
  • Мнения: 5 500
Цитат на: BeaZtiE

AFRODDITA, машинка за подстригване... или епилатор.. че имам един приятел, който се "третира" с такова чудо.. аз само при мисълта че оная гадост ще ми скъбе космите и настръхвам..

а иначе задника ми е като мироносна овца... ама много педерастко ми се види си бръсним гъзо Wink


Не, не, не епилатор. Машинка за бръснене, само че с джаджата дето е за изравняване на бакенбардите. Не знам дали ме разбра Cry Ако го оскубя с епилатор ще ме заточи на балкона моя мъж Grinning
А да знайш много си е готино за дупето пробвай, жена ти на 100% ще се накефи Winkа и на теб нЕма ти е зле.

# 26
  • Мнения: 1 363
Цитат на: AFRODDITA

Не, не, не епилатор. Машинка за бръснене, само че с джаджата дето е за изравняване на бакенбардите. Не знам дали ме разбра Cry Ако го оскубя с епилатор ще ме заточи на балкона моя мъж Grinning
А да знайш много си е готино за дупето пробвай, жена ти на 100% ще се накефи Winkа и на теб нЕма ти е зле.


хехе.. аз се чудя - като косъмчетата на гъзо станат 0,5 мм как ще се чеша като крастав.. хаха не, мерси Wink
иначе те разбрах... машинка за поддържане на брада -има разни накрайници 0,5 мм 1 см 2 см етц..
а жена ми незнам дали ще се накефи може ме обяви за педал - тя непрекъснато ми разправя, че щом съм бил дизайнер (а аз съмбил поне 2-3 дизайнери) трябвало да има нещо обратно в мен Wink а аз твърдя - че не пробвам - щото земе ми хареса.. и тогаа си еба мааата Wink

# 27
  • Мнения: 1 497
Ами Битзи, аз мойте приятелки не съм ги проверявала, ама нали знаеш,че ние жените като седнем да приказваме си разкриваме и майчиното мляко.
Това за обърнатите косми е много актуално, наистина, но не ми е ясно защо мъжете трябва да се епилират навсякъде. разбирам на определени места, но останалото ми се вижда като вманиачаване. Отдавам го на промяната във вкусовете. През 60те, никой и не е помислял за бразилска. Сега пък това е актуално. Ще се обърне обаче модата пак, ще видите.

Афродита, къде се изгуби бе скъпа?

# 28
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Теодора
Ами Битзи, аз мойте приятелки не съм ги проверявала, ама нали знаеш,че ние жените като седнем да приказваме си разкриваме и майчиното мляко.



Аз пък нищо не казвам  Wink  Laughing  Laughing  Laughing .....   Wink

# 29
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Теодора


Афродита, къде се изгуби бе скъпа?

Тука съм, тебе те нямаше доста време Rolling Eyes на почивка ли беше Wink

Общи условия

Активация на акаунт